اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خالي كردن باطري iPad 1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خالي كردن باطري iPad 1

اقا خواهشا يكي به داد برسه فقط ريستور نباشه
    كم كم دارم نگران ميشم
    پريشب قبل از خواب باطري 3g ipad1 به مقدار 79 درصد شارژ داشت صبح كه بلند شدم 72 شده بود .تازه ٣روزه خريدمش ولي ipad قبليم اينجوري نبود ؟
    شب تا صبح wifi دستگاه هم خاموش بود .روش بازي و برنامه هم زياده ولي برنامه vwallpaper رو نصب كردم .كه شايد براي اين باشه .چون تو بكگراند تصوير متحرك نشون ميده.(فقط پشت برنامه ها)
    اگر نظر شما هم همينه دستگاه رو حالت stand by مگه فعاله ؟ كه شارژش رفته .
    برنامه رو رفتم تو قسمت video wallpaper/ enable vido رو off كرم
    يه چند ساعتي كه سر ميزدم شارژ كم نكرده بود . بعد رفتم كه ايكون برنامه هارو مرتب كنم تو 5 دقيفه 4 درصد شارژم رفت .
    دوباره يه چند ساعتي بهش دست نزدم ديدم بله بازم چند درصد كم كرده . بعد كه به 54 رسيد يه 2 ساعتي تكون نخورده . ٣٠ دقيقه كار كردم به 46 رسيده. الان كه اون برنامه فعال نيست ديگه درضمن وينتربوردم ندارم sbsetting هم ندارم سيم كارت هم off هست الانم عكس فابريك خود دستگاه تو بكگرانده در ضمن مدل 64 3g هست تا الان كلا ٢ بار دستگاه رو شارژ كردم كه بار دوم خابم برد و ٤ ساعته كه شارژ ميشه دستگاه ٨ ساعت تو شارژ بود. امشب هم از ٤ تا ١٠،٢٥ خالي نكردش ولي الانم تو تو ١٥ دقيقه كه فقط سافاري باز بوده ٤ درصدرفت مجدد ٢٠ دقيقه به حال خودي رو stand by گذاشتم ديدم ٢ درصد كم شده . برنامه vwallpaper با اينكه off هست ياينكه إز سيديا remove كنم فرق داره ورژن دستگاه ٤،٢،١
    ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 16-05-2011, 11:35 AM

احتمالا مال برنامه میل باشه. Push رو غیرفعال کن و برنامه میل رو از بکگرند حذف کن. اگه می تونی با SystemInfoPlus چک کن ببین چه برنامه هایی در حال اجرا هستن. ولی خالی شدن یه دفعه ای باتری رو من هم روی iPad 2 و هم آیفون دارم که گهگاه رخ میده و معمولا با یه بار شارژ کامل و خاموش روشن دستگاه درست میشه.
    نمونه اش دیشب iPad من 50 درصد باتری ترکوند در حالیکه شب قبل فقط 10 درصد

نظر

ايپد قبليه ١٦ بود و أكانت ياهو رو هم تو ميل داده بودم هيچي كم نميكرد ولي اين يكي با اينكه اصلا هنوز اكانتي ندادم و ميلم اصلا فعال نيست كم ميكنه فكر نميكنم از ميل باشه.
      برنامه systeminfo plus رو سيستم نصب ميشه يا رو ايبپد ؟ لينك شو بزارين ممنون ميشم
      Push كجا منظورتونه  
      اينم تمام برنامه هايي كه با سيديا گرفتم .

اين برنامه اخريه vwallpaper از اين نميتونه باشه ؟؟ ولي از تو خود برنامه off كردمش پس چرا باز شارژ كم ميشه ؟؟؟

نتيجه : 1- خالي كردن باطري وقتي اين برنامه فعال نيست بهش ربطي نداره و مشكل جاي ديگس
      2 - با اينكه برنامه فعال نيست ولي چون نصب شده تاثير ميزاره و بايد remove بشه .
      حالا كدوم درسته . اينم بگم من قبل از نصب اين برنامه چك نكرده بودم مصرف باطري و سر نصب اين برنامه حساس شدم و چك كردم
      ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 16-05-2011, 12:35 PM

نظر

Push رو توی تنظیمات می تونی خاموش کنی. اگه فعال باشه.
        sysinfoplus رو از سروس bigboss نصب کن. کل دستگاه رو نشون میده تو چه وضعی هست.
        من یه بار mywi رو نصب کردم ولی با وجود غیرفعال بودن کلی باتری می سوسوزند. وقتی پاکش کردم درست شد.

نظر

اقا اين عكس هارو ببين چيزي دستگيرت ميشه

هيچ برنامه اي به جز همين برنامه باز نكردم عدد هاي جلو cpu ها هر دو هي بالا ميره sistem cpu كم كم ولي user cpu با سرعت بيستري بالا ميره و بعد دوباره 1 ميشه

اينم از اين

كسي چيزي دستگيرش شد بگه
          ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 16-05-2011, 02:49 PM

نظر

فکر کنم اون notification_pro مشکل ساز باشه. البته اگه sysinfoplus رو نصب کرده باشی بهت میگه کدوم ها سیستمی هستن و کدوم ها کاربری هستن و میگه کدوم برنامه بیشترین مصرف پردازنده رو داشته.

