اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه ریستور به iOS Beta

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نحوه ریستور به iOS Beta

سلام دوستان
    تو این تاپیک قصد دارم نحوه ریستور به iOs 5 Beta رو به 2 روش توضیح بدم .

تذکر 1 : چون این نسخه Beta ( آزمایشی ) میباشد ، امکان دارد باگ هایی در آن وجود داشته باشد . ( پیشنهاد میکنم افراد ِ مبتدی این کار رو انجام ندن )

تذکر 2 : هنوز جیلبریکی برای این نسخه منتشر نشده است . ( جیلبریک منتشر شده اما Tethered هست )

تذکر 3 : کسانی که آیفون لاک دارند ، نمیتوانند فعلا از این آموزش استفاده کنند .

و اما آموزش :

نخستین روش ( توسط UDID ) روش سخت تر !

1 . ابتدا از آیفون ، آیپاد ، آیپد خود بکاپ بگیرید ( وارد آیتونز شده و روی اسم ِ دستگاه راست کلیک کرده و Back Up را بزنید )

2 . SHSH را ذخیره کنید تا در صورتی که مشکلی پیش اومد ، بتوانید دانگرید کنید . ( آخرین فرمویر رسمی ، 4.3.3 میباشد )

3 . iOs 5 را دانلود کنید . ( از این تاپیک )

4 . آیتونز 10.5 آزمایشی را دانلود کنید . ( از این تاپیک )

5 . UDID دستگاه شما ، باید توسط یک برنامه نویس که اکانت ِ برنامه نویسی دارد ثبت شود . ( برای اینکه دستگاه بدون مشکل اکتیو شود ) ( برای این منظور ، با دوست ِ خوبم انجمن تخصصی آیفون - نمایش مشخصات: M.Najafi مکاتبه کنید )

6 . آیتونز را باز کنید و دستگاه خود را انتخاب کنید .

7 . بعد از این که دستگاه رو به کامپیوتر متصل کردید ، باید اون رو به DFU ببرید . می توایند به DFU بردن رو از اینجا یاد بگیرید و اگر بخواهید این آموزش رو سریع خدمتتون عرض کنم باید بگم که دکمه Home و Power رو با هم فشار بدید .

8 . بعد از DFU ، کلید های ترکیبی Shift + Update در ویندوز و Alt + Update در مک را بفشارید و فرمویر iOs 5 Beta را انتخاب کنید . ( اگر Shift + Update جواب نداد ، Shift + Restore را امتحان کنید )

9 . تا مراحل طی شود ، کمی صبر داشته باشید .

تبریک ؛ دستگاه شما به iOs 5 آپدیت و اکتیو شد .

دومین روش ( بدون UDID ) این روش آسان تر میباشد .

1 . ابتدا iOs 5 را دانلود کنید . ( از این تاپیک )

2 . آیتونز 10.5 آزمایشی را دانلود کنید . ( از این تاپیک )

3 . کلید های ترکیبی Shift + Update در ویندوز و Alt + Update در مک را بفشارید و فرمویر iOs 5 Beta را انتخاب کنید . ( حتما باید از طریق Update ، عملیات ِ ریستور صورت پذیرد ولی ( ( اگر Shift + Update جواب نداد ، Shift + Restore را امتحان کنید )

4 . تا مراحل طی شود ، کمی صبر داشته باشید .

از اینجا اصلی ترین مرحله ، یعنی اکتیو کردن دستگاه توضیح داده خواهد شد

5 . حال بعد از آپگرید ، Activation Screen جدیدی را مشاهده خواهید کرد . در این زمان 3 بار پشت ِ سر ِ هم دکمه Home را فشار دهید و Voice Over را فعال کنید .

6 . حال دوباره 3 بار پشت ِ سر ِ هم دکمه Home را فشار دهید تا Emergency Call ظاهر شود .

7 . Emergency Call را لمس کنید و در حالی که سوییچ میکنید ، سریع با 3 تا از انگشتان ِ خود روی صفحه ضربه بزنید .

8 . اکنون Notification Center ظاهر خواهد شد !

9 . بر روی widget ِ Weather کلیک کنید تا Weather ( برنامه آب و هوا ) load شود .

10 . هم اکنون ، دکمه home را فشار داده تا به springboard هدایت شوید .

تبریک ؛ دستگاه شما به iOs 5 آپدیت و اکتیو شد .

* روش ِ دوم کارآمد تر میباشد .
    ویرایش توسط A M iN : https://i-phone.ir/forums/member/24364-a-m-in در ساعت 28-08-2011, 03:54 PM
    انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

اقا من اپدیتم روشن نیست

نظر

نوشته اصلی توسط weridly_boy نمایش پست ها
      اقا من اپدیتم روشن نیست
      ماله منم خاموشه
      اگه restore كنم چي بازم ميشه راحت Active كرد؟

نظر

اگه ببریم dfu که دیگه نمیتونیم اپدیت کنیم
        باید ریستور کنیم فقط

نظر

من با همون shift+restore کارم حل شد
          بدون ارور ریستور شد

نظر

کسی رو 3gs تست کرده؟
            حجمش سنگین نیست واسه 3gs؟
            جواب میده؟

نظر

من توی یک فیلم آموزشی که دیدم برای 3gs خوب کار می کرد ولی ظاهرا یکسری از امکاناتش برای 3gs نیست
              [ame="http://www.youtube.com/watch?v=LBQ1T8A2qQY&feature=player_embedded"]لینک فیلم [/ame]
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

من چک فور آپدیت رو میزنم
                فریمور رو انتخاب میکنم
                اما ارور 3002 میده

نظر

ایپاد که مشکلی براش پیش نمیاد منظور از نظر اکتیو شدن
                  و این ارور ۳۰۰۲ برای ایپاد تاچ ۳ که نمیاد و میشه بجای ابدیت ریستور رو زد ؟
                  و جیلبریکش چی یک جا خوندم با رد اسنو قبلی میشه میخوام بدونم اگه فریمور ۴.۳.۳ ایفون ۴ رو برای جیلبریک ایپاد تاچ ۳ بدیم میشه یا نه ؟
                  ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 07-06-2011, 09:46 PM

نظر

یه سوال :
                    wifi sync رو چطور میشه راه انداخت ؟؟؟

نظر

توی اخبار داشتیم که به زودی جیلبریکش هم میاد. (اگر از قبلی استفاده کنید tether هست)

نظر

آقا من آپدیت کردم، حالا میخوام برگردم به 4، چی کار کنم؟ اشکم داره در میاد!!!

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
                          توی اخبار داشتیم که به زودی جیلبریکش هم میاد. (اگر از قبلی استفاده کنید tether هست)
                          رضا جان یعنی میشه استفاده کرد . tether مشکلی نداره . اگر میشه چجوری ؟؟؟

نظر

اره تیتیر هم باشه اشکالی نداره ؟ فقط چطور باید کردش ؟

نظر

دوستان اگه کسی اموزشی داره بزاره برای بقیه . لطفا

نظر

صبر کنید ..
                              X