اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل شارژ iPad با برق

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل شارژ iPad با برق

iPad ام با USB خودش هم شارژ نمي شه وقتي به برق مي زنم مي نويسه not charging البته خيلي خيلي كند شارژ مي كنه در اين حالت. اينطوري صدمه اي به iPad نمي زنه؟

نه صدمه ای نمیزنه ... من 3 ماه اینجوری شارژ کردم - چون آداپتر برقش رو گم کرده بودم و مشکلی هم پیش نیومد . فقط دیرتر شارژ میشه

نظر

بهتره یه شارژر عین شارژر خودتون تهیه کنید ( از لحاظ ولتاژ و آمپراژ خروجی ) ،دفعات شارژ زیاد با شارژر غیر استاندارد ( مثلا usb کامپوتر pc ) باعث استحلاک باطری میشود.

نظر

ممنون با شارژر خودش مي زنم اما بازم اين پيغامو مي ده . iPhone شارژ مي شه اما iPad نه!

نظر

اگر دستگاه جیل نیست ۱ بار reset all کن اگر هم جیل هست ریستور کن اینجوری ایپد صدمه میبینه  

نظر

رو همه ی آیپد ها می نویسه not charging ولی شارژ میشه !
            اگر هم می نمی خوای بنویسه برنامه ی Aicharger رو روی کامپیوترت نصب کن

نظر

نوشته اصلی توسط nav ! D نمایش پست ها
              نه صدمه ای نمیزنه ... من 3 ماه اینجوری شارژ کردم - چون آداپتر برقش رو گم کرده بودم و مشکلی هم پیش نیومد . فقط دیرتر شارژ میشه
              نوشته اصلی توسط nav ! D نمایش پست ها
              رو همه ی آیپد ها می نویسه not charging ولی شارژ میشه !
              اگر هم می نمی خوای بنویسه برنامه ی aicharger رو روی کامپیوترت نصب کن
              دوست عزیز یه مقدار در خوندن مطالب دقت کنید ایشون مشکلش اینه که وقتی با برق شهری و همراه با اداپتور شارژ میکنه بازم اون پیفام و میده
              ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 15-06-2011, 12:10 PM

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                دوست عزیز یه مقدار در خوندن مطالب دقت کنید ایشون مشکلش اینه که وقتی با برق شهری و همراه با اداپتور شارژ میکنه بازم اون پیفام و میده
                دقيقا منظورم همينه و مشكلم هنوز حل نشده لكه كسي بتونه كمكم كنه ممنون مي شم

نظر

دوستان سلام
                  من هم امروز یه IPad گرفتم
                  به کندی شارژ میشه حتی با شارژ شهری
                  در صورتی IPone4 ضرف 1 ساعت کامل شارژ میشه

نظر

نوشته اصلی توسط Pourchista نمایش پست ها
                    دقيقا منظورم همينه و مشكلم هنوز حل نشده لكه كسي بتونه كمكم كنه ممنون مي شم
                    من جوابتون و تو پست بالا دادم اگر دستگاه جیل نیست یه بار ریست کلی کنید reset allsetting اگر هم دستگاه جیل هست ریستور اگر باز درست نشد مشکل سخت افزاریه

نظر

نوشته اصلی توسط mehrdad_iphone نمایش پست ها
                      دوستان سلام
                      من هم امروز یه IPad گرفتم
                      در صورتی IPone4 ضرف 1 ساعت کامل شارژ میشه
                      مبارک باشه دوست عزیز این کاملا طبیعی هست باطری ایپد نسبت به ایفون خیلی بزرگتره و همینطور lcd ایپد نسبت به ایفون به همون تناسب باطری باید قدرت بیشتری داشته باشه پس زمان بیشتری هم میخواد برای شارژ ایپد تقریبا ۳.۴۵ الی ۴ ساعت طول میکشه شارژ بشه
                      ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 20-06-2011, 11:07 AM

نظر

نوشته اصلی توسط mehrdad_iphone نمایش پست ها
                        دوستان سلام
                        من هم امروز یه ipad گرفتم
                        در صورتی ipone4 ضرف 1 ساعت کامل شارژ میشه
                        طبیعیه ، همونطور که دیر شارژ میشه ، دیر هم باطریش خالی میشه . 3-4 ساعت طول میکشه پر بشه !
                        نگران فردایت نباش ...
                        خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                        ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                        اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

شارژر آیپد با آیفون یه فرق جزئی داره و اون اینکه شارژر آیپد 10w هست و شارژر آیفون 5w . بنابر این اگه با شارژر آیفون آیپد رو شارژ کنین دو برابر دیرتر از شارژر خودش(که با اون هم طول میکشه حدود 3 - 4 ساعت) شارژ میشه.
                          از طرفی آیفون 4 رو با شارژر آیپد که شارژ میکنین زود تر شارژ میشه ولی یه مشکل داره و اون اینکه عمر باطری آیفون کم میشه .(کلا باطری هر چقدر آرومتر شارژ بشه اون همه عمر باطری بیشتر میشه ) البته اینجا فقط یه آیتم میمونه و اون اینکه یه باطری از 6 الی 8 ساعت بیشتر نباید تو شارژ بمونه

نظر

منم همین مشکل را دارم اما هیچکس جوابگو نیست
                            دوستان حتی برای ریستور کامپیوتر پورتشو نمی شناسه نه حالت دف یو نه حالت ریکاوری هیچی اصلن ایتونزم نمی شناسش کابلم عوض کردم باز همونجوره جواب نداد

نظر

صبر کنید ..
                            X