اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تبادل اطلاعات میان آیپد و کامپیوتر از طریق Wi-Fi-آموزش کامل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش تبادل اطلاعات میان آیپد و کامپیوتر از طریق Wi-Fi-آموزش کامل

سلام و خسته نباشید.
    من چند وقته به دنبال یک برنامه برای تبادل اطلاعات از طریق وایفای بین آیپد و کامپیوترم بودم و جستجوهایی زیادی انجام دادم ولی خوب متاسفانه چیزی پیدا نکردم یا بودن ولی درست کار نمیکردن.
    ولی حالا یک برنامه پیدا کردم کاملا شانسی بود و برنامه خوبی هم هست. و بالاخره موفق شدم از طریق آیپد توی کامپیوترم ول بگردم و ویرایشات کنم.(من چنین آموزشی ندیدم حالا اگه بود ببخشید دیگه مارو. ضایمونم نکنین دیگه.)

خوب مواد لازم برای این کار:
    1. یک فروند آیپد جلبریک شده مجهز به برنامه File Browser (برای دانلود اینجا را کلیک کنید)

2. یک کامپیوتر یا لپ تاپ مجهز به وایفای.
    و دیگر هیچ

حالا میرسیم به کار.
    نکته: این آموزش برای ویندوز هفت میباشد.
    البته برای مک و ویندوز اکس پی خود برنامه توضیح داده است.

1.برنامه فوق را نصب کرده و سپس بر روی آیپد خود آن را اجرا کنید.
    در پایین صفحه منوی سمت چپ بر روی ماشین کلیک کرده و در سمت بالای صفحه بر روی علامت مثبت کلیک کنید. مانند عکس زیر:

2. به کامپیوتر خود بازگشته و بر روی اکانت MY Computer بر روی دکستاپ کلیک سمت راست کنید و بر روی پروپیتیس کلیک کنید.
    تصویری مانند شکل زیر پدید می آید. نام کامپیوتر شما در جایی که مشخص شده نوشته شده است.

حال این نام را به آیپد خود انتقال دهید. بی کم و کاست.

3. برای آیپی آدرس به منوی استارت ویندوز هفت رفته و در قسمت سرچ پروگرم اند فایل رو زده و دستور CMD راوارد نمایید. برنامه نشان داده شده را باز کنید.
    و یا میتوانید از طریق run این دستور را وارد نموده و اجرا کنید.
    با صفحه ای مثل صفحه زیر روبرو شده. در قسمت دستور "ipconfig" را وارد نمایید.

سپس آیپی که نوشته شده را (به طور مثال مال من 192.168.1.4 است) را به آیپدتان منتقل کنید.
    مانند تصویر زیر:

4. حال در قسمت یوزر و پسورد ،یوزر و پسورد اکانت ویندوز خود را(همانی که موقعی که ویندوز بالا میاید میبینید) وارد نمایید(البته این کار را نیز میتوانید از طریق منوی یوزر اکانت در کنترل پنل انجام دهید).-اگر اکانتتان پسورد ندارد قسمت پسورد را خالی بگذارید.

حال محتویات مربوطه را سیو کرده و وارد صفحه قبلی شوید.
    ابتدا مطمئن شوید وایفای کامپیوتر شما و آیپد شما وصل است(همون وایرلس دیگه).حال بر روی زبانه اضافه شده در منوی ماشین کلیک کرده و صبر کنید تا وصل شود.(اگر باز یوز و پس خواست مال اکانت ویندوز خود را وارد نمایید) کمی صبر نمایید.
    حال شما به کامپیوترتان وصل شده اید. و آن زبانه باید مانند عکس زیر باشد.

حال میتوانید وارد داکیومنت کامپیوترتان بشوید و از گشت و گذار در کامپیوترتان لذت ببرید.

حتی میتوانید ویرایش هم بکنید. قولدر اضافه و کم کنید. آهنگ گوش دهید و عکس ببنید. و چیزای زیاد دیگه.

اگر سوال داشتید بپرسید تا جواب بدهم.

