اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

1 یا 2؟ مساله این است؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوست عزیز،

من بر خلاف بقیه دوستان نظرم اینه که شما آی پد ۱ بگیری بهتره بدلیل اینکه اولا آی پد ۲ هنوز جیلبریک نشده و معلوم نیست که کی* جیلبریک می*شه هیچکس تا لحظهٔ آخر نخواهد فهمید که آیا جیلبریک میاد یا نه و مطلب دوم اینه که آی پد ۲ تقریبا هیچ فرق زیادی با آی پد ۱ نداره فقط ۸۰ گرم وزنش کمتره و مقدار بسیار جزئ نازکتر، درسته که پردازندش قویتره ولی* در اصل هیچ فرقی* نداره چون حتی با تست سنگینترین برنامه*ها هیچکس موفق نشده که تفاوت زیادی بین سرعتشون احساس کنه، بنظر من برو و با پول آی پد ۲ ۱۶ گیگ یه آی پد ۳۲ گیگ با قاب و وسایل جانبیش بگیر، من از هردو استفاده کردم اگر سوال داشتی میتونی pm بزنی*، موفق باشید.

نظر

هرکی میگه آیپد 2 میتونه mkv اچ دی رو بدون لگ پخش کنه دروغ میگه...کلا محصولات اپل با mkv hd ,full hd سر ناسازگاری دارن

نظر

نوشته اصلی توسط i_zert نمایش پست ها
        هرکی میگه آیپد 2 میتونه mkv اچ دی رو بدون لگ پخش کنه دروغ میگه...کلا محصولات اپل با mkv hd ,full hd سر ناسازگاری دارن
        شما برنامه OPayer HD رو تهیه کنید ! خواهید دید تمامه فورمت هارو بدون مشکل پخش میکنه . از فرمت 3gp ذلیل تر من چیزی ندیدم که به راحتی پخش میکنه ! تا فیلم بافرمت .VOB ( دی وی دی ) با زیرنویس ....

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

-----------------------------------------------------------------------------------
        ویرایش توسط ahriman : https://i-phone.ir/forums/member/215-ahriman در ساعت 05-07-2011, 10:53 AM

نظر

رم آيپد 1 كمه تنها مشكلش همينه

نظر

داداش برو همون 2 رو بخر.من 1 دارم با رمش مشکل دارم. تو بعضی برنامه ها کم میاره.

نظر

دوستان من با دو تا آیپد کار کردم...الانم آیپد 1 64 تری جی دارم...به نظرم خرید آیپد 1 به صرفه تر و معقولتره...من تمام برنامه ها رو با بهترین کیفیت باش اجرا میکنم و فیلمهای mkv 720 p رو با نرم افزار avplayer hd با زیرنویس فارسی بدون افت فریم پخش میکنم...اصل کار یک تبلت صفحشه که تو دو تا آیپد یکسانه و فرقی با هم ندارن..
              به نظرم الان یدونه کارکرده تمیز آیپد 1 بگیر ...داره آیپد 3 هم میاد با تفاوت زیاد با قبلیا...بعدشم یکدفعه آیپد 3 بگیر که ضرر زیاد نکنی...

نظر

من هم با ram آيپد١ مشكل دارم تنها ايراد آيپد همين است
                Ipad 3G 64 , 4.3.3

نظر

از همتون ممنونم. پس بهتره 2 بگیرم. چون رم برام مهمه چون میخام برنامه های 3بعدی پزشکی روش اجرا کنم که هم رم بالا میخان هم پردازش زیاد

نظر

آفرین آدم عاقل

نظر

صبر کنید ..
                    X