اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

JailbreakMe 3.0 برای جیلبریک iPad 2 به صورت Untethered منتشر شد !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط flydark313 نمایش پست ها
    هیچ مشکلی نداره مثل بنز کار میکنه
    شایعه سازی نکنید
    شرمنده ، ولی واقعامیدونید کمرا کیت چیه ؟!
    همه دارن میگن مشکل داره شما میگید مشکلی نیست !
    کلی دنبال حل این مشکل میگردند اونوقت شما راحت میگید شایعه سازی نکنید !! 

نظر

• ارورت چیه؟

نظر

• 1013 هست

نظر

• یا از tiny Umbrella استفاده کن یا فایل هاست رو دستی تغییر بده.

نظر

• سلام
            بچه ها چه چوري ميشه تو cydia فهميد كدوم برنامه ها مال ipad هستن؟ من هر چي نصب مي كنم مال iphone هست و كوچيك و به درد نخور(واسه آيپد)

نظر

• دوستان من امروز 4.3 بودم راحت جیل کردم.رستور کردم 4.3.3.حالا سیدیا که میخواد نصب شه نصفه قطع میشه و پاک میشه.shsh رو هم گرفتم.
              من هنوز نتونستم جبل کنم دوستان به خاطر همین مشکل.به نظرتون دانگرید کنم 4.3؟

نظر

• مطمئنی مشکل از اینترنت نیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
                  کلا کسانی که با redsn0w جیلبریک کردند دستگاهشون رو من پیشنهاد می کنم این روش رو تست کنند خیلی بهتره سرعتش.
                  یعنی آیفون ۴ رو که چند روز پیش با "red snow" جیل بریکیدم . دوباره با این جیل بریک کنم ؟ این جدیده چه مزیتی داره ؟

نظر

• مزیتش اینه گه ram کمتری رو اشغال می کنه و در کل سرعت دستگاه خیلی بیشتره.

نظر

مزیتش اینه گه ram کمتری رو اشغال می کنه و در کل سرعت دستگاه خیلی بیشتره.
                      با تشکر از جوابتون ، میشه راهنمایی کنید چی کار کنم الان ؟ یعنی باید"restore" کنم یا "un-jailbreak" کنم ؟ و چه جوری؟ در حد یه لینک و رفرنس دادن فقط :دی
                      ۲ تا نکته اینکه : ۱. اگه دسترسی به وای فای نداشته باشم، ولی "GPRS" گوشیم فعال باشه ممکنه این جیل بریک ؟
                      ۲. کدوم از اطلاعاتم از بین میره ؟ شماره تلفن ها ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط euwars نمایش پست ها
                        مطمئنی مشکل از اینترنت نیست؟
                        اگه با من بودین که بله.2 جا امتحان کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط khodegolam نمایش پست ها
                          میشه اسم اون 400 تا برنامه رو حالا نه همشو ولی یکمیشو برای بقیه هم بزارید؟؟؟؟
                          والا این ۴۰۰ تا مال پکیچ شرکت نقش هست که همش هم hd هست
                          میتونی از دفتر نقش بخری تو تهران یا شهرستان هایی که نماینده داره
                          مشهد هم بودی بیا همشو مجانی برات نصب میکنم :d
                          نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
                          مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
                          --------------------------------------------------------
                          فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
                          طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

• نوشته اصلی توسط moh.mirz نمایش پست ها
                            با تشکر از جوابتون ، میشه راهنمایی کنید چی کار کنم الان ؟ یعنی باید"restore" کنم یا "un-jailbreak" کنم ؟ و چه جوری؟ در حد یه لینک و رفرنس دادن فقط :دی
                            ۲ تا نکته اینکه : ۱. اگه دسترسی به وای فای نداشته باشم، ولی "GPRS" گوشیم فعال باشه ممکنه این جیل بریک ؟
                            ۲. کدوم از اطلاعاتم از بین میره ؟ شماره تلفن ها ؟
                            از اول ریستور کنید و بعد جیلبریک.
                            قبل از ریستور بذارید itunes از دستگاه back up بگیره بعد از ریستور گزینه restore from back up رو انتخاب کنید هیچی از بین نمیره.
                            بله جیلبریکش حجم کمی داره با gprs هم میشه.

نظر

از اول ریستور کنید و بعد جیلبریک.
                              قبل از ریستور بذارید itunes از دستگاه back up بگیره بعد از ریستور گزینه restore from back up رو انتخاب کنید هیچی از بین نمیره.
                              بله جیلبریکش حجم کمی داره با gprs هم میشه.
                              ببخشید اینقدر سوال میکنم :دی. لطفا این یکی هم جواب بدید :
                              یعنی مرحله "restore from back up" رو قبل از جیل بریک جدید انجام بدم ؟
                              ممنونم

نظر

• دوستان دانلودر مخصوص سافاری ایپد تو سیدیا پیدا کردم ولی پولیه!!!جل الخالق!!!من دانلودر میخوام!!جوری که بتونم از سایت فایل دانلود کنم!معرفی میکنید؟؟!؟!؟!

نظر

صبر کنید ..
                                X