موفق باشید.

برای آیفن هم هست ؟
    بعد اگه کامپیوتر جای دیگه باشه من خودم جای دیگه اگه در هر 2 طرف اینترنت داشته باشیم میشه باهاش کار کرد ؟

نظر

این برنامه همین FileBrowser - Access files on remote computers for iPad on the iTunes App Store برنامه است ؟
      میشه فایل هایی که تو pc هست رو از همین طریق کپی کرد تو ایپد ؟

نظر

دست شما درد نکنه عالی بود،راستی دوستان میتونن ورژن جدید برنامه رو از آدرس زیر دانلود کنن:
        FileBrowser - Access files on remote computers - Version: 1.9.1

نظر

با سلام.
          بله دوست عزيز اين برنامه براي آيفونم هست.همين لينكي كه دوستمون داده توش بگردي ميابي.

٢.بله همون هست. ولي خوب ايني كه من گذاشتم سورسه كرك شده و فول ورژنه.
          براي تبادل اطلاعات شما به برنامه iFile داريد. شما ابتدا اون فايلهايي رو كه ميخواهيد باز كنيد از طريق فايل بروسر سپس به برنامه ifile بريد.
          Appilatcion>filebrowser>tmp
          در فولدر زير فايلهايي رو كه باز كرديد هست. حالا ميتوانيد هر بلايي كه ميخواهيد سر فايل ها بياوريد.

نظر

دوست عزیز ممنون میشم یک لینک جدید برای دانلود بگذاری

دمت گرم

نظر

خیلی با حال بود دستت درد نکنه

نظر

سلام
                ممنون بابت معرفی این برنامه کاربردی

ضمناً برای آیفون هم برنامه مشابه از همین شرکت به اسم NetPortal هست که در زیر لینک دانلودش رو گذاشتم.

کد:
                http://fileape.com/dl/zxBvhYAiG08HZnjm
                http://www.filedude.com/download/T4dho4knwRf309b96c6a

نظر

كسي مشكل با تنظيمش تو xp داشت بپرسه

نظر

تو ویستا چه جوری میشه ip address رو پیدا کرد؟

نظر

نمیشه تو my computer بگردیم ؟ تو درایوها ...
                      بعد یه سوال، گفتید که میشه از طریق بروسر ببریم تو ifile بعد هر کاری دلمون خواست انجام بدیم ! چطور میشه این کار رو کرد ؟ این ifile که هیچی توش معلوم نیست ! مثلا بخوایم از این طریق میشه اهنگ و عکس و فیلم از تو pc ریخت تو iPad ?

نظر

دوستاني كه سيستم مك دارند نيازي به انجام اين پروسه طولاني ندارند
                        1. نصب برنامه nettalk از سيديا
                        2. روشن نمودن wifi هر دو دستگاه
                        3. رويت نمودن آيپد يا آيفون در فايندر مك
                        4. ورود نام كابري root و رمز عبور alpine

نظر

چرا تو این انجمن از 10 تا سوال 2 تاش جواب داده میشه

نظر

نوشته اصلی توسط moh3n_o631 نمایش پست ها
                            نمیشه تو my computer بگردیم ؟ تو درایوها ...
                            بعد یه سوال، گفتید که میشه از طریق بروسر ببریم تو ifile بعد هر کاری دلمون خواست انجام بدیم ! چطور میشه این کار رو کرد ؟ این ifile که هیچی توش معلوم نیست ! مثلا بخوایم از این طریق میشه اهنگ و عکس و فیلم از تو pc ریخت تو iPad ?
                            فقط درایو هارو به شما میده نه دسکتاپ و یا my computer . دقت کنید که هر درایو و باید از تو سیستم share کنید تا بهش دسترسی داشته باشین

نظر

واقعا ممنونم پست مفیدی بود . داخل خودش میتونین کپی کنید فایل بروزر رو می گم -- من ifile واقعا داغونه کسی file manager بهتر سرغ نداره ؟؟؟

و چرا موزیک های کپی شده داخل music خود Ipod نمیاد ؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X