اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دیدن فیلم با زیرنویس در iPhone!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ببین جاش میتونی از winavi استفاده کنی که sub/idx رو هم ساپورت میکنه! اول تبدیلش کن به mpg و بعد با برنامه بالا به mp4 .

نظر

جهت دانلود فيلم با زيرنويس فارسي و موزيك ويدئو , سريال ها ويژه ipod/ iphone به اين سايت يه سر بزنيد فيلم و سريال روز آپ ميشن
      دانلود فيلم و سريال و موزيكiphone & ipod
      ویرایش توسط aminblood123 : https://i-phone.ir/forums/member/8985-aminblood123 در ساعت 17-12-2009, 05:31 PM

نظر

من یه فیلمو با برنامه ImTOO MPEG Encoder Ultimate با زیرنویسش تبدیل کردم به فرمت iphone منتها یه مشکل دارم اونم اینه که زیرنویس بعد از تبدیل هم تو pc هم تو iphone به صورت خرچنگ قورباغه نشون داده میشه/ دو سه تا فیلمو تبدیل کردم البته با پسوند srt بود همش همین مشکلو داشت/نمیدونم اگه با پسوند idx , sub امتحان کنم بازم اینجوری میشه یا نه / لطفا plz help me

نظر

ببین فقط اون ورژن کار میکرد ورژن های جدید زیرنویس فارسی رو ساپورت نمیکنه . شما با winavi زیرنویس srt رو به فیلم بچسبون(کانورت که کنی زیرنویس میچسبه) بعد با imtoo تبدیلش کن به فرمت مخصوص آیفون

نظر

با برنامه ImTOO MPEG Encoder Ultimate فايل كه add كردي بعد برو به قسمت effect --> Subtitle --->Font style يه فونت فارسي مثلا nazanin يا tahoma انتخاب كن. مشكل حل ميشه.

نظر

دوستان یه سوالی دارم در این مورد ....

این سریالهایی که دوستان در فروشگاه و جاهای مختلفی میفروشن که وقتی میذاری تو DVD پلیرهای خانگی به صورت منو دار و انتخاب زیر نویس انگلیسی و فارسی هستش ، این فیلمها رو میشه ریخت داخل IPOD touch یا نه ؟ چون همونطوری که میدونین وقتی با pc داخل DVD رو میبینی نوشته VIDEO - TS و AUDIO -TS ، و داخل VIDEO -TS هم میری و هر کدوم رو میزنی در PC بدون زیرنویس نمایش داده میشه مگه اینکه با km player ببینی و یا در dvd player خانگی که میتونی زیرنویس فارسی و یا انگلیسی رو انتخاب کنی واسه نمایش دادن ....

یا مثلا از اینطور DVD ها ایمیج ISO بگیری و بریزی تو IPOD تا با منوها و غیره نشون بده و بشه زیرنویس فارسی یا انگلیسی رو انتخاب کرد ؟ همچین کاری شدنیه یا فقط باید با روشی که در این پست وجود داره سریالو غیره رو با زیرنویس دید ؟ یعنی اول سریال رو دانلود کنی و بعدش زیرنویس رو بهش بچسبونی و به فرمت MP4 تبدیل کنی و بریزی تو IPOD touch ?

اگه راهی هستش که این DVD های منو دار رو که در بالا گفتم رو بریزیم داخل IPOD ممنون میشم بگین چطوری ؟؟

IPOD هم فقط فرمت تصویری MP4 رو میخونه یا فرمتهای دیگه رو هم میخونه ؟

یه سوالدیگه هم دارم ، احتمالا به این تاپیک مربوط نمیشه !

لینک دانلود یه نرم افزار خوب رو برای دیدن فایلهای صوتی و تصویری واسه IPOD TOUCH 3g بذارین لطفا .....

ممنون

نظر

با برنامه ImToo DVD Ripper میتونی تبدیلش کنی به mp4 و این option رو هم داره که زیرنویس رو بچسبونه به فیلم.
                اگه لینک پیدا نکردی بگو تا برات بزارم.

نظر

نوشته اصلی توسط amir_network نمایش پست ها
                  با برنامه ImToo DVD Ripper میتونی تبدیلش کنی به mp4 و این option رو هم داره که زیرنویس رو بچسبونه به فیلم.
                  اگه لینک پیدا نکردی بگو تا برات بزارم.
                  عزیز این DVD ها منوداره و زیرنویسی هم داخلش نیست وقتی میذارم توی pc و داخلش فقط پوشه های VIDEO-TS و AUDIO -TS هستش و داخل فایل AUDIO-TS که هیچی وجود نداره و داخل پوشه VIDEO-TS مثل شکل زیر هستش :

عکس مورد نظر

اونیکه با فلش مشخص کردم و امثال اون رو وقتی با VLC player باز میکنم سریال رو نشون میده و از طریق منوهای برنامه VLC زیرنویس رو فعال میکنم و در pc نشون میده با زیرنویس فارسی یا انگلیسی که همراه خود سریال هستش ! حالا که زیرنویس وجود نداره تا بهش بچسبونم و درواقع داخل خودشه ،من همین فایلی رو که مشخص کردم با فلش به MP4 تبدیل کنم و بریزم داخل IPOD touch نشون میده و میتونم زیرنویس انگلیسی و فارسی رو باهاش انتخاب کنم و ببینم یا نه ؟

اگه اینطوریه که نوشتم با کدوم برنامه باید این فایلی رو که با فلش مشخص کردم و به MP4 تبدیل و سپس داخل IPOD TOUCH ریختم رو ببینم و با برنامه ای که معرفی میکنین میتونم زیرنویسش رو هم فعال کنم در IPOD touch 3g ?

