اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

multitasking gesture بدون نیاز به جبلبریک(ترفند)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• multitasking gesture بدون نیاز به جبلبریک(ترفند)

سلام من متوجه یه ترفند خیلی جالب در ایپد شدم که بدون جیلبریک multi gesture فعال میشه اگه تکراریه ببخشید من تو سایت ندیدم.
    من زمانی که در 4.3 بودم بعد از جیلبریک کردن multi gesture رو فعال کردم و بعد با ایتونز از ایپدم بکاپ گرفتم حالا به 4.3.3 رفتم قبل از جیلبریک کردن با ایتونز بکاپ رو ریستور کردم و بعد از ریبوت دیدم multi gesture فعاله حتی گزینه multi gesture تو setting نیست ولی فعاله
    من احتمال میدم این ترفند رو ایپد 2 کار کنه

دوست من خودت گفتي قبلا جيلبريك كرده بودي برا همين بعده رستور كار ميكنه. Ipad2 رو هيچ ورژنني جيلبريك نشده برا همين روش جواب نميده

نظر

من 4.3 رو جیل کردم 4.3.3 رو جیل نکردم کلا 2 تا فریمور جدا هستن حالا نمیدونم دیگه

نظر

نوشته اصلی توسط bia2Error نمایش پست ها
        من 4.3 رو جیل کردم 4.3.3 رو جیل نکردم کلا 2 تا فریمور جدا هستن حالا نمیدونم دیگه
        دوست عزیز، شما در 4.3 که بودبد و بکاپ گرفتید، در این بکاپ فایلهایی که برای اضافه کردن این قابلیت به آیپد دستکاری شده بودند، وجود دارند و با برگرداندن این بکاپ اون فایلها هم برگردانده شده اند که درنتیجه این قابلیت دوباره به آیپدتون اضافه شده. دوست عزیز، آیتیونز در حین بکاپ گیری از فایلهای سیستمی هم بکاپ میگیره.

در آیپد 2 به یه روشی میشه این قابلیت رو اضافه کرد، ولی متاسفانه فعلا آیپد 2 در دسترس ندارم که بتونم روش تست کنم. ( البته بدون استفاده از برنامه xCode )

نظر

در كل اصلا مورد نياز حداقل من نيست

نظر

صبر کنید ..
          X