اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیدا کردن آیفون مسروقه - خیلی مهم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پیدا کردن آیفون مسروقه - خیلی مهم

سلام
    من یه آیفون 3gs داشتم که سه شنبه ی هفته پیش دزدیدنش! الانم تو این مدت گوشی رو خاموش کرده و نمی شه ردگیریش کرد از طریق مخابرات. تازه روش ایرانسل بود که اصلا مخابرات نمی تونه ایرانسلو کلا ردگیری کنه! می خواستم بدونم اپل هیچ امکانات ویژه ای تو این گوشی تعبیه نکرده که بشه در حالت خاموش هم پیداش کرد؟ از طریق gps یا چیزی مثل این..؟
    تو رو خدا یکی کمکم کنه! دارم دیوونه می شم!

آیفون 4 داشتی میشد ولی الان دیگه دیره چون باید قبلش رو گوشی فعالش میکردی
    در ضمن دزده خاموشش نکرده سیم کارت شما رو درآورده
    اشکالی نداره مک بوک پرو و آیفون 3جی اس منم دزدیدن
    کاریش نمیشه کرد

نظر

find my iphone رو نداشتی؟

نظر

خدا صبرت بده برو شکایت کن کارتن وسایلشم ببر شاید فرجی شد و هی...( البته بعید میدونم)

نظر

دوست عزیز در تاپیک زیر اعلام کنید ...
          http://www.i-phone.ir/forums/thread1853.html

Power of Creation
          www.i-Phone.ir

نظر

Find My iPhone به اکانت MobileMe نیاز دارید که اون هم پولی است
            بعدش هم شما دیگه نمی تونی کاری کنی با GPS هم نمی شه شما خودت جست و جو ی خانه به خانه رو شروع کن

نظر

نوشته اصلی توسط FrozenHeart101 نمایش پست ها
              Find My iPhone به اکانت MobileMe نیاز دارید که اون هم پولی است
              بعدش هم شما دیگه نمی تونی کاری کنی با GPS هم نمی شه شما خودت جست و جو ی خانه به خانه رو شروع کن
              دوست من find my iphone پولي نيست شما برنامه اشو نصب كن و راهنماشو بخون ميتوني مجاني استفاده كني . اموزشش هم تو سايت هست

نظر

دوست عزیز
                واقعا متاسفم که این اتفاق افتاده...
                بله٬ یه برنامه ی امنیتی فوق العاده عالی واسه ایفون و ایپاد هست (البته منظورم 3G & 3Gs) که گویا دوستان خیلی معدودی ازش اطلاع دارند. این مشابه find my iPhone هست و اسمش: FoneHome هست.
                میشه از اپ استور بخرید (2-3$) و یا کرکشو بگیرید. در صورت روشن بودن Location Service این برنامه اطلاعات دقیق مکانی گوشیتون٬ تغییرات مکانی و حتا میزان باتری گوشی رو بر اساس تنظیم اولیه هر ۱۰ یا ۲۰ یا ... دقیقه به ******* انتقال میده و شما میتونید با داشتن یه اکانت امن و ویژه از طریق اینترنت بهشون دسترسی داشته باشید. ضمنا میتونید به گوشیتون و مثلا جناب دزد گوشی به وسیله Push Notification پیغام بدید و یا الارم گوشی رو به شکلی فعال کنید که امکان کم کردن صداشو هم نداشته باشه. ضمنا یه سرویس ویژه سرقت داره که با فعال کردنش هر ۵ دقیقه مکان گوشی رو اطلاع میده. در نهایت اگه مایل بودید میتونید همه اطلاعات گوشی رو از راه دور پاک کنید٬ اگرچه در این صورت دیگه امکان ردیابیش رو از دست میدید.
                امیدوارم زودتر پیداش کنید و اگه دفعه بعدی آیفون گرفتید بیشتربه مسایل امنیتی توجه کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط slp.nimah نمایش پست ها
                  دوست عزیز
                  واقعا متاسفم که این اتفاق افتاده...
                  بله٬ یه برنامه ی امنیتی فوق العاده عالی واسه ایفون و ایپاد هست (البته منظورم 3g & 3gs) که گویا دوستان خیلی معدودی ازش اطلاع دارند. این مشابه find my iphone هست و اسمش: Fonehome هست.
                  میشه از اپ استور بخرید (2-3$) و یا کرکشو بگیرید. در صورت روشن بودن location service این برنامه اطلاعات دقیق مکانی گوشیتون٬ تغییرات مکانی و حتا میزان باتری گوشی رو بر اساس تنظیم اولیه هر ۱۰ یا ۲۰ یا ... دقیقه به ******* انتقال میده و شما میتونید با داشتن یه اکانت امن و ویژه از طریق اینترنت بهشون دسترسی داشته باشید. ضمنا میتونید به گوشیتون و مثلا جناب دزد گوشی به وسیله push notification پیغام بدید و یا الارم گوشی رو به شکلی فعال کنید که امکان کم کردن صداشو هم نداشته باشه. ضمنا یه سرویس ویژه سرقت داره که با فعال کردنش هر ۵ دقیقه مکان گوشی رو اطلاع میده. در نهایت اگه مایل بودید میتونید همه اطلاعات گوشی رو از راه دور پاک کنید٬ اگرچه در این صورت دیگه امکان ردیابیش رو از دست میدید.
                  امیدوارم زودتر پیداش کنید و اگه دفعه بعدی آیفون گرفتید بیشتربه مسایل امنیتی توجه کنید.
                  این برنامه نیاز به اینترنت توی گوشی داره دیگه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mahyar1386 نمایش پست ها
                    این برنامه نیاز به اینترنت توی گوشی داره دیگه ؟
                    اگر به اينترنت نياز داره پس فايده نداره چون find my iphone هست اگه نياز نداره يكي اطلاع بده

نظر

نه اینترنت نمیخواد.
                      دوستان پس اون سرویسی ک رایگان میداد چی بود mobile me ؟ من یه بار تست کردم رایگانشو روی 3gs هم جواب داد سیمکارتم هم در اوردم بازم پیدا میکرد و میشد بهش پیغام داد .
                      ویرایش توسط divaj : https://i-phone.ir/forums/member/34435-divaj در ساعت 29-06-2011, 01:05 AM

نظر

اون فقط با اینترنت هست ربطی به سیم نداره!

نظر

دست عزی با شکایت می تونی بهش برسی از طریق شماره سریال گوشی نامه به تمام اپراطورها میدن از طریق دادگاه و ظرف یک ماه محلشو مشخص می کنن ما امتحان کردیم شد شماهم همین کارو بکن

نظر

فکر کنم اگه شکایت کنی سریال گوشی رو بتونن ردگیری کنن
                            find my iphone هم free هست ولی فقط ایفون 4 رو ساپورت میکنه
                            اونم زمانی کار میکنه که location ایفون روشن باشه و گوشی به اینترنت وصل باشه

نظر

دوستان من آیفون 4sداشتم و ازم زدن تازه خریده بودم و اپل ای دی و find my iphon هم روش نبود راهی برای پیدا کردنش هست یا نه؟

نظر

صبر کنید ..
                              X