اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بالا نیامدن 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بالا نیامدن 3gs

دوستان یه 3جی اس که قبلا با4.2.1 کاستوم ریستور شده و بیس باندشم 6.15 رو دوباره با 4.2.1 کاستوم میزنم نمیاد بالا

باید به بالاترین ورژن برید.
    اگر بیس باندتون آپدیت شده چرا از فریمور اصلی استفاده نمیکنید
    ویرایش توسط arash-1 : https://i-phone.ir/forums/member/15905-arash-1 در ساعت 12-06-2011, 11:08 PM

نظر

فریم ور اصلی که نمیتونه بره چون ۶ بیس باند ولی با کاستوم راحت ببر ۴.۳.۳

نظر

راهی نیست با همون 4.2.1 بیاد بالا

نظر

نوشته اصلی توسط rock68 نمایش پست ها
          راهی نیست با همون 4.2.1 بیاد بالا
          اگه shsh داری دوباره با کاستوم ریستور کن به ۴.۲.۱ شاید کاستوم بد ساخته یه بار دیگه بساز
          ولی اخه چه کاریه ۴.۳.۳ عالیه همه چیزم روش کار میکنه

نظر

اره با 4.3.3 بزنم بهتره میرم واسه دانلود ممنون از راهنماییت

نظر

نوشته اصلی توسط apple.iphone4gs نمایش پست ها
              فریم ور اصلی که نمیتونه بره چون ۶ بیس باند ولی با کاستوم راحت ببر ۴.۳.۳
              عزیز من خودم با فریمور اصلی ریستور کردم با بیس باند 6.15 کاستم زمانی هست که شما نمیخواید بیس باند تقییر کنه از کاستم استفاده میکنید
              ویرایش توسط arash-1 : https://i-phone.ir/forums/member/15905-arash-1 در ساعت 13-06-2011, 12:17 AM

نظر

بچه ها من بازم با این گوشی درگیرم با هر فایلی میزنم ارور 1600 میده هم 4.3.3 کاستوم دارم هم اصلی

نظر

اساتید این گوشیو من با کاستوم 4.3.3 میزنم اخطار 1601 میده با اورجینالم همینو میده

نظر

سلام
                    من یه گوشی 3 جی اس دارم که بعد از اپدیت به 4.2 دیگه انتن ندارم و مودم هم کار نمیکنه. الان 2 ماهه که بلااستفاده افتاده. به یه مغازه هم نشون دادم میگه بیس باندش باید ریبوت بشه که برنامش هنوز نیومده. البته من ایران نیستم. کسی میتونه منو راهنمایی کنه که چه کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط pejmanjeddi نمایش پست ها
                      سلام
                      من یه گوشی 3 جی اس دارم که بعد از اپدیت به 4.2 دیگه انتن ندارم و مودم هم کار نمیکنه. الان 2 ماهه که بلااستفاده افتاده. به یه مغازه هم نشون دادم میگه بیس باندش باید ریبوت بشه که برنامش هنوز نیومده. البته من ایران نیستم. کسی میتونه منو راهنمایی کنه که چه کنم؟
                      شما همون ۲ ماهه پیشم میتونستی انلاک کنی باید ببری بیش باندتو به ۶ و انتن میاد فقط gps از کار میفته که بازم از رو سیم کارت جاتو بهت میگه
                      روش کارم با redsn0w تیک اپدیت بیس باند ipad بزن

نظر

اساتید اگه کسی میدونه یه راهنمایی بکنه من یه 3جی اس خاموش کردم دیگه با هیچ ورژنی ریستور نمیشه 4.3.3 میبرم اخطار 1601 میده

نظر

نوشته اصلی توسط rock68 نمایش پست ها
                          اساتید اگه کسی میدونه یه راهنمایی بکنه من یه 3جی اس خاموش کردم دیگه با هیچ ورژنی ریستور نمیشه 4.3.3 میبرم اخطار 1601 میده
                          ابتدا با برنامه iREB برای جلوگیری از ارور های 1604, 1601, 1600, 16xx استفاده کنید بعد راحت ریستور کنید.
                          iREB-r4
                          ویرایش توسط arash-1 : https://i-phone.ir/forums/member/15905-arash-1 در ساعت 19-06-2011, 09:53 PM

نظر

صبر کنید ..
                          X