اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

كدام اپراتور را براي اينترنت پيشنها مي كنيد ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• كدام اپراتور را براي اينترنت پيشنها مي كنيد ؟

دوستان براي استفاده از gprs ، با توجه به پكيج هاي نامحدود ، كدام اپراتور رو ترجيح مي ديد ؟ همراه اول يا ايرانسل ؟ لطفا تجربياتتون رو در اختيار بقيه بگذاريد ،

من از هر دوش استفاده کردم 100% ایرانسل رو پیشنهاد میکنم من الان که همراه اولم بعضی وقتها که دسترسی به وایرلس ندارم میخوام از gprs استفاده کنم جونم رو به لب میرسونه تا یه کاری باهاش بکنم ولی وقتی همون موقع خطم رو با یه ایرانسل عوض میکنم سرعتش خیلی خوب میشه. درسته که ایرانسل دیگه نا محدود نمیده ولی یک ماهه 2.5 گیگ بهت میده فکر نکنم بیش از این نیاز داشته باشی.

نظر

منم ایرانسل رو پیشنهاد میکنم همراه اول دیونت میکنه تا یه کاری برات انجام بده ضمنا دائما هم قطع و وصل میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من ايرانسل استفاده مى كردم راضى بودم سرعتم دانلودم ٢٠ بود تازه شنيدم بيشتر هم مى شه.
        ولى پيشنهاد مى كنم خودت تست كنى شايد تو منطقه اى كه هستى همراه اول بهتر باشه

نظر

همراه اول سرعت پایین و هزینه کمتری داره
          ایرانسل سرعت بالا و هزینه بیشتری نسبت به همراه اول داره

در کل کیفیت ایرانسل بهتره و ارزش هزینه بیشتر رو داره

نظر

ایرانسل
            وسط جاده هم اگر خط بده اینترنت داری
            همراه اول سرطانه

نظر

نوشته اصلی توسط hamid.reza نمایش پست ها
              همراه اول سرعت پایین و هزینه کمتری داره
              ایرانسل سرعت بالا و هزینه بیشتری نسبت به همراه اول داره

در کل کیفیت ایرانسل بهتره و ارزش هزینه بیشتر رو داره

حق با شماس ولی وقتی طرح بزنی دیگه اهمیتی نداره جفتشون 10000 تومن واسه یک ماه با این تفاوت که همراه اول نامحدوده ولی ایرانسل 2.5 گیگ بیشتر نمیده.

نظر

نوشته اصلی توسط alioiphone نمایش پست ها
                حق با شماس ولی وقتی طرح بزنی دیگه اهمیتی نداره جفتشون 10000 تومن واسه یک ماه با این تفاوت که همراه اول نامحدوده ولی ایرانسل 2.5 گیگ بیشتر نمیده.
                با این سرعتی که داره تو 3 ماهم نمیشه 2.5 گیگ دانلود کرد من همراه اول دارم سرعتش خیلی باینه

نظر

اصلا فکر همراه اول رو نکن
                  برای اینترنت فقط ایرانسل !

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan.ir نمایش پست ها
                    با این سرعتی که داره تو 3 ماهم نمیشه 2.5 گیگ دانلود کرد من همراه اول دارم سرعتش خیلی باینه
                    دقیقا منظورم همینه 2.5 گیگ رو تو adsl بعضی ها نمیتونن تموم کنن توی یک ماه دیگه چه برسه به gprs گوشی یعنی یه جورایی نامحدود محسوب میشه.

نظر

خداییش اینترنت ایرانسل فوق العاده اس. اصلا قابل قیاس نیست با همراه اول

نظر

نوشته اصلی توسط alioiphone نمایش پست ها
                        دقیقا منظورم همینه 2.5 گیگ رو تو adsl بعضی ها نمیتونن تموم کنن توی یک ماه دیگه چه برسه به gprs گوشی یعنی یه جورایی نامحدود محسوب میشه.
                        دقيقا يادمه همين ٢.٥ گيگ رو قبلا به اسم نامحدود ميدادن چون كه كسى نميتونست تمومش كنه
                        براى اينترنت ايرانسل خيلى بهتر از همراه اول هست ولى هردو شون ميتونن ادمو ديوونه كنن فقط ميتونيم به اپراتور سوم اميدوار باشيم كه البته اونم قرار بوده ٥ روز پيش سيمكارتاشو عرضه كنه ولى ظاهرا
                        سر كاريم

نظر

در کل فکر هیچ کدوم رو نکن همراه اول سرعتش پایین تر از ایرانسل هست و مناطق کمتری هم پوشش میده ولی از وقتی طرحهای 10000 تومنی رو میدن سرعت جفتشون افتضاح شده من که انقدر اذیت شدم که رفتم وایمکس گرفتم همیشه دنبالمه!

نظر

نوشته اصلی توسط behdados نمایش پست ها
                            دقيقا يادمه همين ٢.٥ گيگ رو قبلا به اسم نامحدود ميدادن چون كه كسى نميتونست تمومش كنه
                            براى اينترنت ايرانسل خيلى بهتر از همراه اول هست ولى هردو شون ميتونن ادمو ديوونه كنن فقط ميتونيم به اپراتور سوم اميدوار باشيم كه البته اونم قرار بوده ٥ روز پيش سيمكارتاشو عرضه كنه ولى ظاهرا
                            سر كاريم

ما هنوز داریم لای کلی سیمو فیبرنوری قلط میخوریم بعیده که اپراتور سوم بتونه کاری از پیش ببره

نظر

دوستان من مدت تقريبا ٣ ماهه كه gprs ايرانسلم قطعه ! طوري كه رفتم يه اعتباري همراه اول خريدم !!!! كسي مشكل مشابهي داره ؟ با گوشي هاي متفاوت و در مناطق مختلفم تست كردم ولي جواب نداد !

نظر

صبر کنید ..
                              X