اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ساخت پلی لیست در هنگام پخش آهنگ در برنامه آیپاد آیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ساخت پلی لیست در هنگام پخش آهنگ در برنامه آیپاد آیپد

سلام دوستان عزیز

من دنبال راه حلی برای موضوعی هستم که مدتهاست فکرمو در مورد آیپد مشغول کرده.
    من می خوام وقتی که آهنگی در حال پخش توی آیپدمه اونو به یکی از پلی لیست هایی که خودم ساختم اضافه کنم اما زمین و زمان رو به هم زدم که راهش رو پیدا کنم ولی هیچ راهی پیدا نکردم. من دنبال این نیستم که این کار رو توی آیتیونز انجام بدم یا اینکه از پلی لیست آن د گو استفاده کنم. می خوام آهنگامو وقتی که دارم گوششون می دم تو آیپد بتونم به پلی لیست هام اضافه کنم.

اگه راهی می دونین یا اگه برنامه ای می شناسین که این کار رو می تونه انجام بده لطفا منو بی خبر نزارین.

وقتی پلی لیست رو ساختی بالا سمت راست روی edit بزن!بعدش add song رو بزن!

نظر

منم خيلي دنبال اين گشتم. و واقعا تعجب مي كنم كه چرا چنين قابليتي نيست! شما مجبوريد بعد از add song اسم آهنگ رو سرچ كني تا بتوني ادش كني. من حتي اينو به ايميل استيو جابز هم فرستادم كه آخه چرا؟ اين چه وضعشه؟

""To infinity, and beyond! ""
      -Buzz

نظر

نوشته اصلی توسط green boy نمایش پست ها
        وقتی پلی لیست رو ساختی بالا سمت راست روی edit بزن!بعدش add song رو بزن!
        دوست عزیز من عرض کردم در هنگام پخش آهنگ.
        قضیه من اینه: تعداد زیادی آهنگ دارم که هر از چند گاهی با یه سری شون حال می کنم. تو محل کارم هم همیشه آهنگ گوش می دم. می خوام وقتی هنگام پخش یه آهنگ ازش خوشم اومد همون جا به پلی لیست ام اضافش کنم.

یعنی جدی تو این همه اپ هیچ برنامه ای وجود نداره که یه موزیک پلیر با اینجور امکاناتی باشه؟

نظر

یعنی هیچکس تو انجمن به این بزرگی با این همه کاربر حرفه ای به چنین نیازی بر نخورده؟

نظر

من يه پيشنهاد داره براتون . شما اون فايلهايي رو كه ميخوايد دسته بندي كنيد از توي ويندوز بصورت فولدر به فولدر جدا كنيد ٠ بعد وارد يكي از فولدر ها به نام خواننده x بشيد . select all كنيد و بعد بر روي properties برويد و از آنجا در صفحه دوم يا اول نام album و artiest album را تغيير دهيد و همه را x بگذاريد و گزينه title را هم اگر چيزي داشت پاك كنيد. سپش ok كنيد و اين كار را با فولدر هاي بعدي نيز انجام دهيد و بعد كليه آهنگ ها رو (ترتيبش فرقي نميكنه ) وارد ديوايستون كنيد . بعد از سينك شدن وارد ipod بشيد و در زير صفحه بر روي album كليك كنيد . ميبيد كه فولدر ها به همان صورت دلخواه شما مرتب شده اند .و حالا از يك آرشيو مرتب لذت ببريد

نظر

یه مطلب تصویری یه سایتی نوشته بود در مورد پلی لیست تو آیفون که خیلی کار من رو راه انداخت. نمیدونستم میشه راحت لیست پخش از خواننده های مختلف درست کرد و محدود به آلبوم نیست:
              https://it-planet.ir/9492
              موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
              X