اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه آوردن متن آهنگ ها در آیپد(100% تست شده)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نحوه آوردن متن آهنگ ها در آیپد(100% تست شده)

سلام.
    شاید شما هم بخواید همزمان با گوش کردن آهنگ،متن اون آهنگ رو هم روی صفحتون ببینید.
    متن خیلی از آهنگ ها توی سایت هایی مثل metrolyrics.com
    خودتون توی گوگل هم میتونید سرچ کنید متن آهنگها هست.

1- برید توی آیتونز
    2- روی موزیک موردنظرتون کلیک راست کنید.
    3- روی Get info کلیک کنید.
    4- برید توی تب Lyrics .
    5- متن نوشنه آهنگ روی اونجا Paste کنید.
    6-تشکر یادتون نره!

برای دیدنشون هم باید از توی آیپدتون آهنگ رو پخش کنید،بعد یک بار روی Album artwork بزنید تا متنش بیاد.

برنامه هاى زيادى واسه اينكار هست كه جستجو رو خودش اتوماتيك انجام ميده و متن رو واستون مياره.اگه خواستين چند تا رو معرفى ميكنم

نظر

لطفا میشه معرفی کنید دوست عزیز .من خیلی نیاز دارم

نظر

mylyricsplus , lyricsworld ,lyricsfinder ,ilyrics ,.....که همشون رو از apptrackr.org میتونید دانلود کنین.این برنامه ها واسه ایفون و ایپده.واسه مک هم برنامه های متنوعی هست

نظر

این lyricsfinder رو من هم استفده میکنم خوب جواب میده.

نظر

براي مك هم برنامه اي هست؟

نظر

سلام. اكثر موزيك هاي من ليريك داره كه از خود iTunes هم گذاشتم.
              اما مشكلم اينجاس كه تو ديوايسم نشون نميده. ضمناً iOS 5 iPad 2 هستم.
              اگه راهنمايي كنيد چطور فعال كنم ممنون ميشم

نظر

برنامه Music Player، چن مدت پیش تو آیتونز رایگان شده بود که من دانلودش کردم! خیلی باحاله... امکانات جالبی داره که یکیش هم Lyrics هست...

نظر

اينو كه همه بلدن . روي همه iDevice ها هم جواب ميده . حتي ميتونين توي propertise همون فايل ميشه استفاده كرد. به همين روش ميتونين فايلاتونو به شكل كاملا رسمي و طبقه بندي شده در بيارين
                  Lyrics finder هم خيلي عاليه
                  اما راحي هست كه بشه متن رو به آهنگ اضافه كرد و ذخيره كرى تو خود ايپاد

نظر

نوشته اصلی توسط Zarehamed نمایش پست ها
                    يه بار ايتونز رو رفرش كن بعد ايپدت رو در حالي كه ايپاد رو بستي سينك كن و يه بار هم رسپرينگ كن تا os 5 با اطلاعات جديد لود بشه

راستي دقت كن تو متنت تگ معيوب نباشه

نظر

مشکل در آیپد2 هستش انگاری.

من قبلا که آیپد1 داشتم وقتی یکبار روی صفحه می زدم تکست می یومد بعد که می زدم می رفت.

اما توی آیپد2 این کار جواب نمیده. من هنوز هم نتونستم راهی براش پیدا کنم

نظر

سلام
                        توی یکی از فروم های همسایه یکی این مشکل رو داشت که اخرش گفتن مشکل از ios 5 هست.مثل این که امکانش حذف شده
                        من خودم با ایپد2 4.3.3 لیریک اهنگ ها رو دارم.

نظر

نوشته اصلی توسط Zarehamed نمایش پست ها
                          iOS 5 توى ايپد ليريك هارو نمايش نميده، نميدونم چرا قابليت به اين مفيدى حذف شده.

نظر

ios 5 خیلی وقته این اشکال رو داره تو ایپد بخاطر music playere جدیدشه

نظر

يه برنامه كه خيلى برا اونايى كه موزيك گوش ميكنن كاربرد داره يكيش همين آوردن متن آهنگه البته متن رو با آهنگ فيكس هم مىكنه
                              Soundhound
                              Free
                              11.5 mb

نظر

صبر کنید ..
                              X