اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بررسی تخصصی نسخه آزمایشی iOS 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

قابلیت Automatic Download که تو Setting قسمت Store قابل فعال کردن می باشد

نظر

اCalender هم تفییر پیدا کرده دیگه میشه کل رویداد هارو یه جا دید که قبلا افقی نمیشد ولی الان با چرخوندن گوشی این حالت امکان پذیر هست

ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 12-06-2011, 02:17 PM

نظر

map هم یک تغییر کوچک کرده که از map میشه همون موقه Print گرفت

نظر

Weather هم تغییر کرده ( اولین تغیییر اینکه دیگه فقط آب و هوای شهر نیست که با سرچ بیاد بلکه علاوه بر اون حالت Weather نیز قابلیت Location Service داره که آب و هوای همون جایی که هستی رو میگه ) ( دومین تغییر اینکه آب و هوا رو هر ۳۰ دقیقه یه ۳۰ دقیقه بهمون نشون میده )

نظر

تغییر دیگه در Mail هست که قابلیت ۱۰۰۰ تا Message اخیر رو نشون میده که قبلا اگه اشتباه نکنم تا ۲۰۰ تا بود ولی الان ۵۰۰ و ۱۰۰ تا قبل رو هم نشون میده

نظر

در حال گشت و گذار در iOS 5 بودم که به موردی بسیار جالب مواجه شدم:
              یک دیکشنری به صورت پیش فرض در آی فون.
              در حقیقت من در سافاری بودم و هنگامی که ایران را سرچ کردم و select کردم گزینه ای به نام define آمد که در آن معنی و توضیحی در مورد ایران داده بود.

شما نیز می توانید امتحان کنید.

with

نظر

همچنین دوستانی که علاقه ای به رد پا گذاشتن آدرس های اینترنتی خود و ... ندارند، می توانند گزینه ی Private browsing را فعال کنند و هیچ رد پایی به جا نگذارند.
                with

نظر

همچنین در حال حاظر شما امکان دانلود چندین اپلیکیشن را همزمان دارید چیزی که در ورژن های قبلی امکان نداشت؛ قابلیت pause نیز هنوز موجود است ولی اگر سرعت اینترنتتان خوب نیست به شما پیشنهاد می شود، دانه به دانه اپلیکیشن ها را دانلود کنید.

with

نظر

یکی دیگه از امکانات iOS 5 : وقتی تو music هستید دستتون روی صفحه چپ به راست بکشید مثلا در قسمت songs هستید به قسمت now playing انتقال پیدا میکند

with

نظر

در تب Songs ِ برنامه iPod ؛ میتوانید آهنگ های مورد نظر خود را Delete کنید .

انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

برای مشاهده بررسی نسخه بتا ۲ به تاپیک زیر مراجعه کنید :

http://www.i-phone.ir/forums/thread41366.html

نظر

صبر کنید ..
                        X