اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دیدن فیلم با زیرنویس در iPhone!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط W00T1991 نمایش پست ها
    عزیز مخصوص مک هست
    البته توی برنامه های شرکت xilisoft میتونی همچین برنامه هایی رو پیدا کنی اگه خیلی فوریه برات بگردم
    عزیز ممنون میشم اگه بگردی و لینک برنامشو لطف کنی

این Xilisoft Video Converter Ultimate رو نصب کردم و فایلامو داخلش open میکنم قسمتی رو ندیدم که زبانهای مختلف که داخل این فایلم هست رو نمایش بده و بعد از تبدیل بعضی موقع مشکل داره صدا و تصویر ! چند روز پیشم یه تبدیل انجام دادم با این نرم افزاری که اسمش رو گفتم ولی صدا نداشت بعد از تبدیل در IPOD touch ـم!
    ویرایش توسط mollaxi : https://i-phone.ir/forums/member/17461-mollaxi در ساعت 27-03-2010, 03:56 AM

نظر

عزیز شما این لینک رو ببین متوجه میشی
      همه چی توضیح داده شده
      http://maketecheasier.com/how-to-add...ows/2008/11/15

نظر

درود

نوشته اصلی توسط W00T1991 نمایش پست ها
        عزیز شما این لینک رو ببین متوجه میشی
        همه چی توضیح داده شده
        How To Add Subtitles And Convert Video For iPhone In Windows – Make Tech Easier
        عزیز فایلم رو داخل این نرم افزارXviD4PSP 5.0 open کردم و بعدش یکی از صداها رو انتخاب کردم و format رو هم MP4-ipod touch و بقیه رو هم که مشخصه در

عکس

و آخرش از اون بالا دکمه Encode رو زدم و عنوان Encoder ظاهر میشه ولی بعد از گذشت 10-20 دقیقه حتی 1% هم نمیره ! مشکل از کجاست ؟

نظر

عزیز شما تنظیماتشو بزار دیفالت باشه
          من الان به ویندوز دسترسی ندارم که کمکت کنم
          اما اگه با این مشکل داشتی بازم برنامه هست
          کافیه گوگل سرچ کنی
          iPod touch Converter for windows

نظر

نوشته اصلی توسط w00t1991 نمایش پست ها
            عزیز شما تنظیماتشو بزار دیفالت باشه
            من الان به ویندوز دسترسی ندارم که کمکت کنم
            اما اگه با این مشکل داشتی بازم برنامه هست
            کافیه گوگل سرچ کنی
            ipod touch converter for windows

عزیز ممنون از شما ...

من همین عبارتی که گفتین رو تایپ کردم و برنامه ها مختلفی رو دانلود و اجرا کردم ولی بیشتریشون کرک و سریال میخوان و اونهایی رو که امتحان کردم بخشی رو ندیدم که در یه فایلی که چند زبان وجود داره بخش زبانها رو نشون بده و من حق انتخاب داشته باشیم کدومش رو حذف کنم و کددوم یکی رو انتخاب و تبدیل کنم !

اگه برنامه خاصی که هم زبانها رو نشون میده و حق حذف و انتخاب زبانهای مختلف هستش و هم کانورت میکنه رو بذارین ممنون میشم ...

برنامه ImTOO DVD Ripper Ultimate 5 خیلی عالیه و قسمت AUDIO هم داره و در عکس 1 مشخص کردم و راحت میشه هر زبانی رو انتخاب کرد اگه فایلت چند زبان داشته باشه ! ولی متاسفانه ظاهرا فایلها و ویدیویی ها رو نمیشه داخلش open کرد و فقط ifo , iso و DVD رو میشه داخلش open کرد !

عکس1

و

عکس 2
            ویرایش توسط mollaxi : https://i-phone.ir/forums/member/17461-mollaxi در ساعت 28-03-2010, 03:21 AM

نظر

عزیز شما اینو سرچ کن
              Free iPod Convertor for windows

نظر

نوشته اصلی توسط in$pire نمایش پست ها
                سلام خوب من خیلی وقت بود دنبال چنین چیزی میگشتم اما خود گوشی زیرنویس رو ساپورت نمیکنه البته اگر مک داشته باشید برنامش هست که توی گوشی بشه زیرنویس رو روشن و خاموش کرد
                چارهاش این بود که زیرنویس رو بچسبونیم به فیلم خوب میدونید که خیلی طول میکشه اینکار بخصوص برنامه ای مثل xvid4psp یا itunes pro اما شرکت imtoo برنامه ی جدیدش رو داده بیرون که میتونید مخصوص گوشی iphone زیرنویس رو بچسبونید به فیلم مهمترین قابلیتشم بعد از سریع بودن کار اینه که زیرنویس رو زوم میکنه تا توی گوشی بهتر دیده بشه و اینکه تنها برنامه ای هست که cpu های core2duo رو ساپورت میکنه من توی 21دقیقه یه فیلم 1.30 ساعته رو کانورت کردم در صورتی که با xvid4psp حدود 50 دقیقه میشد!