با برنامه Nidesoft MP4 Video Converter تبدیلش کنم به mp4 خوبه یا برنامه ای که در پست 1 گفته شده رو انتخاب و تبدیل کنم ؟

?ممنون میشم کمک کنید که دقیقا باید چیکار کنم ؟....

ویرایش شد :

عزیز این نرم افزاری رو که گفتین رو گرفتم و کل DVD رو داخلش ریختم و فرمت رو هم ipoc touch mp4 انتخاب کردم تا به این تبدیل کنه مثل عکس زیر :

عکس مورد نظر

همینطوری تبدیلش کنم و دکمه تبدیل رو بزنم واسه خودش زیر نویس و غیره رو انتخاب میکنه و تبدیل میکنه و حله ؟ روی IPOD touch چه نرم افزاری رو انتخاب کنم تا بتونم زیرنویس انگلیسی و یا فارسی رو انتخاب کنم تا با فیلم نشون داده بشه ؟

ممنون
                  ویرایش توسط mollaxi : https://i-phone.ir/forums/member/17461-mollaxi در ساعت 24-03-2010, 11:39 PM

نظر

دوستان یه سوال داشتم فقط تورو خدا سریع جواب بدین
                    من الان یه فیلمیرو که زیرنویسش چسبیده به خودش رو اگه بخام برای ipod nano تبدیلش کنم میتونم زیرنویسشو تو ipod ببینم یانه؟
                    شرمنده اگه تو بخش مناسبش نپرسیدم

نظر

نوشته اصلی توسط mollaxi نمایش پست ها
                      همینطوری تبدیلش کنم و دکمه تبدیل رو بزنم واسه خودش زیر نویس و غیره رو انتخاب میکنه و تبدیل میکنه و حله ؟ روی IPOD touch چه نرم افزاری رو انتخاب کنم تا بتونم زیرنویس انگلیسی و یا فارسی رو انتخاب کنم تا با فیلم نشون داده بشه ؟

ممنون
                      اون بالا (زیر منوی Help یه خورده اونورتر) نوشته Subtitle از اونجا میتونی زیرنویس مورد نظر رو انتخاب کنی.
                      یادت باشه که Output رو تغییر بدی واسه ipodت.

این نرم افزار واسه DVD هایی هست که Menu داره و میخوای زیرنویس رو بچسبونی بهش.

برنامه ای که Inspire عزیز توی پست اول معرفی کرد میتونی واسه سایر فایل ها مثل divx که زیرنویس به صورت فایل جدا (srt.) هست رو بچسبونی به فیلم.

اگر ipod 3g یا iphone 3gs داری هم میتونی فایل های divx رو بدون اینکه تبدیل کنی به mp4 با برنامه yxflash تماشا کنی!
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread11467.html

نظر

نوشته اصلی توسط gsm2 نمایش پست ها
                        دوستان یه سوال داشتم فقط تورو خدا سریع جواب بدین
                        من الان یه فیلمیرو که زیرنویسش چسبیده به خودش رو اگه بخام برای ipod nano تبدیلش کنم میتونم زیرنویسشو تو ipod ببینم یانه؟
                        شرمنده اگه تو بخش مناسبش نپرسیدم
                        اگه چسبیده به خودش که جزئی از خود فیلم محسوب میشه.(جزء فریم ها هستش).
                        اگه فایل جدا هست باید از این روش ها بری...

نظر

نوشته اصلی توسط amir_network نمایش پست ها
                          اون بالا (زیر منوی Help یه خورده اونورتر) نوشته Subtitle از اونجا میتونی زیرنویس مورد نظر رو انتخاب کنی.
                          یادت باشه که Output رو تغییر بدی واسه ipodت.

این نرم افزار واسه DVD هایی هست که Menu داره و میخوای زیرنویس رو بچسبونی بهش.

برنامه ای که Inspire عزیز توی پست اول معرفی کرد میتونی واسه سایر فایل ها مثل divx که زیرنویس به صورت فایل جدا (srt.) هست رو بچسبونی به فیلم.

اگر ipod 3g یا iphone 3gs داری هم میتونی فایل های divx رو بدون اینکه تبدیل کنی به mp4 با برنامه yxflash تماشا کنی!
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread11467.html
                          عزیز خیلی ممنونم

تبدیل به Mp4 کردم یکی از فایلها رو و از 3 زیر نویس که این DVD سریالم داره یکی رو انتخاب کردم و ریختم داخل IPOD touch 3g 32 gig و با زیرنویس نشون داد خیلی عالی .....

