اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش گرفتن shsh در آيپد٢

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

میخوام نصب کنم این ارور رو میده
    http://www.myup.ir/images/26648755612951004846.png
    جاوا هم که دوستمون لینک داد رو نصب کردم ! چه کار کنم ؟

نظر

دوستان من کمی اماتور هستم در این قضیه!چون دستگاه رو تازه خریدم!این فایل واسه چیه؟موقع سیو کردنش باید ایپد وصل باشه به کامپیوتر؟!ورژن ایپد 2 من 4.3.3 هست!ایا ریستور لازم هست؟اگه لازمه که یعنی همین 4.3.3 رو بعد از سیو shsh دوباره ریستور کنم رو دستگاه؟!یه توضیح میدین!؟مرسی

نظر

بالاخره نصب شد ! الان رو save shsh که میزنم یه کارایی میکنه از کجا میشه فهمید درست این کار انجام شده ؟
        ویرایش توسط moh3n_o631 : https://i-phone.ir/forums/member/43152-moh3n_o631 در ساعت 03-07-2011, 03:16 AM

نظر

يعني اگه فايله shsh رو نگيريم نميتونيم جيل بريك كنيم؟ tiny umbrella رو چجوري گير بيارم؟

نظر

نوشته اصلی توسط h.pay نمایش پست ها
            يعني اگه فايله shsh رو نگيريم نميتونيم جيل بريك كنيم؟ tiny umbrella رو چجوري گير بيارم؟
            انجاThe Firmware Umbrella - TinyUmbrella

نظر

نوشته اصلی توسط mohammadkhajoo نمایش پست ها
              کسی میدونه چطور میشه به 4.3.3 ریستور کرد ؟ اصلی مال من 4.3.1 هست !! ارور 3194 رو میده !
              آقا محمد عزیز بهت گفتم که.فعلا 4.3.3 بستس تا وقتی که جی بی بیادو اپل ببنددش.

نظر

نوشته اصلی توسط Nikki.ripper نمایش پست ها
                آقا محمد عزیز بهت گفتم که.فعلا 4.3.3 بستس تا وقتی که جی بی بیادو اپل ببنددش.
                عزیز بلاخره ریستور کردم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                shsh گرفتم حل شد !!!!!!!

ممنون

نظر

به سلامتی.من فکر کردم گیریده بودی رو ریستور مد.باز جی بی کشکی نکنی!

نظر

Bebakhshid fingilish type mikonam,ba ipad hastam. Chetor mishe fahmid shsh dorost gerefte shode?

نظر

توی تاینی آمبرلا نوشته Saved SHSH توی کادر وسط صفحه.ببین چیزی که نوشته با اسم و ویرژنت و دستگاهنت همخونی داره یا نه.اگه کاملا داشت یعنی هیچ مشکلی نیست و سیو شده .شما باید آخرین فرمویرم داشته باشی که درست تو سیدیا سیو شه.

نظر

نسخه 64 بیت این نرم افزار رو از کجا میتونم دانلود کنم؟

نظر

توی صفحه ی قبلی من لینک گذاشتم براش.چک کن.

نظر

نوشته اصلی توسط rainysky50 نمایش پست ها
                            دوستان من کمی اماتور هستم در این قضیه!چون دستگاه رو تازه خریدم!این فایل واسه چیه؟موقع سیو کردنش باید ایپد وصل باشه به کامپیوتر؟!ورژن ایپد 2 من 4.3.3 هست!ایا ریستور لازم هست؟اگه لازمه که یعنی همین 4.3.3 رو بعد از سیو shsh دوباره ریستور کنم رو دستگاه؟!یه توضیح میدین!؟مرسی
                            این برای اینه که بعدا وقتی خواستی برگردی به این ورژن بتونی.چون اپل نمیذاره برگردی به ورژن های قبلی که میشه جیل برکشون شون کرد.با این کار آیتونز و گول میزنی که مثلا داره از اپل دانلود میکنه فرم ویرو و ریستور میکنه دستگاهتو.ولی اینطور نیست.با اینکارت یه بیمه درست میکنی واسه خودت که بعدا بتونی جی بی کنی.ریستور برای این لارمه که وقتی دستگاهت از سرویس خارج میشه،دوباره برش گردونی به حالت اولیه که دستگاهو خریدی.
                            نه لازم نیست این کارو کنی.شما اس اس تو سیو کن و جیل برک که اومد جی بی کن دستگاهتو.بعد ها که خواستی ریستور کنی و بعدشم جیل برک،با این اس اس بر میگردی به 4.3.3 که مطمئنا اون موقع این نیست.بله باید وصب باشه به کامپیوتر.اموزششم براتون گذاشتن دوستان.به دنیای اپل خوش اومدی.

نظر

shsh گرفتم، حجمش شد حدود 1.5 MG درسته؟

نظر

نوشته اصلی توسط moh3n_o631 نمایش پست ها
                                بالاخره نصب شد ! الان رو save shsh که میزنم یه کارایی میکنه از کجا میشه فهمید درست این کار انجام شده ؟
                                وسط صفحه کادری که نوشته Saved SHSH و نگاه کنو ببین اسم و ورژن و دستگاه با دستگاهت همخونی داره یا خیر.اگه داشت یعنی شده.باید کاملا همخونی داشته باشه.و آخرین فرم ویرم باید داشته باشی.

نظر

صبر کنید ..
                                X