اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ذخیره تبهای firefox در نسخه 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ذخیره تبهای firefox در نسخه 4

همانطور که مطلع هستید firefox 4 اخیرا به دنیای نرم افزار های پر طرفدار وارد شده که از ظاهر امکانات و سرعتی بینظیر برخوردار هست.

این برنامه به طور پیشفرض با تغییرات بسیاری ارائه شده که یکی از آنها حذف پیام Save and Quit هنگام بستن firefox میباشد که امکان ذخیره tab های باز رو از کاربر میگیره.

این امکان به طور کلی حذف نشده اما در تنظیمات اولیه پس از نصب به غیرفعال وجود دارد.

برای فعال کردن آن به روش زیر عمل کنید:
    برای کاربران windows:
    ابتدا در آدرس بار عبارت about:config رو تایپ کرده و دکمه GO یا enter را بزنید.
    سپس در پنجره browser به شما اخطاری میدهد که با مسئولیت خودتان تنظینات برنامه را تغییر میدهد و مراقب باشید، که باید دکمه I'll be careful, I promise رو کلیک کنید.
    سپس در قسمت Filte*rعبارت browser.showQuitWarning را وارد کنید که به صورت پیش فرض مقدار آن false میباشد.
    سپس بر روی فیلدی که نمایان شده d-click کنید تا مقدار آن true بشود و پنجره config را ببندید.
    حال اگر اقدام به بستن firefox کنید پیغام دوست داشتنی save and quit را خواهید دید.

برای کاربران MAC:
    در آدرس بار عبارت about:config را وارد کرده و enter کنید.

در قسمت Filte*r عبارت browser.tabs.warnOnClose را وارد کنید و مقدار آن را با d-click به true تغییر دهید.
    در قسمت Filte*r عبارت browser.warnOnQuit را وارد کنید و مقدار آن را با d-click به true تغییر دهید.
    در قسمت Filte*r عبارت browser.warnOnRestart را وارد کنید و مقدار آن را با d-click به true تغییر دهید.

حال پنجره config را بسته و اگر اقدام به بستن firefox کنید پیغام save and quit نمایان میشود.

گزینه Filte*r در firefox بدونه * میباشد که به علت ظوابط انجمن این کلمه در پست ها نمایش داده نمیشود و ناگزیر برای نمایش آن در این پست از * در میان آن استفاده شده است.
    پیروز و سرافراز باشید
    ویرایش توسط enzevaee : https://i-phone.ir/forums/member/1265-enzevaee در ساعت 19-05-2011, 11:07 AM
    من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
    (كوروش كبیر)

Life is Random.!

باتشکر از آموزش اتون اما من اون مقدار ها رو true کردم اما بازم نشد!!
    ورژن فایرفاکس ام هم ۴.۰.۱ هست

نظر

در ویندوز شد . متشکرم
      firefox 4.0.1 windows 7 ultimate sp1

نظر

نوشته اصلی توسط sinaxex نمایش پست ها
        تایید

نظر

ممنون بابت آموزش مفیدتون.
          واسه منم درست شد.

نظر

نوشته اصلی توسط sinaxex نمایش پست ها
            هم تو مک و هم ویندوز تست شده و جواب میده شما تو مک مشکل داری یا ویندوز؟
            من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
            (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

من تو مک مشکل دارم اون دوستمونم فک کنم تو مک مشکل داره اون ۲تا اولی خودش true بود فقط آخری true کردم اما وقتی بستم گزینه save نیومد همون گزینه ای که دوستمون تصویرشو گذاشته اومد
              ویرایش توسط OMIDAM : https://i-phone.ir/forums/member/49595-omidam در ساعت 20-05-2011, 07:27 AM

نظر

آقا ممنون توویندوز جواب داد

نظر

برای من هم درست شد. ممننون علیرضا جان:

Mac OS X 10.6.7

نظر

دوستانی که در مک نتوانسته اند مشکلشان را حل کنند, کافیه:

در قسمت Filte*r عبارت browser.showQuitWarning را وارد کنید و مقدار آن را با d-click به true تغییر دهید.

همین !

نظر

بازم نشد

قبل اینکه این دوستمون این تاپیک بزنه من خودم به این روش عمل میکردم که از تو داک فایرفاکس quit میکردم هروقتم بازش میکردم تموم تبامم میومد هیچکدوم این تنظیماتم انجام نداده بودم!!!

نظر

دوستان من مشکل ام تو مک هست در ویندوز که این پارامتر ها به صورت پیش فرض هست! متغییر ها رو به همان شکلی که فرموده بودید تغییر دادم اما بازم نشد!!!

نظر

دوستانی که تو مک مشکل دارن به 10.6.7 آپدیت کنن.

(كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

10.6.7 هست مک ام ضمنا! متوجه نشدم اخر سر مشکل از کجاست!

نظر

مال منم ۱۰.۶.۷ هست

نظر

صبر کنید ..
                              X