اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش فعال کردن Automatic Downloads در iTunes 10.3 و بالاتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش فعال کردن Automatic Downloads در iTunes 10.3 و بالاتر

آموزش فعال کردن Automatic Downloads در iTunes 10.3 و بالاتر
    سلام دوستان
    بعد از کنفرانس WWDC و انتشار نسخه جدید ایتونز یعنی 10.3 و همچنین 10.3.1 ما منتظر قابلیت Automatic Downloads بودیم که استیو جابز در موردش صحبت کرد ولی به صورت پیش فرض امکانش فعال نیست.

برای فعال کردنش به منوی Store در iTunes برید و هرکدوم از گزینه هاش رو که مایل هستید مثل Music , Apps یا Books رو تیکش رو بزنید.
    نکته مهم: کسانی که از چند اکانت مختلف استفاده می کنند در نظر داشته باشند که اپل به صورت اتوماتیک بعد از ۹۰ روز این امکان رو براشون غیر فعال می کنه

موفق باشید.

من این نکته آخر رو متوجه نشدم یعنی چی میشه بیشتر توضیح بردید ؟؟؟ من الان ۲ تا اپل آی دی دارم با هر جفتش برنامه خریدم الان این چی میشه ؟؟؟

نظر

اپل تازگی یک سیاستی در پیش گرفته که نتونید از چند تا اکانت استفاده کنید اینم متن اصلیش:
      For those with multiple iTunes accounts (for instance Europeans who have a US account for US software) be careful with this because Apple’s new policy will cut off multiple accounts using automatic downloads as part of their 90-day between switching accounts rule.

یعنی شما هر ۹۰ روز می تونید بین اکانت هاتون سوییچ کنید و در ۹۰ روزی که دارید از اکانت اول استفاده می کنید اپل اکانت دوم رو می بنده. (این طور که من متوجه شدم)

نظر

عجب سیاستی کل برنامه هام و باید صبر کنم تا ۹۰ روز بشه تا بتونم آپدیت بکنم چقد عجیب !!!!!

نظر

به نظر من سعی کنید همیشه از یک اکانت استفاده کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
            به نظر من سعی کنید همیشه از یک اکانت استفاده کنید.
            راهی نیست بشه برنامه های ثبت شده تو یه اکانت رو انتقال داد به یه اکانت دیگه؟؟؟؟ !!!!
            ویرایش توسط M.Najafi : https://i-phone.ir/forums/member/3152-m-najafi در ساعت 09-06-2011, 12:05 AM

نظر

چی میشه اگه تیک این ها رو بزنیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط KAZO نمایش پست ها
                چی میشه اگه تیک این ها رو بزنیم؟
                با iTunes هر چی بخواهی دانلود کنی ، مستقیم روی iPhone که همون اکانت وارد کردی دانلود می شه. یعنی نیاز به sync نیست. .
                ویرایش توسط taherone : https://i-phone.ir/forums/member/12135-taherone در ساعت 09-06-2011, 11:51 AM

نظر

تو خود store ستینگ آیفون که همه اینا فعال هست !!!

نظر

نوشته اصلی توسط M.Najafi نمایش پست ها
                    راهی نیست بشه برنامه های ثبت شده تو یه اکانت رو انتقال داد به یه اکانت دیگه؟؟؟؟ !!!!
                    طبق جستجویی که کردم مثل این که میشه ولی باید باهاشون تماس بگیرید:
                    Apple - Support - iTunes

نظر

صبر کنید ..
                    X