اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

MobileMe مجانی!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• MobileMe مجانی!

سلام دوستان این آموزش فعال کردن موبایل می با اکانت اپل هست که برای برنامه ی Find My iPhone خیلی بدرد میخوره و...
    ۱. اطمینان حاصل کنید که آیفونتون ۴.۲ یا بیشتر باشه.

۲.در آیفون خود آیکون Settings را لمس کنید و به قسمت Mail, Contacts, Calendars بروید.

۳.Add Account را لمس کنید و mobileme را انتخاب کنید

۴.اطلاعات Apple ID خود را وارد کنید.اگه قبلا از طریق آیتیونزو... ساخته اید که اطلاعات را وارد کنید در غیر این صورت Create Free Apple ID را بزنید و بسازید.

۵.اکانت خود را فعال کنید(برای من خود به خود فعال شد) اگه نشد از طریق ایمیلی که دریافت میکنید فعال کنید.

۶.به بخش mobileme برگردید و Find My iPhone را On کنید وقتی از طریق Find My iPhone پیغامی آمد آن را Allow کنید.

و حالا از me.com لاگین کنید و لذت ببرید.

برای دریافت Find My iPhone :Find My iPhone for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store

منبع:Apple - iPhone - How to set up Find My iPhone
    ویرایش توسط salar : https://i-phone.ir/forums/member/356-salar در ساعت 07-06-2011, 06:01 PM

فکر کنم با اکانت iChat یعنی mac.com@ هم بشه چون مال من رو زده اکانت mobileme ولی فضا ندارم (یعنی همه کار mobileme بجوز فضا و sync )

نظر

واسه من عالی جواب داد
      مرسی

نظر

واسه من نقشه رو نشون نمیده

نظر

این فقط مال آیفون4 هستش!

نظر

خدارو شکر یعنی کسانی که پول دادن حقشون ضایع نشد ( سالار از دیروز حرفت روو اعصابمه :d بالاخره آروم شدم که تمام امکاناتش نیست )

نظر

خودتو ناراحت نکن خوب همچی اول گرونه صبر کنی ارزون میشه روز اول ایفون ۴ تو تهران ۲ملیون خورده ای بود الان همون ۸۰۰ بیشتر نیست یعنی حق اونی که اول خریده ضایع شده ؟
              تو دنیا امروز برای اینچیزا بخوای ناراحت بشی بهتره بمیری چون تمومی نداره خودمن پارسال ایپاد گرفتم سر ماه نشده ایپاد ۴ با همون قیمت اومد

نظر

نه آخه وقتی که ۲ هفته گذشته باشه بعد حساب Mobile Me رو تمدید بکنی بعد بگن Free شده
                محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

یه سو تفاهمی شده ! Mobile me مجانی نشده / بلکه سیستم Find My iPhone مجانی شده ! ،
                  سالار اگه صلاح میدونی تا تیتر رو عوض کنم

نظر

واس منم جواب داد
                    ممنون

نظر

مرسی* سالار جان اما Find My iPhone خیلی* وقته که مجانی* شده:

http://www.i-phone.ir/forums/thread25210.html

نظر

آقا این با چی رد یابی میکنه ؟ یعنی باید اینترنت وصل باشه گوشی ؟ یا از راه دیگه ای ؟
                        روی 3gs 3g 2g جواب نمیده ؟

نظر

مال من ایپادمو رو نقشه نشون میده ولی ایفونم رو رو نقشه نشون نمیده مشکل از کجاست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
                            یه سو تفاهمی شده ! Mobile me مجانی نشده / بلکه سیستم Find My iPhone مجانی شده ! ،
                            سالار اگه صلاح میدونی تا تیتر رو عوض کنم
                            بله درست ميفرماييد محمد جان مجاني نشده

Apple - MobileMe

من خواستم از iDisk استفاده كنم نتونستم رفتم اكانت موبايل مي بسازم نوشته عضو نميگيره
                            ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 08-06-2011, 09:25 PM

نظر

واسه من هی پیغام server رو میده نمیدونم چیکارش کنم اگه میشه راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                              X