لینک برنامه:

http://download.imtoo.com/mpeg-encoder-ultimate.exe

سریال:
                Name: Saytinh
                code: 0cb83d06c2cc2b362d268a19-4440-c741-ce72
                سلام دوستان من با این نرم افزار زیر نویس رو با موفقیت چسبوندم ولی یک مشکل بزرگ اینه که زیر نویس الحاق شده بصورت کارکتور های نا مشخص است.
                راستی فونت رو هم از قسمت افکت نازنین کردم.صدا و تصویر عالیه اما......
                ویرایش توسط soheil_666 : https://i-phone.ir/forums/member/16046-soheil_666 در ساعت 29-03-2010, 05:17 PM

نظر

ذوستان کسی نیست جواب من رو بده؟کمک

نظر

سلام
                    خسته نباشید ، من اصلاً نمیتونم کلیپی که دارم رو زیرنویس دار کنم ؟! بعبارتی یک کلیپ آهنگ دارم بنام We are the world و فرمتش هم برای آیفون چون الآن تو گوشیم و روی کامپیوتر هم دارم ، با برنامه فوق انتخاب میکنم و در قسمتیکه نوشته subtitle چیزی نمیتونم انتخاب نمیتونم بکنم و یا اصلاً نمیدونم اینجا چی رو باید انتخاب کنم ؟! لطفاً راهنمائی کنید خیلی وقت دنبال این برنامه هستم . باسپاس

نظر

نوشته اصلی توسط khodkar
                      اونی که میخوایید زیرنویس دار کنید آهنگ نیست؟ یعنی منظورم اینه اگه می خوایید lyrics اضافه کنید اون یه بحث جدا هست
                      سلام
                      ضمن عرض تشکر ، ببینید بنده دقیقاً میخواهم همه ویدئو کلیپهائی ( انگلیسی ) که در گوشی دارم را با زیرنویس انگلیسی ببینم و تا الآن هر چه تلاش کردم نشد ! لطفاً دقیقاً و مرحله به مرحله راهنمائی نمائید . باسپاس

نظر

با سلام خدمت دوستان یعنی در برنامه ImToo MPEG encoder ultimate اگر فایل جدا برای زیرنویس نداشته باشیم موقع کانورت دی وی دی نمی تونیم با زیر نویس کانورت کنیم؟

نظر

ببخشيد ميخوام بدونم چطور ميشه فيلم ريخت تو iphon ؟

نظر

باسلام
                            ممکن دقیقاً توضیح یدهید که چطور میشه با مک بوک ایر کلیپ های روی گوشی را زیرنویس دار کرد ؟ باسپاس

نظر

نوشته اصلی توسط pc.milad نمایش پست ها
                              ببخشيد ميخوام بدونم چطور ميشه فيلم ريخت تو iphon ؟
                              ار خود ایتونز یا برنامه هایی مثل ifunbox یا pc suite می تونین استفاده کنین.

نظر

سلام
                                من تمام پستها رو خوندم و الان برای دیدن فیلمهام بر روی آیپاد با زیرنویس انگلیسی از Imtoo استفاده میکنم که زیرنویس رو به فیلم میچسبونه و ازش راضی هستم چون ماشالا فونت رو هم درشت نشون میده
                                فقط یک سوال اساسی دارم:
                                آیا هنوز برای ویندوز برنامه ای مثل isubtitle نیومه؟isubtitle بسیار عالی هست و میتونه همزمان چند تا زیر نویس با قابلیت عوض کردن همزمان موقع دیدن فیلم رو فراهم کنه من خیلی دنبال همچین چیزی هستم آیا هست؟؟؟
                                ممنون
                                اینم تصاویر چیزی که من دنبالش میگردم لطفا راهنمایی کنید آیا با ویندوز میشه همچین چیزی رو آیپاد ریخت؟که هم میشه فیلم رو با چند تا زیرنویس دید یا اصلا بدون زیرنویس بشه دید!

نظر

صبر کنید ..
                                X