اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Mac air یا macbook pro mc700

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Mac air یا macbook pro mc700

با سلام به همه دوستان من اول قصد تجربه مک رو دارم بعد هم برای کار میخوامش. متظورم کارهایی که مربوط به ایفون و ایپد میشه ولی نمیدونم مك بوك پرو بگيرم يا مك اير
    مك اير فكر كنم فضا كم بيارم ميشه يه هارد اكسترنال از همينايي كه به pc وصل ميكنيم بهش وصل كنيم يا نه ؟ درایو dvd هم باید برای ایر بگیرم اون چند در میاد ؟
    ممنون میشم کسی هم که تجربه داره مقایسه شون کنه
    بين بهترين مدل اير و mc700 كدوم و پيشنهاد ميدين ؟
    براي من سرعت و پردازش هم مهمه و براي كار ميخوامش ميخوام يه دستگاهي باشه كه جون دار باشه
    ميدونم mc700 مك بوك پرو ضعيف ترين مدله تو اين شاخه هست ولي بيشتر از اين پولم نميرسه اينم فكر كنم ١٦٠٠ باشه
    دوستانی که mc700 دارن ممنون میشم نظرشون و در مورد این دستگاه بدن و قوت و ضعف شو بگن و گرافیکش در چه حدیه
    ممنون
    ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 07-06-2011, 01:02 PM

دوست عزيز
    من ٧٠٠ندارم و باش كار نكردم! اما الان اير ١٣ دارم! فوق العاده ازش راضيم!
    قبل از خريد منم مثل تو خيلي دو دل بودم كه اير بگيرم يا نه ضعيفه!مخصوصا كه كارم هم كامپيوتره و ميخواستم ويژوتال استاديو هم هر از چندگاهي(تو ويندوزش البته) كار كنم.
    خلاصه دل و زدم به دريا و اير ١٣اينچ، ٢.١٣ با ٤گيگ رم خريدم.و واقعا از خريدم راضيم(٦ ماهيهست دارمش) اولا من تازه بع از خريد اير به جادوي ssd پي بردم! فوق العاده سرعت بالايي به لپ تاپ داده!هم تو ويندوز هم تو مك! سرعت يه ريست كامل تو مك ١٦ ثانيه اس(يعني از وقتي تو مكي كه بالاس بزنم ريست!تا وقتي دوباره كامل بياد بالا) ، به لطف هارد اس اس دي و البته ٤گيگ رمش! هيچ مشكلي با اجراي برنامه هاي سنگين و حتي چندين برنامه(٢٠ برنامه) هكزمان نداشتم! در مقابل mc374 نميگم قوي تره!اما واقعا روون تره!سرعت اجراي برنامه بالاتره! ١٠تا برنامه همزمان تو ٧٣٤ اجرا كردم داشت ميمرد! اما همون ١٠تا رو اين روون روون بود(به لطف اس اس دي) سرعت و بالا اومدنش هم خيلي بيشتره! سرعت اسليپ هم تو مك ١ثانيه اس!يعني تا درش و ميبندم درجا اسليپ مي شه! و تا باز كنم! برميگرده(بعضي وقتا واقعا شك مي كنم اسليپ كرده بوده يا سر كارم گذاشته!؛) باطريش هم فوق العاده اس! خودم ٧ساعت با واي فاي روشن و نور صفحه وسط ازش گرفتم! فيلم ديدن هم تا ٦ساعت داشتم!موقع اسليپ هم كه اصلا كم نمي كنه!خود اپل ميگه يك ماه اسليپ!برا همين من ديگه خاموش نمي كنم دستگاه و! هروقت مي خوام فقط درش و باز مي كنم!تو ١ثانيه آماده كاره!
    از نظر ظاهري هم كه ديگه هيچكي توش حرفي نداره!هركي مي بينه از ظرافتش و باريكيش و سبكيه غير قابل باورش! در عجبه! بايد يه بار بگيري دستت!محال ديگه به فكر خريد لپتاپ ديگ اي يا حتي مك بوك ديگاي بيفتي!
    تو فكر سي دي رام نباش!من تو تين ٦ مه يكبار نيازم نشده!نيازت شد هم ، اولا اگه يه كامپيوتر با سي دي رام دور و برت باشه!راحت مي توني از طريق وايرلس ، سي دي رام اون رو براي خودت شير كني!بعدشم يه سي دي رام اكسترنال الان حدوط ٧٠ تا ١٠٠ تومنه!
    هارد اكسترنال هز راحت بش مي خوره(كامپيوتره بابا! از نظر هيچ فرقي نداره با لپ تاپ هاي ديگه)...
    در مورد قدرت گرافيكيش هم همين بس كه من hot pursuit رو روون روش اجرا كردم(ققط بعد از يه مدت بازي ، صداي فنش بلند شد و دماش رفت حدود ٨٠ كه بعدها فهميدم عاديه و مشكلي براش ايجاد نميكنه!!!
    براي من كه بهترين انتخابيه كه تا حالا داشتم! فقط يه قضيه!ئايعه شده كه به زودي (شايد همين فردا) قراره مدل جديدش با core i والبته گرافيك اينتل بياد! ارزئ داره يكم صبر كني! جديدش و بگي! البته اگه شايعه راست باشه!

