اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آيا ipad 2 براي كارهاي تجاري مناسب است؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آيا ipad 2 براي كارهاي تجاري مناسب است؟

سلام دوستان،
    پدر بنده مي خواد آيپد 2 بخره ولي قبلش چندتا سوال داره:
    1- آيپد 2 براي كارهاي تجاري و مخصوصا براي بانكداري الكترونيكي و پرداخت هاي اينترنتي مناسب است؟
    يعني براحتي با سايت هاي بانكي ارتباط برقرار ميكنه؟
    2- آيپد برنامه هاي حسابداري و از اين قبيل برنامه ها داره؟ برنامه حسابداري ايراني چطور؟
    3- راهي، لوازم جانبي اي چيزي براي ipad هست كه بشه از طريق اون حافظه فلش به دستگاه وصل كرد؟
    4- با آيپد 2 ميشه تماس تلفني برقرار كرد؟ يا بايد صبر كنم جيلش بياد و از طريق برنامه جانبي phone it باهاش تماس برقرار كرد؟
    5- كلا هر نوع امكان و نرم افزاري براي آيپد 2 در اين زمينه وجود داره خوشحال ميشم كه از تجربه و اطلاعات شماها بهره مند شوم،
    متشكرم

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

دوست عزيز بهترين گزينه براي پدر شما Mac book air هست همون طور كه إز اسمش پيداس

نظر

نوشته اصلی توسط reza,,, نمایش پست ها
      دوست عزيز بهترين گزينه براي پدر شما Mac book air هست همون طور كه إز اسمش پيداس
      ممنون از جوابتون، من هم بهش گفتم مکبوک بگیره ولی بیشتر با شکل ظاهری آیپد حال کرده و من هم کلی از امکاناتش براش گفتم و البته الان یک لپ تاپ asus از این ۱۳ اینچیا داره،بیشتر دنبال تبلت هست
      راستی مکبوک ایر رو بخاطر سبک و باریک بودنش پیشنهاد دادید دیگه ! ؟

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
        سلام دوستان،
        1- آيپد 2 براي كارهاي تجاري و مخصوصا براي بانكداري الكترونيكي و پرداخت هاي اينترنتي مناسب است؟
        2- آيپد برنامه هاي حسابداري و از اين قبيل برنامه ها داره؟ برنامه حسابداري ايراني چطور؟
        3- راهي، لوازم جانبي اي چيزي براي ipad هست كه بشه از طريق اون حافظه فلش به دستگاه وصل كرد؟
        4- با آيپد 2 ميشه تماس تلفني برقرار كرد؟ يا بايد صبر كنم جيلش بياد و از طريق برنامه جانبي phone it باهاش تماس برقرار كرد؟
        5- كلا هر نوع امكان و نرم افزاري براي آيپد 2 در اين زمينه وجود داره خوشحال ميشم كه از تجربه و اطلاعات شماها بهره مند شوم،
        متشكرم
        1-من راستش از مشکلاتش اطلاعی ندارم!فکر نکنم مشکلی باشه
        2-فکر نکنم باشه!
        3-تا اونجایی که میدونم میشه وقتی برای هارد میشه حتما فلش هم میشه http://www.i-phone.ir/forums/thread13525.html
        4-تا اونجایی که میدونم باید با فون ایت اینکار انجام بشه
        ویرایش توسط sia abedi : https://i-phone.ir/forums/member/23623-sia-abedi در ساعت 18-06-2011, 12:45 AM

نظر

یکی از گالکسی تب ها، بهترین گزینه واسه پدر شما

به نظره من شما گلکسی تب بگیری واسه پدرتون بشتر توی ایران به دردشون میخوره

حالا اومدیم ایپد که گرفتی یهو رفت رو علامت سیب گیر کرد، همه بیزینس پدرتون پاک میشه و از نو باید ریستور کنی.

ایپد بگیری آزادی عمل رو از پدرتون گرفتی. دائم باید وصلش کنن به یک کامپیوتر تا یچیزی بش اضافه کنن.

یکی از گالکسی تب ها، بهترین گزینه واسه پدر شماست.

تماس تلفنی داره. خوش دست تره ( البته مدل ۷ اینچیش ). نرم افزار جاوا و فلش هم ساپورت میکنه.

تمامیه نرم افزارهای بانکهای ایران جاوا هستن.

مدل های ۱۰.۱ اینچ و ۸.۹ اینچی هم گزینهای خوبی هستن با نسخه جدید تره اندروید. که فلش مموری که خوبه دسته ی xbox هم ساپورت میکنه ...

