اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ساخت تم و تغییر در تمام موارد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من خيلي وقت دارم كلنجار ميرم carier logo واسه ايرانسل رو تغيبر بدم اما هركاري ميكنم نميشه هيچ كس موفق نشده عوضش كنه

نظر

همه جور امتحان کردم، carier Logo رو نمیشه تغییر داد...

نظر

بدندونستم این برنامه رواینجااضافه کنم.
        برنامه ای روکه میخوام معرفی کنم یه برنامه ایه که میتونه نام Carrier آیفون روبه نام دلخواه تغییر بده.
        وارد cydia بشیدوازقسمت search برنامه fakecarrierروجستجوکنید.
        من ازBigBoss استفاده کردم.
        بعدازداونلودوقتی برنامه رواجراکنیدمیتونید fakecarrierروکلیک کنیدواسم موردنظرروبنویسید.خوبیش اینجاست که به فارسی هم میتونید بنویسید.

نظر

دوست عزیز قبلا یه اموزش من تو این انجمن خوندم که چه طور میشد تو اسپرینگ برد به جای متن slide to on lock اسم خودمونو با هر چیز دیگه بزاریم حالا هر چی فکر میکنم ادرس فایل یادم نمیاد
          ادرس فایل شما میدونی ؟
          یه اموزش دیگه هم بود که lock screen با ساعت کلا در حالت قفل بودن گوشی پاک میشد فقط wallpaper خودمون پیدا بود
          این اموزش هم اگه بزاری ممنون میشم 

نظر

نوشته اصلی توسط hesam122 نمایش پست ها
            دوست عزیز قبلا یه اموزش من تو این انجمن خوندم که چه طور میشد تو اسپرینگ برد به جای متن slide to on lock اسم خودمونو با هر چیز دیگه بزاریم حالا هر چی فکر میکنم ادرس فایل یادم نمیاد
            ادرس فایل شما میدونی ؟
            یه اموزش دیگه هم بود که lock screen با ساعت کلا در حالت قفل بودن گوشی پاک میشد فقط wallpaper خودمون پیدا بود
            تو انجمن قبلا بود.ولی به تم ربطی نداره اون از طریق یک نرم افزار تو خود آیفون انجام می شد.که نرم افزار هم یادم نیست :d ولی بگردین پیدا میشه

نظر

نوشته اصلی توسط hesam122 نمایش پست ها
              ادرس فایل شما میدونی ؟

http://www.i-phone.ir/forums/thread9421.html

-----------------------------------------------------------------------------
              ‎یادش بخیر چه دورانی بود...

نظر

صبر کنید ..
              X