اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

غیر فعال کردن Multitasking Gesture !!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• غیر فعال کردن Multitasking Gesture !!!

دوستان من به تازگی Multitasking Gesture رو روی ایپدم فعال کردم خیلی چیز فوق العاده اییه ولی باهاش یه مشکل کوچیک دارم!
    قبلا وقتی با upad کار می کردم واسه جزو نوشتن عین حالتی که روی کاغذ می نویسم تمام دستمو می زاشتم روی ایپد و خیلی خیلی راحت می نوشتم
    ولی حالا وقتی تمام دستمو می زارم این Multitasking Gesture یه جورایی فعال میشه و مانع از نوشتنم میشه.باید مراقب باشم همیشه کمتر از 4 نقطه پوستم به صفحه برخورد کنه.یعنی در واقع اصلا دستمو نزارم رو ایپد

شیوه ای هست بشه باهاش این قثابلیتو خاموش و روشن کرد؟؟

١- شما رو چه ورژني هستي
    ٢- به چه صورت فعالش كردين

نظر

نوشته اصلی توسط majid3737 نمایش پست ها
      دوستان من به تازگی Multitasking Gesture رو روی ایپدم فعال کردم خیلی چیز فوق العاده اییه ولی باهاش یه مشکل کوچیک دارم!
      قبلا وقتی با upad کار می کردم واسه جزو نوشتن عین حالتی که روی کاغذ می نویسم تمام دستمو می زاشتم روی ایپد و خیلی خیلی راحت می نوشتم
      ولی حالا وقتی تمام دستمو می زارم این Multitasking Gesture یه جورایی فعال میشه و مانع از نوشتنم میشه.باید مراقب باشم همیشه کمتر از 4 نقطه پوستم به صفحه برخورد کنه.یعنی در واقع اصلا دستمو نزارم رو ایپد

شیوه ای هست بشه باهاش این قثابلیتو خاموش و روشن کرد؟؟
      فقط وقتی با*xcode فعال کنید کلید هم توی ستینگ اضافه میشه ولی با اون روشی که شما فعال کردید نه فقط میتونید اون دوتا خط رو از فایل backup پاک کنید و بک اپ رو دوباره ریستور کنید

نظر

نوشته اصلی توسط shayangk نمایش پست ها
        فقط وقتی با*xcode فعال کنید کلید هم توی ستینگ اضافه میشه ولی با اون روشی که شما فعال کردید نه فقط میتونید اون دوتا خط رو از فایل backup پاک کنید و بک اپ رو دوباره ریستور کنید
        اين xcode همونيه كه فقط روي مك اجرا ميشه و بايد براي كار باهاش اكانت دولوپر داشته باشي؟
        اگر جيلبريك بياد ميشه از طريق سيديا همچين كاري كرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
          ١- شما رو چه ورژني هستي
          ٢- به چه صورت فعالش كردين
          ٤.٣
          http://www.i-phone.ir/forums/thread39462.html

نظر

نوشته اصلی توسط majid3737 نمایش پست ها
            اين xcode همونيه كه فقط روي مك اجرا ميشه و بايد براي كار باهاش اكانت دولوپر داشته باشي؟
            اگر جيلبريك بياد ميشه از طريق سيديا همچين كاري كرد؟
            بله همونه
            بعد از جیلبرک بله بسیار ساده حتی برای بار اول میشه از روی خود ipad فعال کرد و کلید هم داره

نظر

یه راه آسونترشم اینه که یه چیزی بزاری زیر دستت که نخوره به صفحه آیپد...

نظر

صبر کنید ..
              X