حالا تصمیم با خودتونه ... ؛)
          ویرایش توسط pezhmanism : https://i-phone.ir/forums/member/30995-pezhmanism در ساعت 18-06-2011, 12:51 AM

نظر

مننون از جوابهاتون، در مورد تبلت های آندروییدی تا بحال فکر نکرده بودم !! جالبه اگر بشه نرم افزار بانک هارو روش بریزیم! و پشتیبانی از فلش مموری در galaxy tab چون برای پدرم خیلی مهمه ،گزینه خوبیه!

نظر

ممنون از جوابتون، من هم بهش گفتم مکبوک بگیره ولی بیشتر با شکل ظاهری آیپد حال کرده و من هم کلی از امکاناتش براش گفتم و البته الان یک لپ تاپ asus از این ۱۳ اینچیا داره،بیشتر دنبال تبلت هست
              راستی مکبوک ایر رو بخاطر سبک و باریک بودنش پیشنهاد دادید دیگه ! ؟
              میشه از امکاناتی که ایپد داره واسه من هم بگی؟
              آخه من با تبلت اصلا آشنایی ندارم
              ویرایش توسط StunTMaN : https://i-phone.ir/forums/member/33657-stuntman در ساعت 18-06-2011, 01:15 AM

نظر

سلام دوستان،
                متشكرم
                سلام
                ۱- بله برای وصل شدن به سایتای بانکداری الکترونیک خوبه البته تا یک ماه پیش خوب بود
                برای اینکه تا یک ماه پیش مثلا بانک ملت شما میتونستید تا ۵ میلیون تومن رو با حواله الکترونیک جابجا کنید
                اما از یک ماه پیش به اینور بالای یک میلیون تومن باید با با امضای الکترونیک که یه یو اس بی هست به کامپیوتر وصل باشه که ایپد این امکان رو نداره
                اما برای انتقالهای زیر یک میلیون تومن و خرید اینترنتی با توجه به صفحه کلید مجازیش بسیار خوب و امنه
                ۲ برنامه حسابداری ایرانی ندیدم براش
                ۳ بله فلش بهش وصل میشه اما فلش زیر ۲ گیگ به وسیله کمرا کیت و جلبریک (ایپد ۲ هنوز جلبریک نشده)چون توی اپدیت های جدید برق کم شده برای ظرفیت های بالا
                ۴ خودتون جوابتون رو نوشتید
                ۵-برای یاداداشت برداری خیلی خوبه
                ماشین حسابهای قدرت مند
                دسترسی اسون به اینترنت و ایمیلها
                و ....
                کار ما رو که راه میندازه فراوون

نظر

نوشته اصلی توسط StunTMaN نمایش پست ها
                  میشه از امکاناتی که ایپد داره واسه من هم بگی؟
                  آخه من با تبلت اصلا آشنایی ندارم
                  قبول داری جواب سوالت خیلی طولانیه!؟ و این تاپیک برای این سوال و جوابش جای چندان مناسبی نیست ؟ولی شما میتونی تو همین فروم و سایت www.apple.com
                  به جوابت برسی!
                  من اطلاعاتم در حد مشخصات سخت افزاریش و یک سری بازیهاش که با مال آیفون مشترکه هست،و هیچ اطلاعی در مورد برنامه های کاربردیش و مخصوصا برنامه های بخش بیزنسش و productivity و همچنین لوازم جانبیش مثل همون تبدیلی که باعث میشه حافظه فلش بزنی بهش (اینو تازه فهمیدم) ندارم، پس بخاطر همین این تاپیکو ایجاد کردم

نظر

سلام دوستان،
                    متشكرم
                    نه،متاسفانه نمیشه.من چند بار تست کردم.متاسفانه تو ایران اینقدر سرعت بالاست که iPad توانایی همهاهنگی باشو نداره،اما من تو امریکا این مشکلو اصلا نداشتم.به هیچ وجه امکان داره که بتونید وصل کنید فلش بهش.رجوع کنید به سخنرانی جابز در معرفی iPad 2.بله میشه ولی تو ایران با چه سیمی؟ایرانسل هنوز 3G رو ساپورت نمیکنه.درباره ِ تجربه ی بانکی من با بانک سامان و تجارت تست کردم و سفری جواب نداد.من از ایرانسل وایمکس 2MB دارم و بالاترین سرعتش هنوزم iPad 2 WIFI جواب بده نیست.

نظر

آقا براي كاراي مهندسي چه نرم افزارايي داره (مكانيك)

نظر

هیچی دوست عزیز.فقط دنباله سرگرمی باش.نه کار جدی.وای نه یادم رفت.میتونی از ماشین حسابش استفاده کنی.

نظر

فقط حسین اینو بهت بگم اصلا قید گلکسی تب اینارو بزن که پشیمون میشی فقط ایپد .

نظر

صبر کنید ..
                          X