اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود رایگان mac os x lion

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود رایگان mac os x lion

بر طبق خبر زیر دوستانی که بعد از تاریخ ۶ ژوئن مک خریداری کنند و در سایت اپل ثبت کنند میتوانند lion را رایگان دریافت کنند.بنده هم مک خود را بعد از این تاربخ خریده و در سایت اپل ثبت نموده ام.
    نظر دوستان در این مورد چیست؟
    The Mac OS X Lion Up-To-Date upgrade is available at no additional charge via the Mac App Store to all customers who purchased a qualifying new Mac system from Apple or an Apple Authorized Reseller on or after June 6, 2011. Users must request their Up-To-Date upgrade within 30 days of purchase of their Mac computer. Customers who purchase a qualifying Mac between June 6, 2011 and the date when Lion is available in the Mac App Store will have 30 days from Lion’s official release date to make a request.
    منبع osxdaily
    ویرایش توسط samuraii40 : https://i-phone.ir/forums/member/25016-samuraii40 در ساعت 13-06-2011, 04:40 AM

نظر دیگه نداره :d برو کیف دنیا را کن.
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

منظورم این هست که ایا واقعا برای ما که در ایران هستیم و انلاین خریداری نکردیم واقعیت داره.من فقط برای گارانتی در سایت اپل ثبت کزدم.

نظر

من توی may خریدم ولی هنوز تو سایت مک ثبت نکردم به نظرتان شال من هم میشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط ali2004 نمایش پست ها
          من توی may خریدم ولی هنوز تو سایت مک ثبت نکردم به نظرتان شال من هم میشه؟
          یک سوال کلی:
          در هنگام ثبت سوالی در مورد کشور نمیپرسه؟
          منظورم اینه که برای ایران که محدودیتی نداره؟

نظر

برای رجیستر سعی کنید حتما از چیز پی ان استفاده کنید.

نظر

صبر کنید ..
            X