اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین اسکرین پروتکتور برای آیپد 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ho.nomad نمایش پست ها
    الان یهویی ! یه چیزی به ذهنم رسید ، نکنه این اسمارت کاور با اون خاصیت مغناطیسی که داره باعث میشه این افت حساسیت در آیپد اتفاق نیوفته ؟!!!
    فکر نکنم ربطی داشته باشه
    من اصلا نمیدونم صفحه آیپد 2 ضد خشه یا نه ویدیو ندارین ازش؟
    پشتش که لازمه ولی اگه ال سی دیش مات بشه که....

نظر

نوشته اصلی توسط sm2azimi نمایش پست ها
      توی کاتالوگ آیپد میخوندم که بعد از چند وقت صفحه لمسی آیپد حساسیتش کم و کمتر میشه ،دوستان باید به این نکته هم توجه کرد که استفاده از روکش های مناسب میتونه عمر دستگاه رو افزایش بده.
      ممنون ميشم بفرماييد تو كاتالوگ ايپد ١ خوندين يا ٢ صفحه و پاراگراف و هم بفرماييد

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
        ممنون ميشم بفرماييد تو كاتالوگ ايپد ١ خوندين يا ٢ صفحه و پاراگراف و هم بفرماييد
        من این فایل رو از سایت اپل دانلود کردم. قسمتی که مربوط به این مورد میشه رو براتون کپی میکنم که نوشته یه لایه oleophobic روی صفحه ایپد وجود داره که برای مقابله با چربی دست وجود داره و حتی طی استفاده نرم هم به مرور زمان کاهش پیدا میکنه و تمییز کردن آیپد با مواد تمیز کننده غیر استاندارد سرعت از بین رفتن اون رو بیشتر میکنه.
        این قسمت ترجمه شده رو از کتاب فارسی آیپد که از روی راهنمای آیپد شرکت اپل نوشته شده اینجا یادداشت کردم.

در زیر هم متن انگلیسی که از داخل راهنمای شرکت اپل کپی میکنم:
        Important Product Information Guide

iPad has an oleophobic coating on the screen; simply wipe iPad’s screen with a soft, lint-free cloth to remove oil left by your hands. The ability of this coating to repel oil will diminish over time with normal usage, and rubbing the screen with an
        abrasive material will further diminish its effect and may scratch your screen.
        صفحه 4 پاراگراف 3

لینک دانلود دفترچه های راهنما:
        Apple - Support - Manuals

من یه دونه برچسب ضد خش مات خریدم بعلاوه یه دونه کیف چرمی یکی از شرکت های ایرانی که اون هم از نوع چرم مات هست. با هم شد حدود صد و پنج هزار تومن خیلی زیبا و برازندشه. اسمارت کاور هایی هم که تو بازار هست نمیشه بهشون اطمینان کرد چون نوع غیر اصلی هم وارد بازار شده

عکس زیر رو از کیف چرمی خودم گرفتم و طراحی کردم:

این هم بک گراندی هست که برای خودم طراحی کردم:
        ویرایش توسط sm2azimi : https://i-phone.ir/forums/member/56991-sm2azimi در ساعت 09-06-2011, 03:41 PM

نظر

صبر کنید ..
        X