اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بزودی:ارائه نقشه تهران برای آیفون در app store

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام خسته نباشید
    بنظر من :
    قابلیت زوم بالا
    داشتن دیتا بیس مکان های سطح شهر
    نویگیشن برای راهنمایی مسیر و پیشنهاد مسیر
    قابلیت نامگذاری مکان های دلخواه روی نقشه
    ....

البته اگه قیمتش بالا باشه فکر نکنم زیاد فروش بکنین
    رو قیمتشم فکر کنین

نظر

نوشته اصلی توسط KherKhere نمایش پست ها
      امکان سرچ به زبان انگلیسی برای کسایی که کیبورد فارسی ندارن

مثلاً من میزنم Vanak و تمام چیزای مشابه رو بده و اگه امکان Point زدن بین 2 نقطه هم باشه

که عالیه ...

فقط آیا به صورت GPS هم میشه استفاده کرد ازش ؟ آیا میشه توی برنامه های Garmin و یا Motion x Drive ازش استفاده کرد ؟

با تشکر ...
      دوست عزیز، تمامی آیفون ها امکان تایپ فارسی رو دارن. شما فقط لازم هست کیبورد عربی رو ازمسیر زیر فعال کنید:
      Settings - > General -> Keyboard - > International Keyboards -> Add new keyboard ... -> Arabic

حروف پ، ژ، گ، چ هم پشتیبانی می شه! موقع تایپ هرکدوم از حرف ها به ترتیب ب،ز،ک،ج رو نگه دارین. (event key press فعال بشه!)

امکاناتی که گفتین حتما بررسی میشه .

نظر

اگه همه این ها که بچه ها گفتن رو داشته باشه ولی طزاحی خوبی نداشته باشه حال نمیده باید یه آیکن زیبا داشته باشه و اینکه به هر دو زبان فارسی و انگلیسی باشه حرف نداره

نظر

بهترین گزینه که خیلی بدرد میخوره و کارامده سرچ قوی که راحت بتونی محل مورد نظر رو روی نقشه پیدا کنی مثل سرچ گوگل

نظر

من متاسفانه به هیچ وجه نمی تونم به آیتیونز دسترسی پیدا کنم. پس لطفا به صورت free باشه. اگر هم پولی هست یه ایمیلی، شماره حسابی بدید خوبه.
            زوم بالا و سرچ هم اگه داشته باشه عالی میشه. فقط زودتر آماده بشه. الان از نون شبم برام واجب تره. از سروکله زدن با xgps و آفلاین مپ خسته شدم.

نظر

با تشکر از تمامی دوستانی که زحمت کشیدند و در این تاپیک نظرشون رو اعلام کردند

همه نظرات و پیشنهادات طی جلسه ای در شرکت بررسی و مهمترین اونها برای تولید اولین ورژن نرم افزار، هدف گذاری شد.

برای برخی از امکانات نرم افزار ، مثل اضافه کردن شهرهای مختلف ایران ، با توجه به اینکه اولین ورژن نقشه تهران هست، راهکارهایی اندیشیده شد و پس از پیاده سازی نقشه تهران ، ان شاءالله اقدامات لازم برای توسعه نقشه دیگر شهرها روی نر م افزار صورت می گیرد.

اخبار تازه مربوط به وضعیت تولید نرم افزار نقشه iPhone رو می تونید از همین تاپیک پیگیری کنید

از همه دوستان بخاطر همکاری ، بسیار متشکرم.

نظر

این برنامه احتمالا پولی خواهد بود و نیاز به خریداری خواهد داشت.
                به نظر من با استفاده از GMDL و Offline Maps ، کار همه ی دوستان ایرانی و خارجی راه میفته.
                ولی در هر صورت ممنون از زحماتتون.
                پیشنهاد من اینه که قابلیتی مثل سری های جدید گارمین بهشون اضافه کنید که بتونن اطلاعاتی که جمع آوری کردند ( مثل بوکمارک ها و روت ها پر استفاده ) رو به بقیه از طریق بلوتوث انتقال بدند.
                یه آپشن جدیدیه که من در سیستم ها گارمین دیدم.
                قصد داشتم سسیتم Voice Recognition رو هم بگم ولی پر هزینه است .
                و در آخر هم کاربر باید پولشو بپردازه .
                پس بهتره راجع بهش صحبت نشه.
                موفق باشید.

نظر

فقط توجه داشته باشید که با آیپد هم سازگار باشه،
                  همون نقشه ی آفلاین گوگل رو داشته باشه،حالا هرجوری که بود ما استفاده می کنیم و دعاتون هم می کنیم،
                  (البته اگه به آیپد نخوره مکنه بجای دعا ... :دی)

---
                  - Sent from my iPad using Tapatalk 5b5

نظر

به نظر من اگه یه حالت ژئوتگ هم داشته باشه خوبه.
                    مثلا کاخ سعد آباد رو وقتی روش میزنیم کلکسیون عکس هاش هم باشه.