نظر

شما مطمعني اسمشو درست نوشتي ؟ من تو سيديا زدم همين اومد ماله bigboss هم هست. شما تو سيديا يه سرچ ميزني ببيني كه برنامه هنوز هست يا نه يا اينكه اسم دقيقش چيه ؟
              ممنون

نظر

اقا پيداش كردم اينم عكس.

اين kern_sploit براي چيه ؟ هميشه هست . فكر كنم زير سر اينه
                ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 16-05-2011, 09:00 PM

نظر

من که گفتم احتمالا برنامه میل باز باشه. حالا هر دو تا برنامه MobileMail و MobileMusicPlayer رو لمس کن و بعدش Kill رو بزن تا مصرف باتری برگرده سر جاش.
                  برنامه MobileMail اکثرا تو پس زمینه فعال هست و کل باتری رو می خوره. این برنامه همیشه بعد از رفتن تو قسمت کانکت ها میره تو پس زمینه و کلی مشکل ایجاد می کنه.
                  هر از چند یه بار با Sysinfoplus این برنامه رو چک کن و حتمن Kill رو بزن

نظر

از آنجایی که خودم همچین مشکلی را داشتم خواستم بگم که ممکن هست به خاطر برنامه celest باشه!! که بلوتوثو روشن نگه میداره.

نظر

نوشته اصلی توسط asianati نمایش پست ها
                      من که گفتم احتمالا برنامه میل باز باشه. حالا هر دو تا برنامه MobileMail و MobileMusicPlayer رو لمس کن و بعدش Kill رو بزن تا مصرف باتری برگرده سر جاش.
                      برنامه MobileMail اکثرا تو پس زمینه فعال هست و کل باتری رو می خوره. این برنامه همیشه بعد از رفتن تو قسمت کانکت ها میره تو پس زمینه و کلی مشکل ایجاد می کنه.
                      هر از چند یه بار با Sysinfoplus این برنامه رو چک کن و حتمن Kill رو بزن
                      ممنون رفيق خوب شد شما بودي الان اين كارو ميكنم يه برنامه ديگه هم زير ميل بود خودم بستمش الان اسمش يادم نيست
                      راستي kern_sploit براي چيه ؟؟ اين و هم ببندم ؟
                      چرا دستگاه و خاموش روشن ميكنم حتي برنامه هايي كه باز موندن بسته نميشه ؟
                      ريستارت چوري كنم ؟
                      رفيق ممنون ميشم همه سؤال هام و جواب بدي
                      ممنون
                      نوشته اصلی توسط ashaebani2002 نمایش پست ها
                      از آنجایی که خودم همچین مشکلی را داشتم خواستم بگم که ممکن هست به خاطر برنامه celest باشه!! که بلوتوثو روشن نگه میداره.
                      من اين برنامه رو ، رو ايپد نصب نكردم
                      ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 16-05-2011, 10:24 PM

نظر

kern_sploit امکان داره برنامه جیل باشه . دستش نزن
                        برنامه ها وقتی میرن تو پس زمینه همینجوری می مونن. برای بستنشون دوبار دکمه هوم رو بزن و هر کدوم رو خواستی ببند ولی بعضی ها به صورت مخفی هستن که باید با sysinfoplus ببندیشون مثه MobileMail. بقیه برنامه ها هم مال خود دستگاه هست اگه بخوای می تونی از کار بندازیشون ولی امکان داره دستگاه از کار بیفته.
                        برای ریستارت می تونی دستگاه رو روشن خاموش کنی و یا اینکه از طریق SbSetting این کار بکنی. در واقع اگه بتونی kernel_task رو kill کنی خود دستگاه ریستارت میشه

نظر

اقا يه چيز جالب الان رفتم ببندمش ديدم هم ميل هم موزيك نيستش از ظهر تا الان هر دوشون بودنا منتظر بودن شما لوشون بدي فرار كنن اون منو بالا چسبيده به منو بعدي نكنه مخفي شده ؟؟
                          راستي منظورتون متوجه نشدم كه كجا برم ميل فعال ميشه

نظر

برنامه موزیک بر طبق برنامه های مختلف امکان داره باز بمونه مثلا بعد از بازی کردن.
                            برنامه میل هر بار که بری یکی از افراد لیست ارتباط رو ببینی حتمن فعال میشه و به شدت باتری می خوره. البته این برنامه اگر Notification فعال باشه و یا این که تو تنظیمات میل گزینه Fetch New Data روی Push باشه فعال می مونه.

نظر

اقا چيكار كنيم ظاهرا مشكل دستگاه وقتي كه رو stand by هست حل شده البته امروز دانشگاه بودم خيلي حواسم بهش نبود ولي وقتي باهاش كارميكني خيلي زياد باطري مصرف ميكنه از اين بابت ميگم كه قبلا ipad 1 16 3g داشتم . يه بار كه 25 درصد شارژ داشت 2 ساعت فيلم باهاش ديدم كه بعدش 7 درصد هنوز داشت (ايپد قبليه) ولي اين يكي من با wifi ميرم اينترنت با safari خيلي زياد نصبت به ايپد قبليه مصرف ميكنه .
                              اين و هنوز دقيقا در نياوردم ولي فكر مينم هر 2 ساعت 30 تا مصرف ميكنه .كارهايي مثل كتاب خوندن - اينترنت رفتن با gprs شايد يه مقدارم بازي .
                              امروز داشتم با ماشين حسابش كار ميكردم ( جمع و تفريق )باطريش و به چش ميديدم كم ميشه .
                              ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 17-05-2011, 10:46 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X