نظر

نوشته اصلی توسط vista_66 نمایش پست ها
      دوست عزيز
      من ٧٠٠ندارم و باش كار نكردم! اما الان اير ١٣ دارم! فوق العاده ازش راضيم!
      قبل از خريد منم مثل تو خيلي دو دل بودم كه اير بگيرم يا نه ضعيفه!مخصوصا كه كارم هم كامپيوتره و ميخواستم ويژوتال استاديو هم هر از چندگاهي(تو ويندوزش البته) كار كنم.
      خلاصه دل و زدم به دريا و اير ١٣اينچ، ٢.١٣ با ٤گيگ رم خريدم.و واقعا از خريدم راضيم(٦ ماهيهست دارمش) اولا من تازه بع از خريد اير به جادوي ssd پي بردم! فوق العاده سرعت بالايي به لپ تاپ داده!هم تو ويندوز هم تو مك! سرعت يه ريست كامل تو مك ١٦ ثانيه اس(يعني از وقتي تو مكي كه بالاس بزنم ريست!تا وقتي دوباره كامل بياد بالا) ، به لطف هارد اس اس دي و البته ٤گيگ رمش! هيچ مشكلي با اجراي برنامه هاي سنگين و حتي چندين برنامه(٢٠ برنامه) هكزمان نداشتم! در مقابل mc374 نميگم قوي تره!اما واقعا روون تره!سرعت اجراي برنامه بالاتره! ١٠تا برنامه همزمان تو ٧٣٤ اجرا كردم داشت ميمرد! اما همون ١٠تا رو اين روون روون بود(به لطف اس اس دي) سرعت و بالا اومدنش هم خيلي بيشتره! سرعت اسليپ هم تو مك ١ثانيه اس!يعني تا درش و ميبندم درجا اسليپ مي شه! و تا باز كنم! برميگرده(بعضي وقتا واقعا شك مي كنم اسليپ كرده بوده يا سر كارم گذاشته!؛) باطريش هم فوق العاده اس! خودم ٧ساعت با واي فاي روشن و نور صفحه وسط ازش گرفتم! فيلم ديدن هم تا ٦ساعت داشتم!موقع اسليپ هم كه اصلا كم نمي كنه!خود اپل ميگه يك ماه اسليپ!برا همين من ديگه خاموش نمي كنم دستگاه و! هروقت مي خوام فقط درش و باز مي كنم!تو ١ثانيه آماده كاره!
      از نظر ظاهري هم كه ديگه هيچكي توش حرفي نداره!هركي مي بينه از ظرافتش و باريكيش و سبكيه غير قابل باورش! در عجبه! بايد يه بار بگيري دستت!محال ديگه به فكر خريد لپتاپ ديگ اي يا حتي مك بوك ديگاي بيفتي!
      تو فكر سي دي رام نباش!من تو تين ٦ مه يكبار نيازم نشده!نيازت شد هم ، اولا اگه يه كامپيوتر با سي دي رام دور و برت باشه!راحت مي توني از طريق وايرلس ، سي دي رام اون رو براي خودت شير كني!بعدشم يه سي دي رام اكسترنال الان حدوط ٧٠ تا ١٠٠ تومنه!
      هارد اكسترنال هز راحت بش مي خوره(كامپيوتره بابا! از نظر هيچ فرقي نداره با لپ تاپ هاي ديگه)...
      در مورد قدرت گرافيكيش هم همين بس كه من hot pursuit رو روون روش اجرا كردم(ققط بعد از يه مدت بازي ، صداي فنش بلند شد و دماش رفت حدود ٨٠ كه بعدها فهميدم عاديه و مشكلي براش ايجاد نميكنه!!!
      براي من كه بهترين انتخابيه كه تا حالا داشتم! فقط يه قضيه!ئايعه شده كه به زودي (شايد همين فردا) قراره مدل جديدش با core i والبته گرافيك اينتل بياد! ارزئ داره يكم صبر كني! جديدش و بگي! البته اگه شايعه راست باشه!
      حاجی شما کاستومایز کردید واسه اس اس دی
      یا گرفتید بعدا اس اس دی گذاشتید اخه خیلیا میگن نمیشه ؟؟؟

