اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بالا نیامدن گوشی بعداز ریست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بالا نیامدن گوشی بعداز ریست

سلام بعد از اینکه گوشی را ریست کردم دیگه بالا نمیاد فقط عکس سیب رو نشون میده ولی سیستم عامل بالا نمیاد آیتونز هم دیگه نمیشناستش آیا نرم افزاری هست که تواین مواقع کار راه انداز باشه چون اگه نیاز به تعویض سیستم آمل داشته باشه اینترنت پرسرعت برای دانلود سیستم عامل ندارم خودم نظرم اینه که یک مجموعه نرم افزاری آیفون بخرم ولی اسم نرم افزارایی که گوشی را بوت میکنن نمیدونم لطفا اگه میشه راهنمایی کنین که دقیقا باید چه کار کنم البته نرم افزار کیدیا یا سیدیا هم روی گوشیم نصب بود که فک کنم گوشیم جیلبریگ بوده و دیگه هیچ نمیدونم

منم دقیقا مشکل شما را دارم وقتی رفتم تو قسمت اس ام اس تا چیزی بنویسم دیدم کیبورد وجود نداره و حتی نمیشه شماره وارد کرد واسه اس فرستادن و فقط میشد از ت کانتکها اسم انتخاب کرد ولی کیبورد وجود نداشت نمیدانم چیو از تو سادیا نصب کردم که اینطوری شد من هم گوشیو خاموش کردم و بعد دوباره روشن کردم و بعد از اون رو عکس سیب مونده و بالا نمیاد
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید که چکار باید کرد

نظر

دوست عزیز شما برید به یه فروشگاه که نرم افزار آیفون داشته باشه چون ذکر کردید که نمیتونید دانلود کنید خوب حالا به فروشنده بگید که فریمور آیفون میخوام معمولآ پک آیفون همشون فریمور داخلش هست ضمنآ سعی کنید آخرین یا همون جدیدترین باشه چون ظاهرآ تازه وارد هستید گوشیتون shsh هم نداره باید با آخرین ورژن ریستور کنید بعدآ شما نیاز به چیز*شکن هم دارید خوب حالا طبق آموزشهای موجود در سایت ریستور کنید و بعد جیلبریک اگه باز نیاز بود بگید تا راهنمایی بشید
      امیدوارم موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط anveh_611 نمایش پست ها
        منم دقیقا مشکل شما را دارم وقتی رفتم تو قسمت اس ام اس تا چیزی بنویسم دیدم کیبورد وجود نداره و حتی نمیشه شماره وارد کرد واسه اس فرستادن و فقط میشد از ت کانتکها اسم انتخاب کرد ولی کیبورد وجود نداشت نمیدانم چیو از تو سادیا نصب کردم که اینطوری شد من هم گوشیو خاموش کردم و بعد دوباره روشن کردم و بعد از اون رو عکس سیب مونده و بالا نمیاد
        ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید که چکار باید کرد
        دوست عزیز اگه شما هم آیتونز گوشیت رو نمیشناسه حتمآ نیاز به چیز*شکن داری راستی شما در چه ورژنی shsh داری که بتونی ریستور کنید یا اگه نداشته باشی حتمآ باید به آخرین ورژن آپدایت بشه ضمنآ معمولآ بعد از نصب color kyboard واسه گوشیهایی که من امتحان کردم همچین مشکلی پیش اومده
        دوست عزیز شما هم اگه نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید مطرح کنید در خدمت هستم

نظر

نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
          سلام بعد از اینکه گوشی را ریست کردم دیگه بالا نمیاد فقط عکس سیب رو نشون میده ولی سیستم عامل بالا نمیاد آیتونز هم دیگه نمیشناستش آیا نرم افزاری هست که تواین مواقع کار راه انداز باشه چون اگه نیاز به تعویض سیستم آمل داشته باشه اینترنت پرسرعت برای دانلود سیستم عامل ندارم خودم نظرم اینه که یک مجموعه نرم افزاری آیفون بخرم ولی اسم نرم افزارایی که گوشی را بوت میکنن نمیدونم لطفا اگه میشه راهنمایی کنین که دقیقا باید چه کار کنم البته نرم افزار کیدیا یا سیدیا هم روی گوشیم نصب بود که فک کنم گوشیم جیلبریگ بوده و دیگه هیچ نمیدونم
          خوب گوشی جیلبریک شده رو نباید ریست کنید چون دیگه بالا نمیاد . اگه الان گوشیتونو نمیشناسه گوشیو به dfu mode ببرید . (2 ثانیه دکمه پاور + بدون رها کردن پاور برای 10 ثانیه دکمه هوم رو نگه دارید + بعد از این دکمه پاور رو رها کنید و حدود 5-6 ثانیه هوم رو نگه دارید ) حالا آیتونز گوشی رو میشناسه و میتونید ریستور کنید
          نگران فردایت نباش ...
          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

