اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

JailbreakMe 3.0 برای جیلبریک iPad 2 به صورت Untethered منتشر شد !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط faridtabasi نمایش پست ها
    چجوری؟ گزینه ریستور رو که میزنم فایلی با پسوند ipsw میخاد. این فایل های بک آپ کجا دخیره می شن؟
    اینو باید دانلود کنی

نظر

• چجوری؟ از کجا؟

نظر

• آقا اوکی شد، تو سی دی که بهم داده بودند این فایل بود مرسی

نظر

• راستی خبری از کمرا کیت نشد تو سایتها که میگشتم دیده نوشته بودند قرار بوده جمعه اپدیت بشه ولی ظاهرا خبري نيست

نظر

• هنوز آپدیت نشده.

نظر

• بعد از جیلبریک میتونم از برنامه های آپ استور رو هم دانلود و استفاده کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط faridtabasi نمایش پست ها
                بعد از جیلبریک میتونم از برنامه های آپ استور رو هم دانلود و استفاده کنم؟
                بلی

نظر

• جیلبریک کردم خیلی عالیه، امروز کلی ترسوندم
                  یه برنامه می خام که دستگاه رو به یک فلش مموری تبدیل کنه، همچین برنامه ای هستش؟
                  برای ارسال و دریافت بوسیله بلوتوث با دیگر دیوایس ها برنامه ای وجود داره؟
                  ویرایش توسط faridtabasi : https://i-phone.ir/forums/member/60966-faridtabasi در ساعت 11-07-2011, 02:50 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط sirsajjad نمایش پست ها
                    بلی
                    نه. من جونم درومد ولی نشد. فقط برنامه کرک میتونم بریزم

نظر

• نوشته اصلی توسط hugart نمایش پست ها
                      نه. من جونم درومد ولی نشد. فقط برنامه کرک میتونم بریزم
                      چطور نميتوني
                      اون اكانتي كه بازي اورجينال باهاش مي گيري روي كامپيوترت ادورايز كردي؟

" مصطفي Tapatakig "

نظر

• سلام
                        من ipad2 4.3.3 3G 16G را جلبریک کردم.
                        الان وقتی میخوام به itunes وصل شم error میده و دستگاه را نمیشناسه
                        ایا برنامه دیگه ای بجز itunes واسه انتقال فایل به ipad هست

نظر

• دوستان گویا کامکس آپدیت کرده از خود سایت دوباره جیل کنید همه چی حل میشه مشکل کالر آیدی رو آیفون هم حل میشه من تست کردم

نظر

• بالاخره اپديت اومد و مشكل camera kit حل شد .

نظر

• کسی نیست جواب مارو بده؟ تو کفم به خدا
                              یه برنامه می خام که دستگاه رو به یک فلش مموری تبدیل کنه، همچین برنامه ای هستش؟
                              برای ارسال و دریافت بوسیله بلوتوث با دیگر دیوایس ها برنامه ای وجود داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arashmirghaderi نمایش پست ها
                                دوستان گویا کامکس آپدیت کرده از خود سایت دوباره جیل کنید همه چی حل میشه مشکل کالر آیدی رو آیفون هم حل میشه من تست کردم
                                بله درست شده ولی نیازی به جیل کردن دوباره نیست. کافیه بذارید Cydia کاملا همۀ Package هاشو رو دانلود کنه و آپدیت شه. بعد خود Cydia پیغام میده که باید یک Essential Package را نصب کنه. با نصب این پکیج، مشکل Camera Connection Kit حل میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X