اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

كدام يك را بخريم؟ iphone 4 يا ipad 2 ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• كدام يك را بخريم؟ iphone 4 يا ipad 2 ؟

با عرض سلام خدمت همه دوستان گل انجمن

يكي از آشنايان بنده داره از آمريكا بر ميگرده، من گفتم واسم ipad 2 بياره اما ظاهرآ آيفون آنلاك در آمريكا فروشش شروع شده و قيمتش هم نزديك به آيپد2 32 گيگ هستش موندم كدوم رو بگيرم.با توجه به اينكه من توانايي خريد يكي از دستگاه ها رو دارم. شما دوستان عزيز كدوم دستگاه رو پيشنهاد ميكنيد؟ و اينكه اگه زحمتي نيست دليلش رو هم بفرماييد تا بنده بتونم انتخاب خوبي داشته باشم و پشيمون نشم.

و همچنين پيشنهاد شما در مورد انتخاب:

1-براي ارتباط با تلويزيون apple tv خوبه يا كابل اورجينال اپل(apple digital AV adapter=HDMI) ؟

2-براي ارتباط با اينترنت، مودم airport express اپل يا ؟ (ميشه v*p*n رو روش set كرد؟)

3-اسمارت كاور خريدش ارزش داره واقعآ يا كيس ديگه اي رو پيشنهاد ميكنيد؟

4-براي آيپد واقعآ 32 گيگ كافيه؟ حجم بعضي از بازي هابه 800 مگ هم ميرسه!؟

دوستان در مورد اين تاپيك(http://www.i-phone.ir/forums/thread41111.html) هم منتظر پيشنهادات شما در همين تاپيك هستم.

با تشكر فراوان از شما
    ویرایش توسط take it easy : https://i-phone.ir/forums/member/1151-take-it-easy در ساعت 20-06-2011, 03:15 PM

دوست عزيز حتما ً آيفون ٤ شك نكن، آيپد عاليه اما به نظر من آيفون ٤ به عنوان يك گوشي كامل تموم خواسته هاتو پاسخ ميده ، اول يه آيفون ٤ و ايشالله بعدها يه آيپد

نظر

هر کسی نظری دارد نظر همه دوستان هم محترم من خودم طرفدار محصولات اپل هستم و در حال حاضر هم آیپاد تاچ 4 دارم اما به نظر من شما باز باید به استفاده خودتان نگاه کنید .اگر به تلفن همراه هم نیاز دارید و به قول معروف می خواهید پز آیفون را بدهید خوب آیفون را بگیرید اما به نظر من شما آیپد 2 بگیرید خیلی بهتر هست چون تازه وارد بازار شده اما آیفون 4 کارش تا چند ماه دیگر تمام هست و آیفون 5 وارد بازار می شود.

نظر

iphone4

نظر

ipad2

نظر

اگه گوشی خوبی داری iPad بخر ، اگه گوشی خوب میخوای داشته باشی iPhone بخر. هر ۲تاش عالی هست.
            باید ببینی چی لازم داری. حمل کردن iPhone به مراتب بسیار بسیار راحت تر iPad هست. اما Screen iPad خیلی بزرگتر و بهتر هست. اون نیاز گوشی را بطرف میکنه ، اون نیاز Tablet را.

بازم به خودت بر میگرده ، اما منم پیشنهاد میکنم به عنوان اولین iDevice آیفون را بردار.
            " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
            TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

دوست من آیفون 4 از لحاظ اندازه جمع و جورتر و حجم کمتر و وزن کمتر و کیفیت رتینای بسیار بالای تصویر و کیفیت فوق العاده بالای دوربین و همچنین قابلیت ویبره و تماس و اس ام اس و برنامه های خیلی بیشتر از آیپد 2 سرتره. اما آیپد 2 از لحاظ سرعت و قدرت گرافیکی از آیفون 4 برتره.

نظر

من هم بین این 2 تا مونده بودم،اما سرانجام با توجه به خواسته هام آیپد 2 رو انتخاب کردم
                من میخوام باهاش فیلم ببینم با زیر نویس
                من تو نت بچرخم باهاش با لذت
                من میخوام بعضی مواقع بازی کنم !
                من ال سی دی بزرگ میخوام که موقع کار کردن باهاش راحت باشم
                من سرعت و گرافیک میخوام
                همه این چیز ها تو ایفون هم هست اما قابل قیاس با آیپد نیست ،مشکل ایپد حمل و نقلشه که یه مقدار مشکله،اما با یه کیف حل میشه،برای من حمل یه کیف چیز خیلی سختی نیست
                حالا اگه تو چیزی میخوای که همیشه تو جیبت باشه،میخوای زنگ و اس ام اس بزنی و گوشی نداری ! (با یه گوشی نوکیا ساده هم میشه اس ام اس داد و زنگ زد ، من الان یه دیاموند 2 دارم که یک هفته ای میشه اصلا بهش دست نزدم و الان شارژش تمام شده انگیزه ای ندارم که بذارمش تو شارژ ! زنگ و اس ام اس با گوشیه ساده نوکیا به مراتب راحت تره از یه اسمارت فون ! ) فیلم برداری و عکاسی برات مهمه ایفون بگیر که انتخاب منطقی تریه

نظر

آیفون و آی پد یکی موبایل است و دیگری تبلت.
                  اصلن نمی شود بین این دو انتخاب کرد
                  باید ببینی از کدام کارایی می خواهی استفاده کنی؟
                  اگر می خواستی بین گالکسی تب و آی پد انتخاب کنی بهتر بود تا بین
                  این دو که گفتی

نظر

خب دوست عزیز این دیگه بسته به نیاز شما داره. شما خودت ببین گوشی لازم داری یا تبلت. وگرنه جفتشون خوبن تا ابد هم این تاپیک ادامه داشته باشه یکی میگه آیفون4 یکی میگه آیپد2 شما هم به نتیجه نمیرسی.

