اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iOS 5 Beta 1 توسط Redsn0w

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ihooman نمایش پست ها
    دوستان من دست جیل نکردم میخوام دانگرید کنم به 4.3.2
    اما ارور 3194 میده
    چیکار کنم؟
    آیپاد رو خاموش کردم نشد دیگه بالا نیومد
    ممکنه باید به 4.3.3 ریستور کنم؟؟؟؟؟
    shsh فرمور 4.3.2 یا 4.3.3 را دارید.؟

نظر

نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
      فعلا بله
      مک هم نعمتیه
      مک واقعا نعمیته! نعمت گرون. الان رفتم تو دیجیکالا که تابستون یک مک بخرم. دیدم ارزونش 1 ملیون 600 تا 2600 هم داشت. چه خبره!!! مگه جنگه!!خارج از ایرانم همینه قیمتش:d

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

حتما لازم نیست مک بخرید ا نسخه های ادیت شده برای pc استفاده کنید.

نظر

خواهشا کمکم کنید ؟
          سلام دوستان بنده رو سیستمم هازارد 10.6.6 دارم مادربودم ایسیوس رمپیج 2 هستش

نمیدونم دیگه گیچ شدم چی نصب کنم تا این ارور را نگریم ؟ نمیدوم چیکار کنم ؟ کمکم کنید ؟

ایتونز را راحت گوشی میشناسه و کار میکنه مشکلی نداره با ایتونز

موقع جیلیبریک هم اخرش که میرسه میخواد ریبوت دیواس کنه نمیتونه ؟ ارور usb میده ؟

تا اخرش میره قشنگ تا اخرش میرسه اینجوری میشه ؟ چیکار کنم ؟

خواهشا بگید چطور رفعش کنم ؟

نظر

يك سوال ببخشيد udid چيه؟
            من الان بخواهم بيام iOS 5 بايد چه جوري بيان چون اكانت دولپر ندارم 

نظر

نوشته اصلی توسط amir2g نمایش پست ها
              يك سوال ببخشيد udid چيه؟
              من الان بخواهم بيام ios 5 بايد چه جوري بيان چون اكانت دولپر ندارم 

یکی از کد های دستگاهه.
              کاربرد تخصصیشو نمیدونم.اما باید بدی یکی از بچه ها ثبت کنه بعد مراحل آپ دیت رو انجام میدی

نظر

منم رفتم الان ۱۰.۶ نصب کردم --- و موفق شدم جیلیبریک کنم عالیه

نظر

(
                  چرا جواب نمی ده!
                  جیلبریک می کنه کامل! آیکون سایدیا هم اضافه می شه. اما سفیده...اجرا هم نمی شه...ریست هم که می کنم! اولا درست بالا میاد (نیاز به اتصال به پی سی نداره)*، بعدشم درست نمیشه...یه بار دوباره ریستور کردم به iOS5، خام خام جیلبریک کردم! بازم همونطور شد! از دوستانی که جیل بریک کردن! کسی هست کمک کنه؟

نظر

شما کامنتای قبلیو نخوندی اگه میخوندی این سوالو نمیکردی،برای رفع این مشکل گوشیو وصل کن به کامپیوترت ،رد اسنو رو باز کن و بعد از دادن فریموربه جای install cydia گزینه just boot tethered رو بزن و ادامه مراحل ..

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

دوستان درست شد...کاش این نکته رو هم تو همون آموزش صفحه اول اضافه می کردید...تو آموزش های سایت های دیگه (زبان اصلی) بود...بعد از تموم شدن جیلبریک باید یه بار ریست کنید و بعد از بالا اومدن کامل دستگاه، دوباره رد اسنو رو اجرا کنید و این دفعه Just boot tether right nowرو بزنید (اگرچه دستگاتون خودش بوت شده) ، بعد از زدن این گزینه دستگاه یه ریبوت خفیف(!!!) می شه و دوباره بالا میاد! حالا با خیال راحت برید سایدیا رو اجرا کنید و از گوشی جیلبریک شدتون لذت ببرید...

نظر

مشکل من الان برنامه ای overbord هستش مشکل باید منتظر اپدیتش باشیم . بیشتر از 10 صفحه .

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
                          شما کامنتای قبلیو نخوندی اگه میخوندی این سوالو نمیکردی،برای رفع این مشکل گوشیو وصل کن به کامپیوترت ،رد اسنو رو باز کن و بعد از دادن فریموربه جای install cydia گزینه just boot tethered رو بزن و ادامه مراحل ..
                          خیلی ممنون از اینکه این وقت شب هم جوابگو هستین...آره حق با شماست...اتفاقا خونده بودم اون پست هارو هم! اما فکر کردن مشکلشون این بوده که دستگاه بالا نمیاد، (دقیق نخونده بودم)...
                          ویرایش توسط VISTA_66 : https://i-phone.ir/forums/member/864-vista_66 در ساعت 11-06-2011, 06:03 AM

نظر

نوشته اصلی توسط ihamid نمایش پست ها
                            shsh فرمور 4.3.2 یا 4.3.3 را دارید.؟
                            واییی ی ی ی ی نهه ه ه ه
                            امیدی نیست؟

نظر

دوستان من shsh 4.2.1 دارم چطوری میتونم از 5 دانگرید کنم ؟

نظر

آقا 4.3.3 که فعلا ssh نمیخواد بدلیل اینکه آخرین فریمور رسمی اپل هست

نظر

صبر کنید ..
                                X