اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

MobileMe مجانی!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

خوبه.
    منم دنبال مجانیش میگشتم که پیدا کردم

نظر

من چرا نمیتونم لاگین کنم
      اپل ای دی دارم و میتونم تو ایتیونز لاگین میشه بدن هیچ موردی
      فقط ایفون ندارم
      میخوام از تو مک بوک فعال کنم اکانت mobile me رو

نظر

نوشته اصلی توسط hesam122 نمایش پست ها
        من چرا نمیتونم لاگین کنم
        اپل ای دی دارم و میتونم تو ایتیونز لاگین میشه بدن هیچ موردی
        فقط ایفون ندارم
        میخوام از تو مک بوک فعال کنم اکانت mobile me رو
        شما برای Log in توی MobileMe باید اکانت Me@ داشته باشی

نظر

نوشته اصلی توسط beranoosh

شما برای Log in توی MobileMe باید اکانت Me@ داشته باشی
          ولي من بدون اكانت @me و با اكانت آي تونز رفتم...

نظر

ببنید این اصلا موبایل می نیست شما فقط از امکان find my iphone/ipad می توانید استفاده کنید
            موبایل می اولا یک ایمیل با پسوند Me به شما تعلق میگرد و ۲۰ گیگ فضای iDisk
            و مهمترین بخش اشتراک گذاری شماره تلفن ها ، اطلاعات calendar , نت ها و... بین دیوایس هاتون بصورت اتوماتیک است
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
              ببنید این اصلا موبایل می نیست شما فقط از امکان find my iphone/ipad می توانید استفاده کنید
              موبایل می اولا یک ایمیل با پسوند Me به شما تعلق میگرد و ۲۰ گیگ فضای iDisk
              و مهمترین بخش اشتراک گذاری شماره تلفن ها ، اطلاعات calendar , نت ها و... بین دیوایس هاتون بصورت اتوماتیک است
              دوست عزیز یعنی من که ایفون یا اپد ندارم دیگه نمیتونم توی mobile me لاگین کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط hesam122 نمایش پست ها
                دوست عزیز یعنی من که ایفون یا اپد ندارم دیگه نمیتونم توی mobile me لاگین کنم؟
                بدون پرداخت ۹۹ دلار شما هیچ استفاده ای نمی تونید ازش کنید
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

نظر

ببخشید؛ یه سوال داشتم خدمتتون،
                  من با سرویس icloud از توی خود ios 5 یه ایمیل me ساختم، ولی چون مستقیما دیگه نمیشه me رو ثبت نام کرد،
                  دیگه سرویس های متفرقه رو به جز همونایی که توی icloud هستش رو نمیشه استفاده کرد.
                  حالا می خواستم بدونم که این ایمیل me که من با icloud ساختم، سر ۶ ماه منقضی میشه و باید پول بدم یا نه؟
                  ( البته وقتی داشتم اکانتش رو می ساختم هیچ چیزی در مورد پولی بودن یا انقضا ننوشته بود.)
                  با تشکر

---
                  - Sent from my iPad using Tapatalk 5b5

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                    ببخشید؛ یه سوال داشتم خدمتتون،
                    من با سرویس icloud از توی خود ios 5 یه ایمیل me ساختم، ولی چون مستقیما دیگه نمیشه me رو ثبت نام کرد،
                    دیگه سرویس های متفرقه رو به جز همونایی که توی icloud هستش رو نمیشه استفاده کرد.
                    حالا می خواستم بدونم که این ایمیل me که من با icloud ساختم، سر ۶ ماه منقضی میشه و باید پول بدم یا نه؟
                    ( البته وقتی داشتم اکانتش رو می ساختم هیچ چیزی در مورد پولی بودن یا انقضا ننوشته بود.)
                    با تشکر

---
                    - sent from my ipad using tapatalk 5b5
                    اون فقط برای استفاده از finf my iphone و استفاده از 5 گیگ فضای خالی از icloid هست.

نظر

Icloud بصورت رایگان و دائمی هست
                      حالا سرویس بتا اون تا چقدر ثبت خواهد شد صحبتی نشده ولی بعید هست که تاریخ پایان داشته باشه
                      i-phone.ir
                      The Best or Nothing

نظر

منم به راحتی تونستم آیپاد تاچ 4 رو سینک کنم و مکانشم به راحتی نشون میده.حتی مسیج هم فرستادم!!!خیلی باحاله این سیستم جدید اپل.دمشون گرم...چاکر عمو استیو...

نظر

دوست عزیز find my iPhone قابلیت جدیدی نیست فقط جدیدا مجانی شده.
                          راستی دوستان من با یک اکانت هم ایپادمو فعال کردم هم ایفونمو ولی نمیدونم چرا با سایت me.com نمیتونم موقعیت ایفونمو بدست بیارم همچی درسته جالبی اینجاست که ایپادمو راحت پیدا میکنه ولی ایفونم رو اصلا نمیشناسه یعنی ایکونش هست ولی با این که wifi گوشی رو شنه ایکونش رو خاکستری نشون میده. اگه کسی میدونه مشکل از کجاست کمک کنه لطفا

نظر

نوشته اصلی توسط hosein
                            نوشته اصلی توسط hosein
                            salam
                            دوست عزیز اینجا جای اسپم زدن نیست
                            اگه سوالی یا مشکلی دارید مطرح بفرمایید دز غیر اینصورت پست های بی مورد خویش را حذف بنمایید

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                              دوست عزیز find my iPhone قابلیت جدیدی نیست فقط جدیدا مجانی شده.
                              راستی دوستان من با یک اکانت هم ایپادمو فعال کردم هم ایفونمو ولی نمیدونم چرا با سایت me.com نمیتونم موقعیت ایفونمو بدست بیارم همچی درسته جالبی اینجاست که ایپادمو راحت پیدا میکنه ولی ایفونم رو اصلا نمیشناسه یعنی ایکونش هست ولی با این که wifi گوشی رو شنه ایکونش رو خاکستری نشون میده. اگه کسی میدونه مشکل از کجاست کمک کنه لطفا
                              كمككككك !!!!!!!!!!

نظر

رو ios 3 جواب نمیده؟

نظر

صبر کنید ..
                                X