اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

توضیحات کامل پیرامون خرید اصل هدفون های Beats By Dr.dre

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط rm.kasra نمایش پست ها
    بحث طراحی هم هست. مثلاً من به شخصه اصلاً طراحی XB500 رو نمی پسندم. و مدل منتخب من Mixr هست که واقعاً طراحی فوق العاده ای داره و رو گوش خیلی خوب میمونه.

هرچند، در نهایت قبول دارم قیمت محصولات Beats واقعاً بالا هست.
    من زیاد تو روم ها نظرات ایدیو فیل ها در مورد هدفون های بیتز خوندم ... واقعن ارزش ندارن این همه براشون هزینه بشه و کیفیت صداشون هم بالا نیست
    بجای هدفون استدیو میشه سنهایزر مومنتوم رو که 1.200 هست خرید که هم کیفیت ساخت بالا طراحی عالی و کیفیت صدای محشر رو با هم داره و تو لیست فروم معتبر هد-فای جزء 10 هدفن برتر 2014 هستش .
    در حالیکه بیتس جزء 50 تای اول لیست هم نیست...

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط cameronkamyar نمایش پست ها
    چه جور رجیستر کنم؟
    هد کد 10 یا 12 رقمی الفانامریک ( هم شماره و هم الفبا) بدی ریجستر میشه قبلا واسه یه محصول های کپی تست کردم .

نظر

• دوستان من يدونه مدل وايرلس گرفتم به عنوان اصل
      چطوري مي تونم از اصالتش مطمن بشم
      ممنون ميشم كمك كنيد

نظر

• دوستان كسي نيست يه لينك چيزي بده
        تا فرصتً دارم اگه فيك باشه هدفونو پس بدم
        on -ear wireless

نظر

• دوستان بهترين هدفونً وايرلس بيتس كدومً مدلشه

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrvarzan1 نمایش پست ها
            دوستان بهترين هدفونً وايرلس بيتس كدومً مدلشه
            Studio 2 wireless

Sent from my iPhone

نظر

• با درود
              لطفا کمک کنید من یه مشکلی دارم
              یدونه بیتس وایرلس گرفتم و با شارژ اولیش که داشت حدود 5 ساعت موزیک گوشی کردم البته تو چند روز
              حالا که شارژش تموم شده با شارژر ایفون شارژش کردم و چراغش که سبز شد از شارژ جدا کردم و در کمال باباوری دیدم که هرچی تلاش میکنم روشن نمیشه
              با کابل امتحان کردم هدفون کار میکرد
              با کامپیوتر دوباره شارژ کردم باز نشد که نشد
              متاسفانه گارانتی نداره و بدون گارانتی خریدمش
              لطفا منو راهنمایی کنید

عکس هاشو قرار میدم تا اگه کپی هست و قلابی کمکم کنید " البته عمده مشکل من در حال حاضر روشن نشدنش هست .
              لطفا کمک کنید

ویرایش توسط mehrvarzan1 : https://i-phone.ir/forums/member/29160-mehrvarzan1 در ساعت 17-03-2015, 12:02 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrvarzan1 نمایش پست ها
                با درود
                لطفا کمک کنید من یه مشکلی دارم
                یدونه بیتس وایرلس گرفتم و با شارژ اولیش که داشت حدود 5 ساعت موزیک گوشی کردم البته تو چند روز
                حالا که شارژش تموم شده با شارژر ایفون شارژش کردم و چراغش که سبز شد از شارژ جدا کردم و در کمال باباوری دیدم که هرچی تلاش میکنم روشن نمیشه
                با کابل امتحان کردم هدفون کار میکرد
                با کامپیوتر دوباره شارژ کردم باز نشد که نشد
                متاسفانه گارانتی نداره و بدون گارانتی خریدمش
                لطفا منو راهنمایی کنید

عکس هاشو قرار میدم تا اگه کپی هست و قلابی کمکم کنید " البته عمده مشکل من در حال حاضر روشن نشدنش هست .
                لطفا کمک کنید

دکمه پاورش رو ۱۰ ثانیه نگه دارین تا ریست بشه من هم دارم البته استودیو وایرلس رو که بعضی وقتها قاطی میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhalgord نمایش پست ها
                  دکمه پاورش رو ۱۰ ثانیه نگه دارین تا ریست بشه من هم دارم البته استودیو وایرلس رو که بعضی وقتها قاطی میکنه
                  با سپاس از شما که لطف کردین جواب دادین
                  عرض کنم خدمتتون که 10 ثانیه و بلکه بیشترم نگه داشتم منتهی روشن نمیشه
                  شارژش فول شده و چراغش سبز شد ه با این حال هر چی دکمه پاور رو فشار و نگه میدارم روشن نمیشه
                  ممنون میشم اگه راه کاری چیزی داره کمک کنید.

بعد کلی امید و ارزو یه هدفون گرفتم اونم هیچی نشده به این مشکل برخوردم

نظر

• این راه حل ها رو هم اتحان کنین
                    Switch off the headset
                    Hold the multifunction and volume down buttons for eight seconds
                    Watch for the red and blue indicator lights to alternate three times
                    و این راه
                    Soooo simple. I just held the power button and the Vol + buttons for 2 minutes, and then powered on like you normaly would.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط mehrvarzan1 نمایش پست ها
                    با سپاس از شما که لطف کردین جواب دادین
                    عرض کنم خدمتتون که 10 ثانیه و بلکه بیشترم نگه داشتم منتهی روشن نمیشه
                    شارژش فول شده و چراغش سبز شد ه با این حال هر چی دکمه پاور رو فشار و نگه میدارم روشن نمیشه
                    ممنون میشم اگه راه کاری چیزی داره کمک کنید.

بعد کلی امید و ارزو یه هدفون گرفتم اونم هیچی نشده به این مشکل برخوردم
                    این راه حل ها رو هم اتحان کنین
                    Switch off the headset
                    و این راه
                    Soooo simple. I just held the power button and the Vol + buttons for 2 minutes, and then powered on like you normaly would.

میشه بفرمایید دقیقا مدل هدفون شما چیه ؟ چون هر کدوم یه جوری ریست میشه
                    ویرایش توسط amirhalgord : https://i-phone.ir/forums/member/2062-amirhalgord در ساعت 17-03-2015, 02:25 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhalgord نمایش پست ها
                      Switch off the headset
                      و این راه

- - - - - - - - - -

Switch off the headset
                      و این راه

میشه بفرمایید دقیقا مدل هدفون شما چیه ؟ چون هر کدوم یه جوری ریست میشه
                      با تشکر از دوستا خوبمون اقا امیر
                      مشکل من با ریست حل شد خدا روشکر
                      عید همه دوستان مبارک باشه و سال خوبی داشته باشین

4 روز مانده به عید

نظر

• کسی از دوستان تاحالا بیتس با گرانتی راندمان خریده
                        هدفونهاش اصلیِ ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
                          کسی از دوستان تاحالا بیتس با گرانتی راندمان خریده
                          هدفونهاش اصلیِ ؟

با سلام و احترام. برای یکی از دوستان با این گارانتی خرید داشتم. از لحاظ اصل بودن نگرانی نداشته باشید

نظر

صبر کنید ..
                          X