اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ساخت تم و تغییر در تمام موارد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش ساخت تم و تغییر در تمام موارد

م می خواست این آموزش رو بذارم چون یکی از دوستان فقط برای wallpaper ,dock و icon ها این آموزش رو گذاشته بود ولی من بهتون با یک راه ساده می گم که چطوری شکل wireless , bottom barknobgray , BatteryBG , BatteryCharging , علامت پخش music و .... را بنا با سلیقه خودتون تغییر بدید.

خوب اول یک فولدر برای theme در هر جای pc میسازید بعد درون اون یک فولدر به نام icon برای icon ها خودتون میسازید.( توجه داشته باشید که اگر می خواهی شکل یکی از icon های iphone/ipod رو تغییر بدید حتما باید مثل خود اون icon (مثل Music ) اسمش رو تایپ کنید .مثل Music که باد حرف m رو بزرگ بنویسید و بقیه رو ک.چک)
    این از icon ها ساز ها باید 68 در 69 یا 68 باشن

حالا اگه بخواهید که شکل باتری زمان شارژ شدن رو بر روی صفحه ی اصلی تغییر بدید باید در همون فولدر theme خودتون در کنار فولدر icon ها یک فولر به نام Bundles بسازید.و در Bundles یک فولدر به نام com.apple.springboard ساخته و نام اشکال battery خودتون (در تمام حالات پر شدن باتری) باید BatteryBG بگذارید و به ترتیب به هر کدام یک شماره اضافه کنید.(مثل BatteryBG_1.png و دومی BatteryBG_2.pngو سومی .....) و حتما هم باد با بسوند png
    باشن.( سایز ها هم باد 264 در 129 باشن

حالا برای تغییر شکل wireless در همون فولدر com.apple.springboard اشکا خودتون با اسم FSO_1_AirPort وارد میکنید که باد مثل توضیحات بالا شماره گذاری بشن . png هم بان.ساز این ها هم باید 17 در 17 باشن

برای علامت قفل در بالای صفحه در همون فایلcom.apple.springboard اشکال خود رو با اسم FSO_LockIcon وارد کرده و png و ساز هم 17 در 17

برای علامت player در بالای صفحه هم در هون فایل com.apple.springboard اشکال رو با اسم FSO_Play و png در سایز 17 در 17 قرار بدید.

علامت شارژ در بالا ی صفحه هم در com.apple.springboard اشکال رو با اسم FSO_BatteryCharging که در حال شارژ است و FSO_BatteryCharged که شارژ کردن باتری توم شده را با پسوند png در سایز 17 در 17 قرار بدید.

حالا بهترین و قشنگترین قسمت به نظر خودم یعنی تغییر slide to unlock هستش که شکا می تونید شکلشو تغییر بدید.برای این کا در کنار فولدر com.apple.springboard در Bundles یک فولدر به نام com.apple.TelephonyUI درست می کنید و شکل خودتون رو وارد می کنید البته نه یکی باید دو بار ازش کپی بگیرید و اسماشون رو به ترتیب bottombarknobgray.png و bottombarknobgreen.png و bottombarknobred.png قرار بدید .حالا میتونید با ifunbox یا هر برنامه ی دیگه ای برای خودتون theme داشته باشد یا حتی theme های دیگرو به دلخواه خودتون تغییر بدید مثل من که در این شکل ها می تونید ببنید.

http://img31.picoodle.com/img/img31/...8m_22ad2aa.png

http://img29.picoodle.com/img/img29/...9m_2321bab.png

راستی اگه مشکلی داشتید حتما بگید
    ویرایش توسط manowar250 : https://i-phone.ir/forums/member/4451-manowar250 در ساعت 11-07-2010, 02:09 PM

But do you know how we can put a logo for carrier bundle?

نظر

اصلا چی هست؟این carrier bundle اگه بگی چیه بهت میگن چطوری تغییرش بدی.شاید اگه بلد بوم حتما:

نظر

مثل همین لوگوی همراه اول که به جای ir-mci میگذارند

نظر

oh یادم رفته بود مرسی .شما در Bundles یک فولدر به اسم com.apple.ATT_US میسازی و شکل های png خوتون رو با اسم Default_CARRIER_ATT.png و Default_CARRIER_CINGULAR.png و FSO_CARRIER_ATT.png و FSO_CARRIER_CINGULAR.png درش قرار میدی.فقط همین.

نظر

نوشته اصلی توسط manowar250 نمایش پست ها
            oh یادم رفته بود مرسی .شما در Bundles یک فولدر به اسم com.apple.ATT_US میسازی و شکل های png خوتون رو با اسم Default_CARRIER_ATT.png و Default_CARRIER_CINGULAR.png و FSO_CARRIER_ATT.png و FSO_CARRIER_CINGULAR.png درش قرار میدی.فقط همین.
            مرسی. این 4 تا شکلی که گفتید چه فرقی با هم دارند؟ Size هاشون باید چه جوری باشه؟

نظر

خوب شد شما تذکر میدی وگرنه من همش یادم میره ببخشید. ساز باید 75 در 20 باشه خوب راستش هیچی تقریبا وققط 2 به 2 باهم باد شکلشون یکی باشه و میتونی مثلا هر 4تا هم یکی باشه در اصل هیچ فرقی باهم نمیکنن

نظر

من همه این کارها رو کردم ولی هیچ فرقی نکرد. . اگه از خطی به جز at&t استفاده میکنم باید اسم شکلا هم عوض بشه؟

نظر

فکر کنم بله چون هنوز خودم این رو امتاحان نکردم

نظر

یه سوال:

نمیشه از توی همون مسیر stash/themes یکی از فولدرهای یکی از تم ها رو کپی رو هارد کرد و همونجا عکسارو replace کرد و بعد دوباره توی همون مسیر قرار داد و با winterboard ازش استفاده کرد؟

یه سوال دیگه:

برای ورژن ۳ هم باید از winterboard برای تغییر تم استفاده کرد؟

نظر

جواب 1 :خیر
                      جواب 2 :بله

نظر

در آخر باید اون فولدررو کجای آیفون ریخت؟!

نظر

شما باید یا ifunbox بریزی تو witerboard همین.یکی از دوستان آموزشش رو داده می تونی بری ببینی اگه بازهم مشکلی داشتی بگو

نظر

آها ! من فک کردم چیزه جدیدیه
                            شما نمیدونی springboard رو چجوری میشه ادیت کرد ؟!

نظر

چیش رو؟ من که همه چیز رو برای تغییر دادن گفتم springboard هم همون صفحه ی لصلی رو می گن که من گفتم.اگه منظورت چیزه دیگه ای هست بگو؟

نظر

صبر کنید ..
                              X