نظر

نقشه کل ایران باشه ولی به این صورت که کل ایران راه هاشو داشته باشه ولی تهرانو کامل و با حداکثر زوم البته شهر های اطراف تهران مثل ورامین و کرج هم همینطور و امکان نشون دادن سرعت و قطب نما و اینا و امکانات واجبی که اکثر برنامه های Gps معروف مثل گارمین و نویتل رو دارن داشته باشه.

نظر

اگر بشه به صورت افلاین استفاده کرد یا قابلیت دانلود نقشه محل مورد نظر مثل گوگل مپ روی اندروید،بسیار عالی میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz
                          این تاپیک خیلی وقت پیش ایجاد شد، اصلا دیگه خبری نیست از خود شرکت سازنده برنامه...
                          دوست عزیز این تاپیک ایجاد شد تا بررسی بشه که آیا این نرم افزار مخاطب لازم رو داره یا خیر و همونطور که در اسم تاپیک هم مشخصه نظرسنجی هست.

ما تمام نظرات دوستان رو که ارائه می دن به طور مرتب بررسی می کنیم و کار رو رها نکردیم. اما در شرکت بجز نقشه آیفون کارهای دیگری هم هست و هرکدوم بر اساس برنامه ریزی در حال پیش رفتنه.

مطمئنا با استقبال بسیار خوبی که دوستان کردن و نظرات سازنده ای که دادن ما نقشه ای کامل و جامع برای آیفون خواهیم داشت.

با تشکر از همه دوستان

نظر

نوشته اصلی توسط ariyan_king
                            دوستان این نقشه برای ما لازم هست ولی احتمال اریه ی اون خیلی کمه از برنامه های دیگه استفاده کنین حالشو ببرین
                            دوست عزیز، شما با چه استددلالی به این نتیجه رسیدین که این برنامه احتمال ارائه ش خیلی کمه!؟

الان داره روی تولید این برنامه کار میشه و بدون شک عرضه خواهد شد.

نوشته اصلی توسط iaidin نمایش پست ها
                            این برنامه احتمالا پولی خواهد بود و نیاز به خریداری خواهد داشت.
                            به نظر من با استفاده از gmdl و offline maps ، کار همه ی دوستان ایرانی و خارجی راه میفته.
                            ولی در هر صورت ممنون از زحماتتون.
                            پیشنهاد من اینه که قابلیتی مثل سری های جدید گارمین بهشون اضافه کنید که بتونن اطلاعاتی که جمع آوری کردند ( مثل بوکمارک ها و روت ها پر استفاده ) رو به بقیه از طریق بلوتوث انتقال بدند.
                            یه آپشن جدیدیه که من در سیستم ها گارمین دیدم.
                            قصد داشتم سسیتم voice recognition رو هم بگم ولی پر هزینه است .
                            و در آخر هم کاربر باید پولشو بپردازه .
                            پس بهتره راجع بهش صحبت نشه.
                            موفق باشید.
                            با تشکر از شما دوست عزیز،البته در نسخه اول برنامه مطمئنا ویژگی های خیلی زیادی نمیشه به برنامه اضافه کرد، خصوصا اینکه باید نسخه ریلیز بشه و فیدبک استفاده کنندگان گرفته بشه تا نسخه مشکلاتش برطرف بشه

اما در نسخه های بعدی حتما لحاظ خواهد شد.

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                            فقط توجه داشته باشید که با آیپد هم سازگار باشه،
                            همون نقشه ی آفلاین گوگل رو داشته باشه،حالا هرجوری که بود ما استفاده می کنیم و دعاتون هم می کنیم،
                            (البته اگه به آیپد نخوره مکنه بجای دعا ... :دی)

---
                            - sent from my ipad using tapatalk 5b5

احتمال داره نسخه 1 فقط برای آیفون باشه، اما حتما نسخه بعدی آیپد رو هم ساپورت می کنه

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                            به نظر من اگه یه حالت ژئوتگ هم داشته باشه خوبه.
                            مثلا کاخ سعد آباد رو وقتی روش میزنیم کلکسیون عکس هاش هم باشه.

این کار از یک طرف بستگی به همکاری نهادها و... داره که عکس در اختیار ما قرار بدن، که خودش کفش آهنی میخواد، و از طرف دیگه جمع آوری این همه اطلاعات خیلی زمانبر خواهد بود و توی برنامه به صورت آفلاین مطمئنا نخواهد گنجید.

با تشکر از همه دوستان

نظر

نوشته اصلی توسط mah10vi نمایش پست ها
                              دوست من البته یک برنامه در آیتونز هست که نقشه تهران رو داره.
                              اسم برنامه offmaps2 هست که باید از توی برنامه یک بار نقشه رو دانلود کنید و همیشه به صورت آفلاین استفاده کنید.
                              فقط مشکلش انگلیسی بودن نوشته های نقشه هست.
                              این نقشه که میگید رو من گرفتم خیلی خیلی ضعیف هست.چون خیابون های اصلی رو به زور داره

نظر

امیدوارم هر چه زودتر ریلیز شه!
                                من خیلی وقت پیش ایده همچین برنامه ای رو داشتم اما بیخیال شدم!
                                حالا اگه خبری نشد برم تو کارش !

نظر

صبر کنید ..
                                X