اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گارانتي ايپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گارانتي ايپد

دوستان مي خواستم بدونم گارانتي ايپد به چه صورتيه و شامل چه چيزايي ميشه
    مثلا واسه من دو ماه پيش يه ايپد ٢ هديه اوردن ولي از اون ايپدايي هست كه صفحه نمايششون مشكل داشت.يه چند تا هاله زرد رنگ اطراف ال سي دي وجود داره
    الان گارانتي شامل اين ميشه؟ بعني مي تونم برم ايپدو عوض كنم؟ اگه ميشه تا چه زماني وقت دارم اين كارو بكنم؟؟

منم همين مشكلو دارم . درست نميشه ؟ بد جوري اعصابم ريخته به هم .... اطراف ال سى دى هاله هاى زرد رنگ وجود داره ؟ بايد تعويض بشه ؟

نظر

ال سی دی باید عوض بشه اگه گارانتی خوبی باشه تعویض میکنه اگه نه خوب یا بلد بازش کنه السیدی رو عوض میکنه یا بلد نیست میفرسته دبی درستش کنن.

نظر

همون اول اگه تو مغازه روشنش کنیم قابل تشخیص نیست؟؟ چون من میخوام یدونه بگیرم...

نظر

بله ؛ این مشکل فقط ماله سری اول بود که به خاطر عجله اپل چسب دور lcd خوب خشک نشده بود....
          ویرایش توسط Professional : https://i-phone.ir/forums/member/14816-professional در ساعت 03-06-2011, 01:34 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
            بله ؛ این مشکل فقط ماله سری اول بود که به خاطر عجله اپل چسب دور lcd خوب خشک نشده بود....
            خوب حالا ابل چيزي در مورد اين مورد اعلام نكرده؟تعويض مي كنن؟تعمير مي كنن؟؟كجا بايد بريم؟؟

نظر

چرا ببرید apple store تعویض می کنند براتون.

نظر

نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
                چرا ببرید apple store تعویض می کنند براتون.
                خيلي ممنون اقا رضا بابت راهنمايي هاتون.فقط يه سوال ديگه؟
                براي بردنش به اپل استور يه سال از تاريخ خريد وقت دارم درسته؟
                يعني حدود ٦ ماه ديگه ببرم مشكلي پيش نمي ياد؟
                و بعد اينكه اپل استور دبي كه اين كارو نمي كنه؟ چون مثل اينكه اپل استور واقعي نيست؟؟
                يه سوال ديگمم اين بود كه اگه برم اپل استور ايپدو عوض مي كنن و يه نوشو بهم مي دن يا همينو ازم مي گيرن مي برن تعميرش مي كنن؟
                ویرایش توسط majid3737 : https://i-phone.ir/forums/member/47405-majid3737 در ساعت 03-06-2011, 04:30 PM

نظر

اگه گارانتي تعويض نكرد راهى براى درست شدنش نيست ؟ چون من امكان بردن به خارج از كشور رو ندارم

نظر

خودت نبر اونا میبرن اپل استور دبی درست میکنن برات برمیگردونن.

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                      خودت نبر اونا میبرن اپل استور دبی درست میکنن برات برمیگردونن.
                      براي من از امريكا هديه اوردن.حالا اينو كه از امريكا گرفته شده من ببرم اپل استور دبي با يه ايپد نو تعويض مي كنن؟؟؟؟
                      ویرایش توسط majid3737 : https://i-phone.ir/forums/member/47405-majid3737 در ساعت 05-06-2011, 12:08 AM

نظر

کسی نمی دونه کمک کنه؟

نظر

بله دستگاه شما وجودش خود گارانتی اصل اینترنشناله شما هر جای دنیا اپل استور داشته باشه ببری اگه جیلبریک نباشه بدون هیچ چک چونه ای برات عوض میکنن.

نظر

دوبي كه اپل استور رسمي نداره كه بخواد عوض كنه شايد ببرين تركيه بهتر باشه

نظر

خیر تنها کشور نزدیک دبی هست که کانلا رسمی هست همین امسال هم باز شده.

نظر

صبر کنید ..
                              X