اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست نرم افزار ردیابی شماره موبایل توسط gps

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست نرم افزار ردیابی شماره موبایل توسط gps

سلام
    من دیدم یکی از بچه ها یک نرم افزار روی iphone4 ش نصب کرده بود شماره موبایل هر کی رو می خواستی میدادی و بعد با استفاده از google map و gps بهت میگفت طرفت دقیق کجاست، کسی این برنامه رو میشناسه ؟ میدونه از کجا میشه گرفتش؟

اون فکر کنم برنامه اش برای سرگرمیه
    برای سر کار گذاشتنه
    تو آیتونز سرچ کن چند تا رایگانش رو پیدا کن
    بزن cell tracker

نظر

نه بابا، بعید می دونم سره کاری باشه،
      چون گوشی چند نفر رو عینا جلو خودم تست کرد location دقیقش رو داد.

نظر

اتفاقا منم شنیدم همچین برنامه ای هست . سرکاریشم دیدم اما میگن واقعیشم هست !

نظر

درسته برنامه های اینجوری هست
          یکی از خدمات گوگل هم هست
          اما اون کسی که میخوای پیداش کنی باید راضی باشه
          تازه گوشیش هم باید gps داشته باشه
          وگرنه اینکه شماره بدی طرف رو پیدا کنه مگر الکیه
          شنونده باید عاقل باشه

نظر

نوشته اصلی توسط farshidv نمایش پست ها
            سلام
            من دیدم یکی از بچه ها یک نرم افزار روی iphone4 ش نصب کرده بود شماره موبایل هر کی رو می خواستی میدادی و بعد با استفاده از google map و gps بهت میگفت طرفت دقیق کجاست، کسی این برنامه رو میشناسه ؟ میدونه از کجا میشه گرفتش؟
            حالا اسم برنامه رو می پرسیدی

نظر

اگر همچین برنامه ای پیدا کردی که شماره موبایل بدی مکان طرف رو بگه
              به نظرت چقدر پول حاضری جایش بدی؟؟؟؟؟؟؟

نظر

خوب دیگه مشکل اینجاست طرف 2 مدل نشون داد به من رو گوشیش توی application اسم برنامه رو نزده بود هر کاری هم کردم قانع نشد اسمش رو بگه ، جلو چشمای خودم دیدم رد 3-4 تا از بچه ها زده شد که هر کدوم یکی گوشی داشت یکی 1200 و... تماس گرفتم همشون درست گفتند! ما حاضریم پول این نرم افزا رو بدیم فطق یکی بگه می فروشه!
                حتی پایتخت رو زیر رو کردم همه گفتن نداریم یکی شون هم گفت داریم که از این سره کاریا بود.

نظر

ببین دوست عزیز این نرم افزار رو یا باید از اپل استور گرفته باشه یا از سیدیا
                  به نظرت اگر همچین برنامه ای بود حداقل رو گوشی 90% بچه های اینجا نصب نبود
                  نه اینکه هیچ کس نشناسش

نظر

من خودم ۳ مدلش رو نصب کردم همشون سر کارین مثلا itracker

Sent from my iPhone using Tapatalk.....Slr772s.....

نظر

این برنامه 100% سرکاریه شکی تو اون نیست !!!
                      این برنامه با استفاده از موقعیت خودتون بر روی مپ مثلا شماره ی دوستتون که کنارتونه رو وارد میکنید بعد محل شما رو مشخص میکنه ....

نظر

احتمالا اون شخص از برنامه google latitude استفاده می کرده چون داخلش چند نفر با هم آیدی گوگلشون رو مچ می کنن و میتونن هر لحظه جای همدیگه رو ببینن به تازگی هم برنامه itracker از سیدیا هم میتونین سیم کارت رو ست و یک شماره رو بهش بدین به محض تعویض سیم کارت یه اس ام اس به شماره تنظیمی شما میفرسته که شماره جدید سیم کارت مشخص میشه و هر چند ساعت یا چند دقیقه بسته به تنظیم شما با اس ام اس موقعیت گوشیرو اعلام میکنه

نظر

منم از این برنامه ها دارم تا حالا هم همشون سر کاری بودن واقعیشو ندیدم دنبالش نگرد

نظر

نقشه مجازی ایرانسل
                            " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                            TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

معمولا سازمان های اظلاعاتی و ............ هزازان دلار هزینه میکنن تا بتونن چنین سیستم های ردیابی رو نصب و بهره برداری کنن که تازه ، همونم با هزار اشکال و ایراد روبه رو ست و واسه درست عمل کردت هزار تا اما و اگر داره !!! حالا چطور ممکنه یه نرم افزار به همین راحتی اینکار رو انجام بده !!!!!!؟!!!!!! یکم بعید به نظر میرسه !

نظر

صبر کنید ..
                              X