اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با Caller ID در فریمور 4.3.3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با Caller ID در فریمور 4.3.3

سلام،

دوستان من از فریمور 4.3.3 استفاده می کنم و با Gevey Turbo SIM Pro گوشیم رو آنلاک کردم.
    تازه ریستور کردم و جیلبریک هم شده (توسط redsn0w) و تمامی Contact هام که شماره منزل هستن به بصورت 021xxxxxxxx و شماره های موبایل هم مثل شماره های معمولی به صورت 0912xxxxxxx و 0936xxxxxxx سیو شدن.

حالا من از 3 تا سورس (سورس همین سایت، repo.****.ir و cydia.myrepspace.com/iphoneMaa) Caller ID Fix نصب کردم ولی باز هم شماره هایی که تو کانتکت هام هست رو بصورت +98 (21) xxxxxx نشون می ده، یعنی باز هم بجای اینکه اسم کانتکت رو بزنه کد کشور و شهر و اینا (به فرمت شماره های آمریکا) نشون می ده.

در ضمن فیکس های هر کدوم از این سورس هارو جداگانه نصب کردم، هر کدوم هم چندین بار دوباره نصب کردم و مخصوصاً مال سورس این سایت رو چندبار گوشی رو ریبوت کردم و دوباره دانلود و نصبش کردم ولی باز هم فایده ای نداشت.

اگر ممکن هست لطفاً یکی به ما کمک کنه این مشکلمون سریع تر حل بشه. من هرچی سرچ کردم به نتیجه ای نرسیدم...

ممنون

برنامه caller id fix از cydia نصب کن تو سورس انجمن هست

نظر

شما هر چیزی در این رابطه نصب کردی تا حالا پاک کن و برنامه CallerID-Format Fix رو از سورس BigBoss که از سورس های دیفالت Cydia هست نصب کن درست میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
        شما هر چیزی در این رابطه نصب کردی تا حالا پاک کن و برنامه callerid-format fix رو از سورس bigboss که از سورس های دیفالت cydia هست نصب کن درست میشه.
        آقا این هم کار نکرد... فکر کنم فقط مال ورژن 3 هست در صورتی که ورژن من 4 هست. راه حل دیگه ای نیست؟

نظر

عزیز همون برنامه معرفی شده بالا را نصب کنید روی 4.3.3 جواب میده وحتما تو لیست تماس ها هرچی 98+ اضافه کردید را پاک کنید مشکل حل خواهد شد وبعد از نصب هم یک بار گوشی را خاموش روشن کنید.

نظر

ولی جواب نداد... اصلاً من کانتکت هام +98 نداره.

نظر

من خودم روی 4.3.3 هستم و تست کردم مشکلی نداره.
              از سورس انجمن یا سورس موجود در امضام caller id and format fix رو نصب کنید.

نظر

برای دوستانی که مثل من این مشکل رو دارن: بالاخره با یک ریستور و برنامه همون سورس myreospace مشکلم حل شد.

نظر

باز دوباره ریستور کردم و همون رو که باهاش درست شد ریختم خراب شد.

یکی از دوستان لطف می کنه دقیقاً مراحلی رو که باید انجام بدم (بعد از ریستور 4.3.3 و جیلبریک) رو به من بگه؟

مشکل می تونه از Gevey Turbo Sim Pro باشه؟

و لطفاً در این مراحل که ذکر می کنید بگید که چیز هایی مثل WiFi, Location Services, Celluar Data و 3G باید روشن باشه یا نه؟
                  ویرایش توسط M.Meshign : https://i-phone.ir/forums/member/34072-m-meshign در ساعت 01-07-2011, 11:29 AM

نظر

با سلام این سورس نصب کنید مشکل دفترچه تلفن بر طرف میشود ودیگر لازم به 98+ نیست
                    سورسmobile4persiant.net نصب کنید بعد callerID and Format FI انجام بدید من ایفون 4 دارم جواب داد این سورس
                    اومیدوارم برای شما جواب بده

نظر

نه اقا نیاز به ریستور نیست ! بعضی از لاک ها این مشکل توشون حل نمیشه من 1 4 رو 4 تا ورژن تست کردم هر چی کردم نشد فهمیدم اصلا نمیشه با کماله تاسف این مشکله شما حل نمیشه

نظر

چرا حل می شه. برای کسانی که Gevey Turbo SIM دارن؛ اول باید یه کارایی بکنن بعد اون فیکس رو نصب کنن:

پس روش حل مشکل اینطوری می شه:
                        Fix the Caller ID showing numbers instead of contacts names on the Gevey SIM unlocked iPhones!

1. Your iPhone has to be jailbroken and to have Cydia installed.
                        2. Open Cydia and install iFile.
                        3. Close Cydia and open the installed iFile.
                        4. Navigate to: /System/Library/Frameworks/UIKit.framework/PhoneFormats
                        5. Click on the UIMobileCountryCodes.plist and open it with Text Viewer.
                        6. Click Edit on the top left corner.
                        7. Change the 202 to 001
                        8. Change the gr to (your country 2 letter code e.g. it for Italy, fr for France)
                        9. Save and close iFile. Reboot your iPhone!

و سپس بعد از انجام تمام این مراحل فیکس CallerID and format fix رو از سورس BigBoss نصب کنید

نظر

نوشته اصلی توسط m.meshign نمایش پست ها
                          چرا حل می شه. برای کسانی که gevey turbo sim دارن؛ اول باید یه کارایی بکنن بعد اون فیکس رو نصب کنن:

پس روش حل مشکل اینطوری می شه:
                          Fix the caller id showing numbers instead of contacts names on the gevey sim unlocked iphones!

1. Your iphone has to be jailbroken and to have cydia installed.
                          2. Open cydia and install ifile.
                          3. Close cydia and open the installed ifile.
                          4. Navigate to: /system/library/frameworks/uikit.framework/phoneformats
                          5. Click on the uimobilecountrycodes.plist and open it with text viewer.
                          6. Click edit on the top left corner.
                          7. Change the 202 to 001
                          8. Change the gr to (your country 2 letter code e.g. It for italy, fr for france)
                          9. Save and close ifile. Reboot your iphone!

و سپس بعد از انجام تمام این مراحل فیکس callerid and format fix رو از سورس bigboss نصب کنید
                          اقا متشکرم عالی بود. من امتحان کردم و کار میکنه.... روش جالبی بود.ممنون
                          ویرایش توسط farid6142 : https://i-phone.ir/forums/member/817-farid6142 در ساعت 03-07-2011, 03:05 AM

نظر

سلام دوست عزیز من این خط رو نمی فهمم
                            Change the gr to (your country 2 letter code e.g. It for italy, fr for france)
                            بهد هم ابنکه تو خط قبل فقط
                            202<key>
                            رو باید به 001 تبدیل منیم ؟

نظر

دوست عزیز باید اول شماره هات +98 بزاری

نظر

صبر کنید ..
                              X