اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد برنامه های سیدیا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد برنامه های سیدیا

سوالم اینه که برنامه هایی که از سیدیا نصب میکنیم ایا رو مصرف باطری خیلی تاثیر میزارن؟ من میخوام این برنامه ها رو نصب کنم خواهشم اینه که اگه کسی میدونه کدومشون باعث میشن یاطری خیلی بیشتر مصرف شه راهنماییم کنند که نصب نکنم.
    ifile, iblacklist , activator ,barrel , full sharge allert ,
    android lockxt ,
    phone buzzer ,infiniboard ,bitesms ,simanager ,xgps iphonedelivery ,mark that messege

از مدیرا محترم تقاضا دارم راهنمایی کنند.

کسی ما رو کمک نمیکنه؟

نظر

نه دوست عزیز این برنامه های روی مصرف باتری تاثیر نمیزارن و اگر هم بزارن اونقدر نیست که شما متوجهش بشی
      Rest in peace Steve
      Do What You Love
      Steve Jobs

نظر

نوشته اصلی توسط red boy نمایش پست ها
        نه دوست عزیز این برنامه های روی مصرف باتری تاثیر نمیزارن و اگر هم بزارن اونقدر نیست که شما متوجهش بشی
        ممنونم از توجهت کسی نظر دیگری نداره؟

نظر

کسی نظر دیگه ای نداره؟

نظر

salam doostan mikhastam bebinam chejoori mishe barname haii ke az installous download kardamo berizam to pc. mamnoon misham rahnamaiim konid.

نظر

نوشته اصلی توسط babak_vanro نمایش پست ها
              salam doostan mikhastam bebinam chejoori mishe barname haii ke az installous download kardamo berizam to pc. Mamnoon misham rahnamaiim konid.
              دوست عزیز بعداز پنجمین ارسال قوانین را رعایت نکردید ( فارسی تایپ کنید )

کد HTML:
              اینم آدرس : var/mobile/Documents/Installous/Downloads
              ویرایش توسط arash-1 : https://i-phone.ir/forums/member/15905-arash-1 در ساعت 14-06-2011, 11:11 PM

نظر

deragonkhare عزیز اگه از MobileSubstrate استفاده کنه مقداری که میشه ازش چشم پوشی کرد تاثیر میذاره
                babak_vanro جان میتونی از i-FunBox استفاده کنی که یک پوشه و ایکون اضافه میشه به اسم خود برنامه که برنامه های دانلود شده اونجا قرار میگیرند

نظر

آقايون برنامه MyWi روي 3Gs 4.3.3 خوب كار نميكنه!! هات اسپوت ساخته ميشه ولي ديتا share نميشه!!!
                  برنامه مشابه سراغ ندارين؟؟
                  يا راهكار خاصي براي حل مشكل من؟؟
                  MyWi 4.61.1
                  iPhone 3Gs
                  ios 4.3.3
                  ویرایش توسط yaghoob_11608 : https://i-phone.ir/forums/member/23107-yaghoob_11608 در ساعت 16-06-2011, 02:31 AM

نظر

نوشته اصلی توسط FreePHOENiX نمایش پست ها
                    deragonkhare عزیز اگه از MobileSubstrate استفاده کنه مقداری که میشه ازش چشم پوشی کرد تاثیر میذاره
                    ممنون ولی این MobileSubstrate چی هست؟

نظر

سلام من ورزن ایفنم 4.3.3.هستش چطور از سیدیا برنامه نصب کنم اگه میتونید قدم به قدم بهم اموزش بدین ممنون میشم که من مبتدی هم به جمع شما متخصصا ب÷یوندم مرسی

نظر

سلام من ورزن ایفنم 4.3.3.هستش چطور از سیدیا برنامه نصب کنم اگه میتونید قدم به قدم بهم اموزش بدین ممنون میشم که من مبتدی هم به جمع شما متخصصا ب÷یوندم مرسی

نظر

تری جی اس گوشیم هستش اینجا هم انلاک کردمش مرسی

نظر

يه سئوال من در رابطه با كار آيفون مبتديم يكي بگه در سيديا گزينه storage داخلش دوگزينه هست يكي سيستم و ديگري پريوات آيا گزينه سيسم هارد اصلي ميباشه و بايد چقدر از فضاي آن باز باشه و براي باز كردن بيشتر فضا بايد چه بكنيم مال من هفتاد درصدش پره لطفا كمك كنيد مرسي

نظر

نوشته اصلی توسط sharkmimi نمایش پست ها
                              منظورتون چه نوع برنامه هایی هست؟
                              اگه برنامه های اپ استور رو میگید میتونید از سیدیا نصب کنید
                              حالا چه جوری
                              وارد سیدیا شوید>به قسمت manage بروید>sources
                              خب
                              الان شما تعدادی سورس میبینید
                              installous را میتونید از سورس hackulo دانلود کنید
                              کد PHP:
                              cydia.hackulo.us 
                              برای اد کردن سورس در همان قسمت sources سمت راست گزینه edit را بزنید و بعد سمت راست گزینه add را بزنید و سورس را وارد کنید و بعد add source را بزنید.ممکن است source warning بیاد که من همیشه add anyway را میزنم
                              یک سری نوشته میاد که وقتی تمام شد گزینه return to cydia را بزنید
                              حالا سورس hackulo.us در source های شما اضافه شده
                              وارد سورس hackulo شوید installous 4 را انتخاب کنید
                              البته اگر appsync for 4.0 را نصب نکردید من پیشنهاد می کنم نصب کنید اول
                              خب installous 4 را انتخاب کنید و install را بزنید
                              یک نوشته میاد که حجم فایل installous و فایل هایی که نصب میشوند را نشان میدهند
                              confirm را بزنید و صبر کنید نصب شود
                              البته بعضی از برنامه ها فرق دارند اما مبنا برنامه ها همینه که بعضی برنامه ها یکمی فرق دارند

نظر

صبر کنید ..
                              X