نظر

اگر پولت میرسه آخرین مدل ایر رو بگیر،من خودم میخوام 505 بگیرم.همین کارمو راه میندازه اما آخرین مدلش حدود 2900 پات آب میخوره.مدل 905 رو بخر.

نظر

نوشته اصلی توسط I-Reza نمایش پست ها
          حاجی شما کاستومایز کردید واسه اس اس دی
          یا گرفتید بعدا اس اس دی گذاشتید اخه خیلیا میگن نمیشه ؟؟؟
          دوست عزیز! من مک بوک ایر دارم. ایر خودش هاردش SSD و On Boarde ... سرعت فوق العاده بالایی هم داره با Everest تست گرفتم سرعت Read نزدیک ۲۴۰ مگابایت در ثانیه بود! رایت هم حدود ۲۰۰.
          موقع دوپلیکیت یه فایل حجیم هم همین نتیجه رو دیدم (سرعت کپی یه فایل از یه فولدر تو یه فولدر دیگه (تو همون هارد) تقریبا ۱۰۰ مگابایت در ثانیه اس که ۱۰۰ تاش مال خوندن و ۱۰۰ تاش هم مال نوشتن)...
          ولی برا پرو اگه دستت می رسه (انوور آب آشنا داری)*حتما کاستوم کن که SSD فابریکی روش باشه! اگرم نه مشکلی نیست. هارد های پرو ،*هارد معولیه...بگیر SSD بتداز جاش (۱۲۸ نزدیک ۳۰۰ و ۲۵۶ نزدیک ۷۰۰ پات آب می خوره...البته قیمتهام دقیق نیست)...

نظر

با 2900 میتونی MC723 بگیری که هر کاری بگی واست می کنه و واقعا بهترین لپتاپ اپل هستش!!!

MC723 قیمتش 2,640,000 هستش!!!

با cpu Ci7 quad core و 1G گرافیک real

نظر

این رو هم بگم که مک بوک ایر به گفته ی استیو جابز بهترین دیزاین محصولات اپل رو داره !!

نظر

نوشته اصلی توسط i-reza نمایش پست ها
                این رو هم بگم که مک بوک ایر به گفته ی استیو جابز بهترین دیزاین محصولات اپل رو داره !!
                الحق که این عمو استیو حرف الکی نمی زنه...این ظرافت اونم با این باطری...یه دیزاین تک و خاص می خواست...هنوز یادمون رفته همین ۲-۳ سال پیش بود که لپتاپ ها برای اینکه باطریشون ۱ ساعت بیشتر بمونه (مثلا ۲ ساعتشون بشه ۳ ساعت) میومدن یه باطری ۹ سل می دادن رو لپتاپ که نصفش از لپتاپ می زد بیرون و وزن لپتاپ رو دو برابر می کرد...
                در ضمن ،*آقا ۲۹۰۰ کجا بود؟ الان یه ایر ۴ گیگ رم با ۱۲۸ اس اس دی رو می تونی راحت گیر بیاری ۱۸۰۰...تازشم این ور آب.اگه آشنا داشته باشی اونور آب که ۱۳۰۰ دلار هزینه ات می شه...

نظر

٢٩٠٠ تومن منظور آخرين مدلش بود وگرنه با ١٣٠٠ هم ميشه اير داشت.

