اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب دوباره ی mac بعد از فرمت کردن هنگام نصب windows

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب دوباره ی mac بعد از فرمت کردن هنگام نصب windows

سلام. می خواستم windows رو روی MAC نصب کنم که به اشتباه هارد رو دو قسمت نکردم و هنگام نصب WINDOWS هم فرمت کردم .بعد نصب WINDOWS و CD های لازم برا ورود بهMAC ،دیگه به MAC نمیره. CD نصب MAC رو هم تو windows میذارم نصب نمیشه.حالا چیکار کنم که به MAC بره یا بتونم دوباره نصبش کنم.کلید مک رو با کلید c می گیرم ولی میگه دوباره restart کنید که این کار رو می کنم دوباره همین پیام رو می ده و جلوتر نمی ره.برا حل این مشکل چیکار کنم؟
    کلید cرو هم نگه داشتم ولی جلوتر نمی ره و دوباره پیام restart میده.چی کار کنم؟ می تونه از اصلی نبودن نسخه ی windows7 باشه؟
    ممنون
    ویرایش توسط hoseinpm : https://i-phone.ir/forums/member/13507-hoseinpm در ساعت 26-05-2011, 12:48 PM دلیل: عدم نصب با انجام دستور کلید مک و کلید c

شما سي دي مك رو بزاريد و ريستارت كنيد مك رو و دكمه c رونگه داريد تا علامت سيب بياد سپس بريد براي نصب مجدد مك

پس از اتمام و نصب مك از طريق بوت كمپ اقدام به نصب ويندوز كنيد ....

يه نكته ! موقع نصب همون اوايل كه يه تصوير هارد مياد ممكنه روش يه علامت تعجب زرد باشه كه بايد از اون بالا utility رو انتخاب كنيد و وارد disk utiluty بشيد و هارد رو فرمت كنيد

موفق باشيد

-----------------------------------------------------------------------------------------

نظر

نوشته اصلی توسط ahriman نمایش پست ها
      شما سي دي مك رو بزاريد و ريستارت كنيد مك رو و دكمه c رونگه داريد تا علامت سيب بياد سپس بريد براي نصب مجدد مك

پس از اتمام و نصب مك از طريق بوت كمپ اقدام به نصب ويندوز كنيد ....

يه نكته ! موقع نصب همون اوايل كه يه تصوير هارد مياد ممكنه روش يه علامت تعجب زرد باشه كه بايد از اون بالا utility رو انتخاب كنيد و وارد disk utiluty بشيد و هارد رو فرمت كنيد

موفق باشيد

-----------------------------------------------------------------------------------------

احنمالا منظورتون از دکمه C، دکمه Option نیست ؟

راستی حسین جان، مطمئنی DVD که بهاش میخوای نصب کنی، تمیزه و خط و خش نداره ؟

نظر

خیر دکمه آپشن به شما اجازه انتخاب بوت os بین مک و ویندوز رو میده ولی اگه دی وی دی توش باشه با c وارد تنظیمات میشه.

نظر

کلید مک رو با کلید c می گیرم ولی میگه دوباره restart کنید که این کار رو می کنم دوباره همین پیام رو می ده و جلوتر نمی ره.برا حل این مشکل چیکار کنم؟ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط hoseinpm نمایش پست ها
            کلید مک رو با کلید c می گیرم
            وقتی مک رو روشن کردید کلید c رو به تنهایی نگه دارید !!

---------------------------------------------------------------------------------------

نظر

error دوباره بعد از نگه داشتن کلید c

کلید cرو هم نگه داشتم ولی جلوتر نمی ره و دوباره پیام restart میده.چی کار کنم؟ می تونه از اصلی نبودن نسخه ی windows7 باشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط hoseinpm نمایش پست ها
                ببينيد دوست عزيز يه كم گنگ توضيح ميديد ! اما شما ميخواهيد مك رو مثه روزه اول داشته باشيد درسته ؟ و در كنارش هم ويندوز ٧ داشته باشيد درسته ؟

براي اين كار ابتدا دي وي دي اينستال مك او اس رو داخل دستگاه ميزاريد و سپس مك رو ريستارت ميكنيد و كليد c رو بلافاصله بعد از ريستارت نگه ميداريد انقدر نگه داريد تا صداي دي وي دي رام رو بشنويد و علامت سيب بياد رو صفحه سپس دستتون رو از رو دكمه c برداريد و مراحل نصب را طي كنيد ! اولش ممكنه يه كم زمان ببره تا بياد پس صبور باشيد ....

سپس بعد از نصب مك توسط بوت كمپ واقع در اپليكيشن - يوتي لي ي - بوت كمپ اقدام به ايجاد پارتيشن با حجم مورد نظر و نصب ويندوز ٧ ميكنيد

موفق باشيد

ویرایش توسط ahriman : https://i-phone.ir/forums/member/215-ahriman در ساعت 26-05-2011, 01:12 PM

نظر

سلام
                  یه مشکل دارم. بعد از نصب ویندوز روی مک بوک حالا میخوام دوباره مک نصب کنم ولی وقتی که سی دی مک بوت میکنم علامت عبور ممنوع میاد رو صفحه و چند ثانیه بعد سیستم خاموش میشه
                  اینم بگم که از سی دی رام اکسترنتال استفاده میکنم
                  ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط saeedglx نمایش پست ها
                    سلام
                    یه مشکل دارم. بعد از نصب ویندوز روی مک بوک حالا میخوام دوباره مک نصب کنم ولی وقتی که سی دی مک بوت میکنم علامت عبور ممنوع میاد رو صفحه و چند ثانیه بعد سیستم خاموش میشه
                    اینم بگم که از سی دی رام اکسترنتال استفاده میکنم
                    ممنون میشم راهنمایی کنید
                    سلام
                    ویندوز بوت می شود یا خیر؟
                    اگر ویندوز بوت نمی شود هاردتون متاسفانه مشکل داره و مشکل سخت افزاری هستش باید به دفتر انجمن مراجعه فرمایید
                    اما اگر ویندوز بوت می شود اشکال از دی وی دی مک هستش

نظر

صبر کنید ..
                    X