اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه ریستور به iOS Beta

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

به به ، عالی شد ، سیم یو اس بی هم از کار افتاد و گل نیز به سبزه آراسته شد ! هههههههه

نظر

نوشته اصلی توسط I-Reza نمایش پست ها
      هرکی که ایفونش اکتیو نشه مولتی تسکینگ نداره !!!
      بله !!؟
      شما از کجا این جمله رو آوردین !؟
      من اکتیو کردم و مولتی تسک رو ندارم
      انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

برای همه همینطوره اکتیو نشی مولتیتسکینگ نمیاد !
        ولی اکتیو بشی میاد مگر این که خودتون دستکاری کردی که نیاد.

نظر

دوستان آیا میشه روش حساب کرد ؟ یعنی آنتن دهی داره ؟ ازی و برنامه نصب میشه روش ؟ جلبریک ؟؟؟ لطفا یه جمع بندی از مشکلاتش بدید ببینمیم ارزش داره بیایام /.؟

نظر

شما اگه یک دولوپر udid دستگاهتونو ثبت کنه راحت اکتیو میشید و اگه انلاک باشید راحت انتن هم میاد بازی و برنامه هم مثل قبل نیشه راحت از appstore دانلود و نصب کرد و هم از ایتونز جیلبریک هم به صورت تتر برتی مک اومده برای ویندوز هم امرو فردا میاد ولی یک سایت ایرانی بچه هاش یک ابداعی کردن میگن اگه یک فایل از فایل فریمور ۵ رو پاک کنید و همون فایل فریمور ۴.۰.۱ رو بریزید راخت با limera1n میشه انتتر جیلبریکش کرد البته قطعی بیرونش ندادن و یک از بچه های انجمن هم اعلام کرده appsync روش به خوبی کار میکنه و بیشتر چیزا مثل os 4 پس بیشتر برنامه ها روش کار میکنن.

نظر

دوستانی که آیپاد دارند بعد از فعال کردن voiceover روی statusbar یه تپ کنند بعد با سه تا انگشت پایین بکشند تا notification center ظاهر بشه بقیه مراحل رو هم طبق پست اول انجام بدند.
              فقط یه مشکلی که داره اینه که آیتیونز به دستگاه اجازه ی سینک نمیده

نظر

ایتونز سینک نداره هر وقت که خاموش کنی سر روشن شدن این کارا رو باید بکنی و مولتیتسکینگ هم غیر فعاله.

نظر

من هنوز یه چیزی رو نفهمیدم الان یعنی هیچ آیفونی که رو iOS 5 باشه مالتی تسکینگ نداره ???
                  این الان اسکرین شان آیفون من هست :

نظر

چرا داره برای چی؟
                    منم دارم عادیه دیگه
                    شما که با حساب دولوپر اکتیو کردی مشکلی ندارید
                    with

نظر

دوستان برای اکتیو کردن نیازی به ثبت udid دیگه نیست بعد از ریستور به ۵
                      جیلبریک کنید بعد با برنامه ای مثه ifunbox یا iphone explorer به این مسیر برید
                      System>Library>Core Services برید بعد SystemVersion.plist رو کپی کنید دسکتاپ و دو خط آخر رو حذف کنید و بعد بزارید سرجاش بعد ریستارت کنید بعد که بالا اومد مثه یه فریمویر عادی اکتیو میشه من آیپاد و آیفون رو با این روش اکتیو کردم و انتن هم دارم

نظر

خوب دوستان کسی که اکتیو نکرده باشه و اکتیو رو دور زده باشه مولتیتسکینگشم نمیاد.

نظر

الان دقت کردم دیدم مولتی تسکینگ رو دارم . ( با Mulitasking Gestures اشتباه گرفتم )
                          ولی یه مشکلی که هست اینه که ، تو قسمت Wallpaper خود ِ آیفون هیچی نیست .

انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

نوشته اصلی توسط Amin_Rize نمایش پست ها
                            الان دقت کردم دیدم مولتی تسکینگ رو دارم . ( با Mulitasking Gestures اشتباه گرفتم )
                            ولی یه مشکلی که هست اینه که ، تو قسمت Wallpaper خود ِ آیفون هیچی نیست .

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

آره انگار یادشون رفته بزارن یا شایدم میخوان همرو جدید کنن

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                              شما اگه یک دولوپر udid دستگاهتونو ثبت کنه راحت اکتیو میشید و اگه انلاک باشید راحت انتن هم میاد بازی و برنامه هم مثل قبل نیشه راحت از appstore دانلود و نصب کرد و هم از ایتونز جیلبریک هم به صورت تتر برتی مک اومده برای ویندوز هم امرو فردا میاد ولی یک سایت ایرانی بچه هاش یک ابداعی کردن میگن اگه یک فایل از فایل فریمور ۵ رو پاک کنید و همون فایل فریمور ۴.۰.۱ رو بریزید راخت با limera1n میشه انتتر جیلبریکش کرد البته قطعی بیرونش ندادن و یک از بچه های انجمن هم اعلام کرده appsync روش به خوبی کار میکنه و بیشتر چیزا مثل os 4 پس بیشتر برنامه ها روش کار میکنن.
                              روش بچه های ایرانی تو زرد از آب در اومد من تست کردم، میگن ماسل نرد هم تست کرده برای من که اصلا ریستور نشد و بقیه هم این روش رو به کلی رد کردند و منتظرن تا ابداع کننده روش پیداش بشه بگه که دقیقا منظورش چی بوده چون آموزشش خیلی گنگ بود

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

دوستان آیا پیشنهاد میکنید بیام 5 ؟
                                مشکل خاصی نداره ؟ برای اکتیو شدن چی کار باید کرد ؟ تو نصب برنامه ها مشکلی پیش نمیاد /.؟

نظر

صبر کنید ..
                                X