نظر

ممنون از همه دوستانی که راهنمایی کردن به نظرتون mc700 بگیرم و هاردشو ssd کنم از ایر های موجود فکر کنم خیلی قوی تر بشه مخصوصابااون cpu و رم 4 گیگ 1333
                    نظرتون چیه ؟
                    راستی مدل ایر اون سییب پشتش روشن میشه ؟
                    Vista -66جان ایر شما چه گرافیکی داره ؟

نظر

ممنون از همه دوستانی که راهنمایی کردن به نظرتون mc700 بگیرم و هاردشو ssd کنم از ایر های موجود فکر کنم خیلی قوی تر بشه مخصوصابااون cpu و رم 4 گیگ 1333
                      نظرتون چیه ؟
                      بله اگه وزن بیشتر و قطر بیشتر مهم نیست خیلی براتون خیلی خوبه و بهتره. یه ۱۲۸گیگ ssd میگیرید سیصد و خورده ایه یا اگه وضعتون خوبه میتونید ۲۵۶بگیرید حدودا ۷۰۰ت
                      ایر هم سیبش روشن میشه بله

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                        نظرتون چیه ؟
                        بله...ایر هم (همانند همه کامپیوتر های دیگه اپل) چراغ پشتش روشن می شه... در ضمن همه ایر ها (در حال حاضر) از گرافیک جی فورس جی تی ۳۲۰ ام ، استفاده می کنند ...
                        به نظر من ، اگه بتونی MC700 بگیری با هارد اس اس دی ، قطعا یه لپتاپ عالی با سرعت و قدرت فوق العاده داری، شاید بشه گفت بهترین لپتاپ تو رنج ۱۳ اینچ ها ، اما خوب اون زیبایی و ظرافت بی نظیر و سبکی و کلاس ایر رو از دست می دی...دیگه میل به خودته (اینجاس که بحث پی روی از عقل و دل پیش میاد...من از دلم پیروی کردم و اصلا پشیمون نیستم ،*اگرچه عقل هم کم و بیش به خاطر سبکتر بودن ایر ، ایر و تایید می کنه)...راستی من جات بودم ، دو هفته صبر می کردم ، احتمال اینکه ایر جدید همراه با Lion ، تو جولای ریلیز شه زیاده...اونوقته که عقل و دل همه باهم می گن ایر

نظر

بچه ها ببخشید که اینجا می پرسم.
                          من 2.0 تومن پول دارم و امکان خرید خارج از کشور را دارم حالا می خواهم از شما راهنمایی بگیرم گه شما چه لپ تاپی با شرایط زیر توصیه می کنید؟؟
                          1- زیبایی و سبکی ( با درصد اهمیت 60% )
                          2- برنامه و بازی ( با درصد اهمیت 70% )
                          در ضمن من هیچ تجربه مک ندارم و می خواستم بدونم مک چطوره ؟ ( ارتباط مک با بقیه محصولات الکترونیکی مثل دوربین دیجیتال و غیره )
                          ممنون از همه و با تشکر از صاحب تاپیک
                          ویرایش توسط alireza72 : https://i-phone.ir/forums/member/34096-alireza72 در ساعت 17-06-2011, 09:29 PM

نظر

نوشته اصلی توسط alireza72 نمایش پست ها
                            بچه ها ببخشید که اینجا می پرسم.
                            من 2.0 تومن پول دارم و امکان خرید خارج از کشور را دارم حالا می خواهم از شما راهنمایی بگیرم گه شما چه لپ تاپی با شرایط زیر توصیه می کنید؟؟
                            1- زیبایی و سبکی ( با درصد اهمیت 60% )
                            2- برنامه و بازی ( با درصد اهمیت 70% )
                            در ضمن من هیچ تجربه مک ندارم و می خواستم بدونم مک چطوره ؟ ( ارتباط مک با بقیه محصولات الکترونیکی مثل دوربین دیجیتال و غیره )
                            ممنون از همه و با تشکر از صاحب تاپیک
                            خوب 100% ایر از نظر زیبایی کم نمیاره هم سبک هم نازک هم دیزاین فوق العادش !!
                            شما برای بازی نیاز به سی پی یو 2.2 و رم 4 نیاز دارید که کاستومایز کنید !!
                            دوربینش هم که حرف اول رو میزنه !!

نظر

نوشته اصلی توسط i-reza نمایش پست ها
                              خوب 100% ایر از نظر زیبایی کم نمیاره هم سبک هم نازک هم دیزاین فوق العادش !!
                              شما برای بازی نیاز به سی پی یو 2.2 و رم 4 نیاز دارید که کاستومایز کنید !!
                              دوربینش هم که حرف اول رو میزنه !!
                              ممنون دوست عزیز
                              1- منظور من این بود که ارتباط مک با دوربین های دیجیتال و پرینتر و ویدیو پروژکتور و ... چطور است ؟

2- نرم افزارهای اپل مگه پولی نیست و در ضمن تعداد بازی ها مگه کم نیست.

با تشکر.

نظر

صبر کنید ..
                              X