چند تا سوال دارم :

1-این DVD های منو دار که زیرنویس و غیره داخل خودشه حتما باید با همین روشی که گفته شد تبدیل به Mp4 کنم و زیرنویس رو از همون گزینه subtitles انتخاب کنم ؟ تنها راهش همینه درسته ؟

2- یکی از اون فایلهای DVD رو که انتخاب کردم تا تبدیل به mp4 کنم در قسمت subtitles دقیقا 3 تا زیرنویس که مربوط به سریاله موجوده که 2 تاش persian هستش با فونت مختلف و یکیشم انگلیسی ، امکانش هست وقتی دارم فایل رو به Mp4 تبدیل میکنم هر 3 تا زیرنویس هم باهاش تبدیل بشه و بتونم در IPOD touch 3g هر کدوم از این 3 تا رو در برنامه yxflash انتخاب کنم یا امکانش نیست و فقط و فقط 1 زیرنویس برای این DVD های منودار که زیرنویس و غیره داخل خودشه ، باید انتخاب و تبدیل کنم ؟

3- این فایلهایی که داخل این DVD های منودار هستش رو برای اینکه بخوایم همه شو تبدیل کنیم به MP4 با انتخاب زیرنویس ، میشه ازش image iso گرفت و در این نرم افزار open کرد و تبدیل به mp4 کرد با قابلیت نمایش زیرنویس 1یا بیش از 1 زیرنویس ؟

4- وقتی فایلی رو از همین Dvd های منودار open میکنم داخل این نرم افزار و این 3 تا زیرنویس نمایش داده میشه و بعد از تبدیل و ریختن فایل در IPOD TOUCH 3g وقتی با yxflash میبینمش زیرنویسش رو نمیشه بزرگتر کرد ؟ یعنی کمی سایز فونت زیرنویس بزرگتر بشه ؟یا زیرنویس منودار رو از داخل خود همون نرم افزار ImTOO DVD Ripper Ultimate 5 انتخاب و ویرایش کنم تا قبل از تبدیل و بعدش که تبدیل کردم و ریختم در ipod با فونت بزرگتری نشون داده بشه ؟

5- اون Divx رو که گفتین میشه بدون تبدیل دید مخصوص فیلمهایی هستش که اینطوری مثل این DVD ها منودار نیست دیگه ؟ چون یکی از فایلهای همین DVD منودار رو داخل ipod touch 3g ریختم و با yxflash خواستم بازش کنم که اصلا گزینه play نمیاد و گزینه rename میاد واسه تغییر نام فایل و غیره !

6- چند تا فایل با کیفیت HD دارم که فرمتشون TS HD هستند ! میخوام اینو تبدیل کنم به فرمتی که کیفیت HD ـش کم نشه و با همین کیفیت نشون بده در IPOD TOUCH 3g ، این فایلهایی که دارم دارای 3 زبان محتلف هستند ، به کدوم فرمت HD تبدیل کنم تا هم کیفیتش کم نشه و هم بتونم 3 زبان مختلف رو تبدیل کنم و در ipod touch 3g هر 3 زبان رو داشته باشم ؟ یا اینکه باید مثل زیرنویس فقط و فقط 1 زبان رو انتخاب کنم ؟ کدوم نرم افزار رو پیشنهاد میکنید که در pc نصب کنم واسه تبدیل ؟ این فایلام بیشتریهاش 1080i و 1080p هستند با فرمت ts hd .....اینها نشون داده میشن با همین کیفیت یا باید به 720p تغییر و کم بشن کیفیتش؟

این نرم افزار ImTOO DVD Ripper Ultimate 5 که گفتین خیلی خوبه ولی ظاهرا فایلهای معمولی نمیشه داخلش open کرد ، یا باید DVD داخلش open کنی و یا iso و یا ifo ?? فایل معمولی رو چطوری باید داخلش open کنم؟ مثل همین فایل TS HD که دارم ؟

متاسفم سوالات خیلی زیاد شد !
                          ویرایش توسط mollaxi : https://i-phone.ir/forums/member/17461-mollaxi در ساعت 25-03-2010, 05:20 AM

نظر

یه برنامه برای مک هست به اسم iSubtitle
                            مجانی هست
                            از اون هم میتونید استفاده کنید

نظر

عزیز ممنون میشم لینک مستقیمش رو بذاری واسه دانلود برای ویندوز !

یه برنامه باشه که بشه فایلهای مختلف رو درش ریخت و امکان انتخاب چند زبان و یا چند زیرنویس و یا حداقل کلا بشه یه زیرنویس و یه صدا رو از بین زیرنویسها و صداهای مختلف در یک فایل انتخاب و تبدیل کرد به فرمت IPod و رد IPOD دید خیلی عالی میشه ........

ممنون

نظر

عزیز مخصوص مک هست
                                البته توی برنامه های شرکت xilisoft میتونی همچین برنامه هایی رو پیدا کنی اگه خیلی فوریه برات بگردم

نظر

صبر کنید ..
                                X