اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اتصال به اینترنت با ایرانسل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اتصال به اینترنت با ایرانسل

دوستان میخاستم بدونم که اگه آیپد 3g داشته باشیم بخایم بسته ی gprs بخریم باید چیکار کنیم؟

باید از اپراتور مورد نظرت سرویس رو خریداری کنی کار ساده ایه

نظر

یا باید به سایت اپراطور برید و ازونجا خریداری کنید و یا اینکه سیم کارتتونو به 1 گووشی دیگه بندازید و با اون فعال کنید . ( میکرو سیم رو یا با آداپتور به 1 گوشی دیگه بندازید و یا اینکه یکم دقت کنید با همون میکرو میتونید استفاده کنید )
      نگران فردایت نباش ...
      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

ایرانسل آنلاین این کار رو نمی کنه ولی همراه اول آنلاین شارژ می کنه و بسته رو فعال می کنه. ولی من هنوز تست نکردم فقط توی سایت همراه اول دیدم

نظر

بسته GPRS بهاری
          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

خوب داداش تو آیپد نمیشه شماره وارد کرد. ولی همراه اول آنلاین خود بسته رو هم فعال می کنه و نیاز به شماره گیری نداره.

نظر

آهان مشکل اینجاست ، خوب اینکه کاری نداره ، یک لحظه میندازیش تو یک گوشی فعال میکنی ،*بعد دوباره توی iPad میزاریم. همون کاری که Crystalboy گفت.
              من آخه iPad ندارم . نمی دونستم مشکل الان مربوط به چه قسمتیه.
              " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
              TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

خوب مشکل همه iPad دارها همینه. ولی ظاهرا همراه اول میزاه اینترنتی فعال کنی ولی هم گرونه و هم کم سرعت.
                البته من یه بار یه جایی خوندم که اپل داره روی این موضوع کار می کنه تا شماره گیری محدود رو به iPad رو اضافه کنه.منبعش رو هم یادم نیست ولی خودم کلی ذوق کردم

نظر

از این روش استفاده کنید

نظر

من یک آیپد 3g دارم ، پیشنهاد میکنم از سیمکارت ایرانسل استفاده کنی ، چون سرعت انتقال دیتاش خیلی بیشتر از همراه اوله
                    .
                    بسته سفارشی یک ماهه رو میتونی از طریق موبایل فعال کنی و بعد اونو داخل آیپد بذاری ، سرعت اینترنت متغیره ، ولی من در بعضی اوقات حتی با سرعت 16 هم دانلود داشتم البته بعضی اوقات هم بسیار کم و اعصاب خورد کن میشه که این مربوط به ترافیک شبکه ست .
                    .

نظر

صبر کنید ..
                    X