اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Multi touch gestures در ios5 beta کار نمی کنه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Multi touch gestures در ios5 beta کار نمی کنه؟

من فقط به خاطر Multi touch gestures به ios 5 بردم آیپدم رو، ولی الان هیچ تنظیمی که این کار رو انجام بده نمیبینم و کار نمیکنه، کسی میدونه چرا فعال نیست؟
    ویرایش توسط Professional : https://i-phone.ir/forums/member/14816-professional در ساعت 10-06-2011, 08:43 AM

تو ستینگ فقط اسمش هست اونم از نوع کاستوم ولی منم هرچی سعی کردم کار نمیکنه هر چی یه چیزی توش زدم بعد سیو کردم ولی اصلا جواب نداد ( جالب اینجاس همین گزینه ی Gestures تو آیفون هم هست و باز میگه کاستوم درست کن ولی باز نمیشه )

نظر

متأسفانه توي بتا ١ هنوز مولتي جسچرز نيومده البته براي آيپد ١ .
      بايد ديد اپل مي خواد چي كار كنه. آيا به بتاهاي بعدي يا نسخه فتينال اضافه ميكنه اينو يا نه...
      و شما هم ( به نظر من ) اشتباه كردي كه براي اين قابليت به iOS 5 رفتي. اين هنوز بتا ١ هست و كلي راه داره تا كامل بشه و با نسخه اصلي كه داشتين قابل مقايسه نيست.

Woody: [voice box] Reach for the skyyyy!

نظر

نوشته اصلی توسط m.najafi نمایش پست ها
        تو ستینگ فقط اسمش هست اونم از نوع کاستوم ولی منم هرچی سعی کردم کار نمیکنه هر چی یه چیزی توش زدم بعد سیو کردم ولی اصلا جواب نداد ( جالب اینجاس همین گزینه ی gestures تو آیفون هم هست و باز میگه کاستوم درست کن ولی باز نمیشه )
        داداش کجاش هست . من ندیدم

نظر

نوشته اصلی توسط hamedtp نمایش پست ها
          متأسفانه توي بتا ١ هنوز مولتي جسچرز نيومده البته براي آيپد ١ .
          بايد ديد اپل مي خواد چي كار كنه. آيا به بتاهاي بعدي يا نسخه فتينال اضافه ميكنه اينو يا نه...
          و شما هم ( به نظر من ) اشتباه كردي كه براي اين قابليت به ios 5 رفتي. اين هنوز بتا ١ هست و كلي راه داره تا كامل بشه و با نسخه اصلي كه داشتين قابل مقايسه نيست.

Woody: [voice box] reach for the skyyyy!
          واسه آیپد ۲ داره این امکان رو؟ منظورم همین مولتی تاچ جسچرز هست...

نظر

Setting >>> General >>> Accessibility >>> Assistive Touch >>> >> Creat Custom Gesture

یه صفحه میاد میگه کاستوم درست کن ولی هرچی میزنی آخرش هیچ اتفاقی نمیفته !!!

نظر

نوشته اصلی توسط iMamad نمایش پست ها
              واسه آیپد ۲ داره این امکان رو؟ منظورم همین مولتی تاچ جسچرز هست...
              بله رو ایپد دو هست و خیلی هم خوب کار می کنه.تو ستینگ یه دکمه هم داره که باهاش فعال و غیر فعال میشه
              جالبه اپل این ۲۰۰ و خورده ای ویژگی جدیدو بین دستگاهای مختلف پخش کرده واسه تست!!
              مثلا توی سایت چند تا ویژگی جدید واسه ios5 معرفی شده که مثلا توایفون هست ولی تو ایپد نیست یا مثلا واسه ایپد یک هست ولی واسه دو نیست!!
              ویرایش توسط majid3737 : https://i-phone.ir/forums/member/47405-majid3737 در ساعت 10-06-2011, 12:35 AM

نظر

میخواسته هرکس هرمحصولی از محصولات اپل و داره شاد بشه و فقط مربوط به کسایی نشه که اخرین مدلارو دارن

نظر

حالا اگه آخرش اضافه کنه خوبه ترسم اینه که آخرشم اضافه نکنه این مولتی تاچ جسچرز رو واسه آیپد وان

نظر

به نظر میاد این قسمتش هنوز مشکل داره در beta 1

در ضمن عنوان تاپیک ویرایش شد./

نظر

جالبه براي multi gusture نه نيازي به رفتن به ios5 هست نه نيازي به جيلبريك كردن. من الان روي ايپد ٢ روى ٤.٣.٢ بدون جيلبريك، multi gesture رو دارم
                      Enable Multi-touch Gestures on iPad without jailbreaking

نظر

در ايپد٢ فعاله براى مثال با كشيدن ٤ يا ٥ انگشت از بالا به پايين صفحه مولتى تسكينگ باز ميشه

نظر

صبر کنید ..
                        X