نظر

اگر بتونی هردوش رو بخری بهتره،اگه نه به نظرم آیفون بخر چون هم تو جیب جا میشه و هم دوربینش بهتره.

نظر

من هم فکر میکنم واقعا به خود شخص ربط داره. برای نیازهای معمولی تلفنی که یه گوشی ارزون و ساده راحت تره. برای کارهای ماهیتا کامپیوتری هم اندازه صفحه خیلی مهمه. ممکنه شما هم مثل من حوصله نداشته باشید زیاد با یه دستگاهی که صفحه نسبتا کوچیکی داره (زیر 10 اینچ) ور برید حتی اگه سخت افزار و نرم افزارش فوق العاده باشه!! اگه آدمی هستید که زیاد این طرف و اون طرف میرید و میخواید مثلا تو اتوبوس و مترو و ... با یه چیزی مشغول باشید (مخصوصا بازی) من آیفون رو پیشنهاد می کنم در غیر صورت مخصوصا اگر وابستگیتون به لپ تاپتون زیاده یا دانشجویید آی پد به همراه یه گوشی ساده خیلی راه حل بهتریه.

نظر

اين بحث ها معمولا با نظرات مختلف همراه ميشن. آخرشم هيچ فايده اي نداره. بهترين كسي كه مي تونه تشخيص بديد خودتونيد چون بهتر از هر كسي نيازها و محدوديتهاي خودتون رو مي دونيد. اما مشكل اينه كه شما با ويژگي هاي اونا و تفاوت بين محصولات آشنايي كامل نداريد. بهترين راه اينه به نزديك ترين فروشگاه اپل بريد و محصولات رو با حوصله مقايسه كنيد. فرقي هم نمي كنه شب باشه يا روز. بعد بريد خونه. حدود سه چهار ساعت در اين مورد فك كنيد. مشورت كنيد و ... بعد از اين مطمئن باشيد به نتيجه دلخواه خواهيد رسيد.

Woody: [voice box] Reach for the skyyyy!

نظر

با سلام دوباره خدمت همه ي دوستاني كه وقت گذاشتن و نظراتشون رو گفتن.

راستش من با خوندن نظرات شما دوستان عزيز و اينكه بيشتر كارم با اينترنت هستش تصميم به خريد آيپد 2 مشكي گرفتم.

حالا چند تا سوال داشتم:

1-به نظر شما با توجه به اينكه آپپد 32 گيگ 100 هزار تومان ارزونتره و اينكه من زياد اهل فيلم ريختن روي دستگاه نيستم 32گيگ ميتونه برام كافي باشه؟ راستي 5 IOS چند گيگ ازش رو ميگيره؟
                            2-اسمارت كاور رو پيشنهاد ميكنيد؟
                            3-وسيله ي جانبي مهمي احتياج نداره كه سفارش بدم؟ (ارزش داره واسش camera kit بگيرم؟)
                            4-گيفت كارت بگيرم؟ يا جيلبريك براي آينده رو پيشنهاد ميكنيد.
                            5-به محافظ صفحه احتياج داره؟ اگه آره چه مدلي؟
                            6-ميشه با apple tv جديد فيلم full HD رو باهاش استريم كرد؟
                            7-ميتونم روي فيلم برداريش حساب كنم؟( البته ميدونم كه از آيفون 4 پايين تره)

با تشكر فراوان
                            ویرایش توسط take it easy : https://i-phone.ir/forums/member/1151-take-it-easy در ساعت 18-06-2011, 01:43 AM

نظر

1-سلام دوست عزیز اگر فقط میخواین برنامه بریزین 32 گیگ خوبه من خودم 32 دارم هنوز نتونستم کامل پرش کنم با توجه به اینکه فیلم و عکس و برنامه و اهنگ روش ریختم-5 هم حدود 2 گیگ فکر کنم بگیرم (مطمئن نیستم)
                              2-اسمارت کاور رو نمیدونم ولی اگر از جنس هایی که خود اپل با دستگاه هاش میده استفاده کنی خیلی بهتری
                              3-اگر کارتون با هارد اکسترنال و فلش هستش Camera Kit سفارش بدین باز هم بستگی به نوع استفاده داره
                              4-گیفت کارت رو شما از ایران هم میتونید بخرید-البته هدف از جیلبریک فقط برنامه های کپی نیستش و با این کار میتونید قابلیت های دستگاه رو بالا ببرید مثل استفاده از هارد اکسترنال که فقط با جیلبریک امکان پذیر هستش
                              5-من تا حالا از محافظ صفحه استفاده نکردم و هنوز هیچ خطی روی صفحه نیوفتاده
                              6-احتمال اینکه در ios 5 این امکان بوجود بیاد خیلی زیلد هستش
                              7-فیلم برداریش هم مثل ایپاد 4 هستش یعنی HD فیلم برداری میکنه
                              موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                              X