اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه ریستور به iOS Beta

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برای ریستور از IOS 5 به ورژن های پایین تر، کافیه برید تو ریکاوری مد ( با Limerain به راحتی میره تو ریکاوری )، بعد گزینه ی Shift + Restore رو انخاب کنید. به SHSH هم اصلا نیازی نیست.

نظر

• سلام دوستان تو رو خدا کمکم کنید من به 5 ریستور کردم اما اکتیو نیست کمکم کنید ممنون میشم.

نظر

• 3gs 16 unlock هست به 5 بردمش بعد از انتخاب کشور(ایران) شبکه وای فای میخواد پیدا میکنه بعد دیگه جلو تر نمی ره خواهش می کنم کمکم کنید.

نظر

• UDID شما ثبت شده است؟
          شما گزینه ای به نام next دارید که بدون انتخاب شبکه wifi نیز می توانید این مرحله را رد کنید
          with

نظر

• نوشته اصلی توسط s_abedi96 نمایش پست ها
            UDID شما ثبت شده است؟
            شما گزینه ای به نام next دارید که بدون انتخاب شبکه wifi نیز می توانید این مرحله را رد کنید
            من راستش نمیدونم چطوری باید udid را ثبت کنم
            بله گزینه next دارم میزنم بعد جلو که میره اکتیو نمیشه فقط میزنه try agayn
            کمک کنید

نظر

• براي ثبت UDID شما بايد با يك دولوپر صحبت كنيد تا برايتان ثبت كند( احتمالا پولي) زيراiOS 5 بتا براي دولوپر هها مي باشد.
              with

نظر

• [QUOTE=s_abedi96;414663]براي ثبت UDID شما بايد با يك دولوپر صحبت كنيد تا برايتان ثبت كند( احتمالا پولي) زيراiOS 5 بتا براي دولوپر هها مي باشد.[/

اگر من به خواهم به همون 4.3.3 برگردم باید چیکار کنم کمک کنید برگردم لطفا

نظر

• [quote=dasht;414667]
                  نوشته اصلی توسط s_abedi96 نمایش پست ها
                  براي ثبت UDID شما بايد با يك دولوپر صحبت كنيد تا برايتان ثبت كند( احتمالا پولي) زيراiOS 5 بتا براي دولوپر هها مي باشد.[/

اگر من به خواهم به همون 4.3.3 برگردم باید چیکار کنم کمک کنید برگردم لطفا
                  چون ios 5 بتا هست نیاز به shsh هم نیست به recovry mode ببرید و به ۴.۳.۳ ریستور کنید مشکلی پیش نمیاد

نظر

• در آدامه حرف آرین عزیز:
                    برای رفتن به ریکاوری دکمه هوم+ پاور را نگه دارید و هنگامی که آرم اپل آمد فقط دکمه هوم را نگه دارید تا کابل یو اس بی بیاید (+ لوگوی آی تونز) یا اینکه خاموش کنید و هنگام روشن کردن فقط دکمه هوم را نگه دارید.
                    ویرایش توسط s_abedi96 : https://i-phone.ir/forums/member/4918-s_abedi96 در ساعت 19-06-2011, 04:16 PM
                    with

نظر

• خوب یه مشکلی که برای من پیش اومد این بود که من نتونستم برای ویندوز مستقیماً فایل ipsw پیدا کنم، به خاطر همین هم اشتباهی فایل dmg رو دانلود کردم...
                      حالا یه روش برای استفاده از فایل dmg براتون می نویسم:
                      1- نرم افزار PowerIso رو دانلود کنید و نصب کنید:
                      2- با نرم افزار PowerIso فایل dmg رو باز کنید.
                      3- حالا از توی اون فایل ipsw رو drag کنید و صبر کنید تا extract بشه.

نظر

• دوستان برای من موقع ریستور این ارور و میده ار هر دو حالت هم استفاده کردم

نظر

• مشکل ِ شما از فرمویر ِ تون هست . شاید بد دانلود شده یا کامل دانلود نشده ...
                          انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

• نوشته اصلی توسط Amin_Rize نمایش پست ها
                            مشکل ِ شما از فرمویر ِ تون هست . شاید بد دانلود شده یا کامل دانلود نشده ...
                            کامل دانلود کردم اما به اینصورت هستش
                            ios_5_beta_2__iphone_4_gsm__9a5248d.ipsw
                            البته من خودم فایل و ipsw کردم یعنی جایگزین کردم . مشکل چیه؟

نظر

• مشکل هر چی هست از فرمویرتون هست .
                              نمیدونم والا از چی میتونه باشه ...
                              انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

• اگه شما کاملشو برای ایفون 4 دانلود کردید میشه اسم کاملشو بذارید چون من فک میکنم خراب تبدیل کردم چون فایلی که دانلود کردم پسوندipsw نبود

نظر

صبر کنید ..
                                X