اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک در اپل ای دی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمک در اپل ای دی

سلام دوستان
    اپل ای دیم باز نمیشه با چیز * ان هم میرم باز نمیکنه

واسه چه قسمتی ؟ توی iTunes یا سایت apple ?
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

از تو کامپیوتر itune باز نمیشه
      از تو ایپدم appstore باز نمیشه

نظر

مشکل احتمال زیاد همون چیز...ان هست.
        برا اینکه مطمون بشی از سایت Apple ببین میتونی login کنی.؟

نظر

با یه چیز * ان دیگه رفتم درست شد

نظر

سلام. من یک آیپد نو خریدم که فروشنده برای تست و ... آی دی خودشو توش زد. من رفتم تو store در ستینگ و آی دی خودمو دادم. الآن که تو اپ استور میرم دانلود میکنه ولی وقتی میخوامدر اپ استور آپدیت کنم (با خود آیپد) بهم اکانت طرف رو نشون میده و میگه پسوردشو بزن!؟ بعضی برنامه ها رو هم که باز میکنم میگخ خوش آمدی moj! که moj همون یوزر قبلیه. ممنون میشم اگر کمکم کنید.

نظر

برو Setting >Store ببین کدوم Account ست شده ؟ اگه قبلیه بود رو Apple ID که نوشته برن و Sign Out را بزن.

الیته اگه طرف با همون Account برات برنامه های رسمی را از Apple گرفته باشه همیشه به اون accout برای Update کردن , Authorize کردن نیاز داری.
              یا اینکه همه برنامه را دوباره خودت با Apple ID خودت بگیری.

نظر

یعنی برنامه های اونو پاک کنم و خودم دوباره بگیرم و نصب کنم, درسته؟ اگر بله چطور برنامه هاشو پاک کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط iSamweb نمایش پست ها
                  یعنی برنامه های اونو پاک کنم و خودم دوباره بگیرم و نصب کنم, درسته؟ اگر بله چطور برنامه هاشو پاک کنم؟
                  نه نیازی نیست برنامه هارو پاک کنید بزارید بمونه البته اگه یه موقع فریموار رو عوض کنید برای Autorize کردن برنامه نیاز به اپل ای دی و پسورد اون شخص دارید، اگه بخوایین با Apple Id خودتون App بخرید ویا رایگان دانلود کنید باید کارایو که دوسته گلمون گفتن رو انجام بدین.
                  در حال حاضر میتونید برنامه ها رو روی همین فریموار داشته باشین و از Apple Id خودتون استفاده کنید البته تا وقتی که فریموار رو عوض نکردین.
                  ویرایش توسط Aryansam : https://i-phone.ir/forums/member/176810-aryansam در ساعت 20-08-2011, 08:02 PM

نظر

خوب اگر برنامه ها رو خودم دانلود و نصب کنم و بعدا ورژنمو از ۴.۳.۳ که الآن هست مثلا به ۵ آپدیت کنم دیگر نیازی به ایشون نیست دیگه, درسته؟

نظر

نه ، اگه خودتون بگیرید دیگه به ایشون نیاز نیست! الیته اگه JailBreak میکنید که دیکه جیزا معنی نمیده ، همه این حرفا برای وقتی هست که JailBreak نیستید.

نظر

صبر کنید ..
                      X