اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فونت های زیبای فارسی برای آیفون fw 3.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فونت های زیبای فارسی برای آیفون fw 3.0

فونت های فارسی از سری فونت های فارسی ساز پرزیش برای ورژن 3.0 هم آماده کردم ... درکل 5 فونت از فونت های فارسی نویس مریم رو برای فرم ور 3.0 ساختم . فونت های آبان / یکان / مروارید / هما / پرواز ، از فونت های معروف و دوست داشتنی هستند که استفاده از اون ها در آیفون هم لذت بخش میکنه . به زودی هم فونت نستعلیق رو برای آیفون آماده میکنم . نمونه ای از فونت ها رو میتونید در عکس های زیر ببینید :

.

برای مشاهده کلیه فونت ها فایل زیر را دانلود کنید :
    http://www.momeks.com/fonts.pdf

فونت هما
    فونت یکان
    فونت پرواز
    فونت آبان
    فونت مروارید
    فونت رز
    بعد از دانلود فونت ها به این مسیر برید . فونت رو کپی کنید و گوشی رو ریستارت کنید :

کد:
    System/Library/Fonts/Cache
    در صفحه شماره 3 متونید فونت های جدید رو که دوست خوبمون mosisoft درست کردن رو استفاده کنید .

این فونت ها با کیبورد عربی هم سازگارند و از تایپ فارسی در هر کیبوردی هم عربی و هم فارسی پشتیبانی میکنه .

موفق باشید ...
    ویرایش توسط Momeks : https://i-phone.ir/forums/member/108-momeks در ساعت 09-07-2009, 02:19 AM

باسلام وتشكراززحمات شما
    من فكر ميكنم مهمترازفونت كيبورد فارسى نويس هست
    همونطوركه درجريان هستيد زبان عربى توى os3.0ساپورت ميشه اما فارسى نه

آيابااين فونتهايى كه زحمت كشيدى ومهيا كردى ميشه توى كيبورد عربى استفاده كرد؟

نظر

سلام، شما تابحال کانال فارسی بی بی سی رو نگاه کردید؟ چون به نظر من فنتش قشنگه. میخواستم بپرسم شما میدونین اسم فنتش چیه؟ و میتونین راهنمای کنید، فونت رو باید چیکار کرد تا با آیفون سازگار بشه؟

با تشکر
      ویرایش توسط Black_Simorgh : https://i-phone.ir/forums/member/740-black_simorgh در ساعت 30-06-2009, 12:55 PM

نظر

نوشته اصلی توسط black_simorgh نمایش پست ها
        سلام، شما تابحال کانال فارسی بی بی سی رو نگاه کردید؟ چون به نظر من فنتش قشنگه. میخواستم بپرسم شما میدونین اسم فنتش چیه؟ و میتونین راهنمای کنید، فونت رو باید چیکار کرد تا با آیفون سازگار بشه؟

با تشکر
        فکر کنم باید فونت یاقوت باشه ....اونم باید فونت عربی ایفون رو از تو گوشی پیدا کنی و بشینی یکی یکی کاراکتر های مناسب رو پیدا کنی و جایگزین .. معذرت میخوام فعلا فن کارو نمیتونم بگم تحقیق کنی حتما به نتیجه میرسی

نظر

همینقدر هم که کمک کردی ممنونم. فقط یه سوال دیگه، سایتی وجود داره که آدم بتونه فونت فارسی رو مجانی dwonload کنه؟

نظر

واسه ایفون نه اما فارسی ویندوز آره سرچ کنی پیدا میشه

نظر

نوشته اصلی توسط shams نمایش پست ها
              باسلام وتشكراززحمات شما
              من فكر ميكنم مهمترازفونت كيبورد فارسى نويس هست
              همونطوركه درجريان هستيد زبان عربى توى os3.0ساپورت ميشه اما فارسى نه

آيابااين فونتهايى كه زحمت كشيدى ومهيا كردى ميشه توى كيبورد عربى استفاده كرد؟
              بله این فونت ها با کیبورد عربی هم سازگارند و از تایپ فارسی در هر کیبوردی هم عربی و هم فارسی پشتیبانی میکنه .

نظر

سلام یه سوال فونت حال حاضر آیفون چیه و راستی اون فونت آخری که نقطه هاش یه جوریه اسمش چیه!!!! ممنون!!

نظر

نوشته اصلی توسط salar نمایش پست ها
                  سلام یه سوال فونت حال حاضر آیفون چیه و راستی اون فونت آخری که نقطه هاش یه جوریه اسمش چیه!!!! ممنون!!
                  گفتم که اینو ببین اسم و نمونه فونت اینجا هست :
                  http://www.momeks.com/fonts.pdf;)

نظر

نوشته اصلی توسط kohyar
                    محمد جان اینائی که خارج از ایران هستند چه خاکی باید تو سرشون بریزند؟
                    متاسفانه فعلا نمیشه

نظر

سلام دوتا سوال: 1. امکانش هست فونت یاقوت (بی بی سی پرشین) رو به فونت ها اضافه کنی؟

2. وقتی وبردی میکنیم هم قونتهای فارسی ایتها رو به این شکل میبینیم آیا؟ اگر آره میهش چند نمونه اسکرین شات بزاری؟

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط mdrs2
                        به من پیام شخصی بفرستید تا کمکتون کنم
                        منهم پی.ام دادم

نوشته اصلی توسط Black_Simorgh
                        نه من همینجوری پرسیدم. من یه چندتا فونت فارسی دارم و فونتی رو که برا آیفون میخواستم، پیدا کردم. اما گفتم یه چندتا فونت بیشتر ضرری نداره. همین.
                        چطوری sync میکنی تو iPhone ؟
                        ویرایش توسط paj : https://i-phone.ir/forums/member/260-paj در ساعت 01-07-2009, 08:39 AM

نظر

من مطمئن نیستم، اما یه راهی تو فکرم هست اما نمیدونم که عمل میکنه یا نه.
                          راستی من فکر نکنم که فونت بی بی سی یاقوت باشه. من منظورم اون فنتیه که باهاش مثلا اسم کسایی رو که بهشون زنگ میزنن، مینویسن یا text هایی که زیر تصویر رد میشن، یا اسم کشورها رو رو نقشه میزنن.

نظر

این راضیت میکنه ؟

شما دقیقا کدوم فونت رو میگی ؟ اونی که زیر نویس هست ؟

نظر

راهنمایی

اگرامکانش هست ماروراهنمایی کن
                              بادیدن این تصویر کیبورد که گذاشتی توی پیامت معلومه که هم فونت وهم کیبوردت ردیفه ومشکلی نیست
                              میخوام ببینم توی آیفون شما توقسمت کیبورد ازکیبوردخاصی استفاده میکنی یااینکه اصلا نیازی به کیبورد
                              نیست وباonکردن زبان عربی میشه ازاین کیبوردفارسی استفاده کرد.
                              اگرباداشتن فونت فارسی مسئله حله لطف کن وماروراهنمایی کن که این فونتها روچه جوری وتوکدوم قسمت آیفون انتقال بدیم.ممنونت میشیم.
                              مخلصیم

اگرامکانش هست لطف کن
                              چندتاازفونتهای فارسی که گفتی روخواهشا معرفی کن
                              اگرطریقه انتقال فونت به آیفون روهم یادبدی که ممنونتیم
                              التماس دعا

نظر

صبر کنید ..
                              X