اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل در وصل كردن فلش usb به آيپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل در وصل كردن فلش usb به آيپد

سلام خسته نباشيد.

ميگم من قبلا كه سيستم عاملم ٣.٢ بود ميتونستم يه وسيله كمرا كانكشن كيت فلش يو اس بي وصل كنم و جاي شما خالي چه صفايي ميداد.
    ولي متاسفانه الان كه سيستمم رو به ٤.٣.٣ ارتقاع دادم متاسفانه زماني كه فلش يو اس بي وصل ميكنم بلافاصله اروري كه ميگه ديوايس مربوطه برق زيادي استفاده ميكنه و كلا كار نميكنه.
    و چون من با يو اس بي زياد كار ميكنم شديدا به كركي هكي يا برنامه اي احتياج دارم براي اينكار.
    ممنون ميشم.
    فقط دو نكته ديگه.
    ميشه لطف كنين براي مرورگر اوپرا يك سورس خوب سيديا معرفي كنين كه براي آيپد باشه.
    لطفا برنامه كرك شده يا ريجستر شده ifile رو دارين بدين؟ترجيحا از سيديا باشه چون اينكي دارم بدون ريجستر هستش و كچل كرده منو.
    ممنون.

دوست عزیز اپل خروجی برق و تو ورژن های جدید کم کرده و فقط فلش 2 گیگ میتونی استفاده کنی
    اپرا هم فعلا کار نمیکنه دیگه

نظر

من خودم فلش ۸ ترنسند وصل میکنم مثل بنز کار میکنه. احتمالا با فلشت سازگاری نداره!

نظر

شما رو چه ورژنی هستی ؟ و اینکه این و همه دوستان همین مشکل و دارن احتمالا مال شما عجیبه یا مدلی هست که برقی باربر ولتاژ برق 2گیگ استفاده میکنه

نظر

من ۴.۳.۳ هستم. ولی تا حالا با فلش دیگه امتحان نکردم. تا یک ربع دیگه وصلش میکنم به هارد اکسترنال ببینم جواب میده یا نه خبرشو میدم

نظر

هر چي سريعتر بگيد لطفاً. نياز دارم...

نظر

هارد دیسک من را نشناخت البته شاید به دلیل اینکه ntfs هستش آخه هیچ اروری نمیده. اگه کسی با هارد اکسترنال امتحان کرده خبر بده

نظر

من چهارتا فلش وصل كردم ولي هيچكدوم كار نكردن ولي همشون بالاي دو گيگ بودن.
                گفتم ورژنم ٤.٣.٣ هستش.
                اوپرا كار نميكنه؟ برا همه همينطوره

نظر

اگر هارد اکسترنال اداپتور دار داشته باشین که برق و از برق شهری بگیره کار میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط Mahdiz نمایش پست ها
                    من چهارتا فلش وصل كردم ولي هيچكدوم كار نكردن ولي همشون بالاي دو گيگ بودن.
                    گفتم ورژنم ٤.٣.٣ هستش.
                    اوپرا كار نميكنه؟ برا همه همينطوره
                    مرورگر اپرا که مجانی هست. چرا از app store دانلود نمیکنی؟ برای من که خوب کار میکنه مشکلی نداره

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                      اگر هارد اکسترنال اداپتور دار داشته باشین که برق و از برق شهری بگیره کار میکنه
                      Ntfs را هم ساپورت میکنه؟

نظر

این و راستش دقت نکردم که ntfs بوده یا fat

نظر

ميگم دوستان بحث يكمي از هدف اصليش منحرف نشده. ميشه به سؤالات پرسيده شده جواب بديد.
                          ممنون ميشم.

نظر

من هم با چند تا فلش بالای ۴ گیگ امتحان کردم ارور داد*!

نظر

منهم با یک فلش یک گیگ و ۲۵۶ مگ هم امتحان کردم ولی جواب نداد
                              اگر کسی به نتیجه ای رسیده لطفا راهنمایی کنه
                              با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                              X