اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

eBook Reader

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• eBook Reader

با سلام
    به نظر ميرسه اين روزها با اومدن كتاب هاى PDF احتياج شديدى به داشتن يك eBook Reader احساس ميشه.حالا مي تونه آيپد باشه و...
    تو اين تاپيك قصد داريم كه از اطلاعت بچه هاى انجمن استفاده كنيم و ببينيم كدوم يكى از اينها بهتره.
    من خودم با يك جستجويى كه در اينترنت كردم حدوداً به اين نتيجه رسيدم كه kindle 3 محصولى بسيار خوب و مقرون به صرفه است،نظر شما چيه؟

يعنى هيچ كدوم از شماها به eBook Reader
    احتياج نداشت؟؟؟!!!

نظر

بستگی داره خب
      شما با یه تبلت می تونی پی دی اف بخونی با یه ریدر هم می تونی
      بستگی به نیاز خودتون داره که کدوم رو انتخاب می کنید
      اگر فقط. ممیخواید بخونید همین کیندل ها و نوک ها خوب هستند (بعضی ها با فارسی مشکل دارند) ولی اگه فیلم و وموزیک و بازی و ... هم مدنظرتونه قطعا یه تبلت مورد نیازتونه

نظر

نوشته اصلی توسط borhan نمایش پست ها
        با سلام
        به نظر ميرسه اين روزها با اومدن كتاب هاى PDF احتياج شديدى به داشتن يك eBook Reader احساس ميشه.حالا مي تونه آيپد باشه و...
        تو اين تاپيك قصد داريم كه از اطلاعت بچه هاى انجمن استفاده كنيم و ببينيم كدوم يكى از اينها بهتره.
        من خودم با يك جستجويى كه در اينترنت كردم حدوداً به اين نتيجه رسيدم كه kindle 3 محصولى بسيار خوب و مقرون به صرفه است،نظر شما چيه؟
        من قیمت kindle 3 رو نمی دونم...ولی خوب آیپد هم پی دی اف باز می که و هم 1000 تا کار دیگه می کنه...مزیت kindle چی می تونه باشه در مقابل آی پد جز احتمالا قیمت؟! تازه فکر کنم قطور تر و بی ریخترم باشه....البته همه اینا رو حدس می زنم....

نظر

بنظرم iPad 1 با ظرفیت 16 گیگ دسته دوم بخر. یکجورایی هم قیمت در میاد با نو یک Ebook Reader معمولی.
          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط joopinahmadi نمایش پست ها
            من قیمت kindle 3 رو نمی دونم...ولی خوب آیپد هم پی دی اف باز می که و هم 1000 تا کار دیگه می کنه...مزیت kindle چی می تونه باشه در مقابل آی پد جز احتمالا قیمت؟! تازه فکر کنم قطور تر و بی ریخترم باشه....البته همه اینا رو حدس می زنم....
            اگه فقط قصد ایشون کتابخوندن باشه که ایپد جلو کیندل یا نوک رسما هیچی نیست

نظر

نوشته اصلی توسط nav ! D نمایش پست ها
              اگه فقط قصد ایشون کتابخوندن باشه که ایپد جلو کیندل یا نوک رسما هیچی نیست
              من اصلا کیندل رو نمی شناسم.لطفا دلیل این موضوع رو می گید؟

نظر

نوشته اصلی توسط joopinahmadi نمایش پست ها
                من اصلا کیندل رو نمی شناسم.لطفا دلیل این موضوع رو می گید؟
                چون در صفحه ی e-book reaer ها از e-ink استفاده می کنن در نتیجه نور پس زمینه ندارن و برای مطالعه خیلی مناسب تر هستند و چشم رو اصلا اذیت نمی کنن. اگه کسی فقط هدفش کتاب خوندن باشه e-book reader ها خیلی مناسب تر هستند

نظر

دوست عزيز من اگر يه هفته با آيپد كتاب بخونم،آخر هفته بايد برم دكتر چشم!!!

نظر

نوشته اصلی توسط borhan نمایش پست ها
                    دوست عزيز من اگر يه هفته با آيپد كتاب بخونم،آخر هفته بايد برم دكتر چشم!!!
                    نه دیگه تا این حد :d
                    انصافا از حق نگذریم ایپد هم برای کتاب خوندن فوق العاده س. ولی خب جلوی تکنولوژی ای اینک در روز و نور بسیار زیاد واقعا حرفی برای گفتن نداره. البته ای اینک ها هم که تو تاریکی ...  

نظر

ببینید آیپد و گالکسی و پلای بوک و ... همه تبلت هستند و نمیشه قابلیت های بالاشون رو فدای کتابخوانی ساده کرد. بنابراین ما نیاز به یک وسیله فقط برای خوندن کتاب داریم.
                      به نظرم کیندل آمازون بهترینه. قیمتش حدود 200 هزار تومان هست. Pdf میخونه و شما میتونید کتابهاتون رو رو اینترنت شیر کنید.

نظر

بخ این نکته مهم هم توجه کنید: ظاهرا اکثر ebook reader ها با فارسی مشکل دارند. اما تبلت ها با فارسی مشکل ندارند.

نظر

کیندل با فارسی مشکل نداره.
                          در ضمن ePub و djvu هم میخونه و پلت فرمش هم لینوکس هست.

نظر

در حال حاضر آی پد یکی از بهترین کتاب خونهای جهان به حساب میاد، من پیشنهاد می کنم که حتما آی پد بگیرین چون خودم بیش از ۱۰۰ کتاب و comic رو دارم با آی پد میخونم و استفاده می کنم و واقعاً راضیم، من با کیندل هم کار کردم ولی اصلا قابل مقایسه با آی پد نیست، اگه بازم سوال داشتی میتونی pm بزنی، موفق باشید.

نظر

صبر کنید ..
                            X