ف شکن برای چی میخواد و چه جوری ازش استفاده کنم

نوشته اصلی توسط karo نمایش پست ها
            دوست عزیز شما برید به یه فروشگاه که نرم افزار آیفون داشته باشه چون ذکر کردید که نمیتونید دانلود کنید خوب حالا به فروشنده بگید که فریمور آیفون میخوام معمولآ پک آیفون همشون فریمور داخلش هست ضمنآ سعی کنید آخرین یا همون جدیدترین باشه چون ظاهرآ تازه وارد هستید گوشیتون shsh هم نداره باید با آخرین ورژن ریستور کنید بعدآ شما نیاز به چیز*شکن هم دارید خوب حالا طبق آموزشهای موجود در سایت ریستور کنید و بعد جیلبریک اگه باز نیاز بود بگید تا راهنمایی بشید
            امیدوارم موفق باشید
            ف شکن برای چی میخواد و چه جوری ازش استفاده کنم

نظر

خب واسه وصل شدن به سرور اپل دیگه چون شیل ** تره
              چه جوریم نمیخواد با شیل***ت* شکن مطمین شو که تو نت on هستی بعد طبق اموزشهای سایت شروع به ریستور کن... همین

نظر

مرسی

انجام شد و گوشی را شناخت ولی رستور را که زدم میخواد یه فایل 200 300 مگی را دانلود کنه چه باید کرد با اینتر نت دایال اپ اگه راهی هست یا آموزشی ممکنه آدرسش را بدید یعنی به جای اینکه بخواد از اینتر نت آپدیت یا رستور بگیره آدرس از سی دی (پک نرم افزاری که فرمودید بخرم) بهش بدم و اونو قبول کنه

نظر

نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
                  انجام شد و گوشی را شناخت ولی رستور را که زدم میخواد یه فایل 200 300 مگی را دانلود کنه چه باید کرد با اینتر نت دایال اپ اگه راهی هست یا آموزشی ممکنه آدرسش را بدید یعنی به جای اینکه بخواد از اینتر نت آپدیت یا رستور بگیره آدرس از سی دی (پک نرم افزاری که فرمودید بخرم) بهش بدم و اونو قبول کنه
                  دوست خوبم شما باید ابتدا فریمور مربوطه را داشته باشید. در ویندوز کلید shift را نگه می دارید و بر روی کلید restor کلیک کنید
                  از این قسمت http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html میتونید فریمور مورد نظر را دانلود کنید.

نظر

مرسی

دوست خوبم سوال منو متوجه نشدید قرار شدکه فریمور را از مجموعه نرم افزاری بخرم .
                    والبته ویندوز من سون هست
                    سوال اینه که : فریمور را که میخرم و کپی میکنم روی هارد را چگونه به گوشی انتقال بدم (اصلا میشه چنین کاری کرد) و اگه میشه وراهی برای اینکار هست لطفا راهشو بهم بگید همون طور که گفتم من از اینترنت دایال آپ استفاده میکنم یعنی نمیتونم چیزی بیشتر از چند مگ دانلود کنم لطفا راهنماییم کنید چون ممکنه فریمور را هم که بریزم بازم نیاز باشه ده ها مگ دانلود برای چیز دیگه ای باشه الانم ساعت هشت ونیمه میخوام بدونم اگه فایده ای نداره وبدون اینترنت سرعت بالا کارم راه نمی افته برم گوشی را بدم تعمیرگاه ولی اگه راهی هست که فریمور را بتونم از روی هارد انتقال بدم و بعدش گوشی بال میاد که کار خودمه و هیچ

نظر

سلام یه راهنمایی می خواستم گوشیمو ریست کردم و دیگه بالا نمیاد اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

نظر

خوب گوشی جیلبریک شده رو نباید ریست کنید.
                        الان گوشی رو به dfu mode ببرید تا آیتونز گوشی رو شناسایی کنه بعد اقدام به ریستور کنید
                        نگران فردایت نباش ...
                        خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                        ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                        اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

هر کاری می کنم گوشی شناسایی نمی شه

نظر

نوشته اصلی توسط smasma1 نمایش پست ها
                            هر کاری می کنم گوشی شناسایی نمی شه
                            خوش اومدید دوست عزیز .
                            گوشی رو به dfu ببرید و ریستور کنید
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread21056.html

نظر

صبر کنید ..
                            X