اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

توضیحات کامل پیرامون خرید اصل هدفون های Beats By Dr.dre

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

به نظرم بهتره هدفون به این گرونی حتما از یه فروشگاه خیلی معتبر خریداری بشه. من چنین فروشگاهی رو تو ایران سراغ ندارم!

نظر

اصلا كلا beats رو نبايد از ايران گرفت والا به خدا سنهايزرم كه شركتى شده و نامداران گارانتى ميكنه من هنوز شك دارم.

Life is short...be happy and grateful

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
        اصلا كلا beats رو نبايد از ايران گرفت والا به خدا سنهايزرم كه شركتى شده و نامداران گارانتى ميكنه من هنوز شك دارم.

Life is short...be happy and grateful
        شکتون منطقیه. این جور چیزا رو باید بشه باز کرد و تست کرد، که تو ایران اجازه نمیدن، ولی اگه مجبور شدید بخرید بگید تضمین کنه که اصله، و بگید سریال رو توی سایت چک می کنید. البته حتی با همه این احتیاطا امکان اینکه کلاه سر آدم بره هست

نظر

نوشته اصلی توسط aidin-s
          چون این شرکت مستقیم محصولاتش رو به این فروشگاه یا همون سایت نمیده تو بلک لیست هستش. وقتی که سایت رسمی توش میتونی ریجستر کنی چه مشکلی هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
          الان شما تحقیق کردی نظر دادی ؟
          به نظرت همه شرکت های گنده دنیا اصرار دارن که از خودمون بخرید حتما ؟!!!!
          اگه این فروشگاه جنس هاش اصل باشه در هر صورت به سود شرکت سازنده است
          چون وقتی این میفروشه اون شرکت فروشش بیشتر میشه و هیچ وقت نمیاد اونو توی بلک لیست معرفی کنه!!!
          خودشون تو همین ناب میگفتن تا 5 6 ماه پیش فقط Studio زیردر باتریش شماره سریال داشت و بقیه نداشته
          در ضمن اینا میگن ما نماینده اصلی و انحصاری بیتس در ایرانیم !!
          ما هم حتما نمیفهمیم دیگه که شرکت بیتس به تنها نماینده اش تو یه کشور اجازه نمیده فروشگاه مرکزیش 4 متر باشه !!
          نه بیتس هیچ شرکتی این کار رو نمیکنه
          حالا باز شما اصرار داری که اصله باشه اصله
          همه بخرید
          من خودم خریدم ولی نه ازناب چون به نظر من کیفیت صدای همون High Copy هاشم فوق العاده است
          ولی اینکه نمایندگیه و اصله فقط یه شایعه است که خودشون درست کردن

نظر

سلام .میخاستم بدونم بهترین هددفون بیت کدام است.من خودم مدل detox و pro رو می پسندم اگه امکان داره بگید بهتر از این دو هست یا نه؟

نظر

من امروز رفتم پايتخت.يك دونه beats studio اصل هم پيدا نكردم.نميدونم همه چرا اصرار دارن كه جنس خودشون اصله.جال اينجاس كه تو طبقه ي اخر يكي ادعا ميكنه اينجا قبلآ نمايندگي بيتس بوده!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط behnam_assadi نمایش پست ها
                من امروز رفتم پايتخت.يك دونه beats studio اصل هم پيدا نكردم.نميدونم همه چرا اصرار دارن كه جنس خودشون اصله.جال اينجاس كه تو طبقه ي اخر يكي ادعا ميكنه اينجا قبلآ نمايندگي بيتس بوده!!!!!
                چه جوري متوجه شدي اصل نيستن از كجا بايد بفهميم ؟

نظر

دوستان به زودی یک عدد Beats By Dr.dre Studio اصل از فرانسه برام میرسه !
                  یه ویدیو Unboxing براتون آماده میکنم و کاملا توضیح خواهم داد تا جنس ِ اصل رو از غیر ِ اصل تشخیص بدید
                  انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

نوشته اصلی توسط posiedon3000bc نمایش پست ها
                    چه جوري متوجه شدي اصل نيستن از كجا بايد بفهميم ؟
                    كلآ تا اونجا كه از روي جعبه ميشه فهميد:1-صورت dr.dre كه بايد گوشاش معلوم باشه(اين يه نشونس برا خودم البته) 2-علامت moster كه روي جعبه قسمت پايين خورده بايد نقره اي و برجسته باشه(كه تو چندين مورد برجسته هست اما رنگ moster خاكستري يه) توي جعبه يه دستمال هست كه يه علامت monster بهش دوختن.تو نمونه هاي تقلبي اين علامت بالاي دستمال خورده ولي تو نمونه ي اصلي اين برچسب به اندازه ي خود آرم moster كه حدود 2 سانته پايين تر دوخته شده.سه چهارتا ديگم فهميدم ولي با همين موارد هم از 2 متري جعبه ميتوني بگي اصله يا نه

نظر

نوشته اصلی توسط AM!2
                      سلام...

تا جایی* که من میدونم بیتس تو ایران یه نمایندگی* داره که تو سایت اون رو تایید کرده...

اینم آدرسش: بلوار قیطریه، روبروی پارک قیطریه، پلاک ۶۱...
                      داداش اون ليست تائيد نيست
                      ليست سياهِ هست
                      بيتس تو ايران اصلا نمايندگي نداره - اون فروشگاه هم داره HighCopy ميفروشه.

Sent from my Nokia 1101 using Tapatalk

نظر

دوستان امروز متوجه شدم که جدیدا این شرکت ها دارن اون کد رو پایین جعبه کپی میکنن !
                        اون کد رو به رنگ سفید میزنن پایین جعبه حواستون جمع باشه دوستان اون کد که با sn/ شروع میشه باید رنگش نقره ای باشه ...
                        ویرایش توسط Janangz : https://i-phone.ir/forums/member/46254-janangz در ساعت 04-01-2012, 04:31 AM

نظر

دوستان اگه beats studio ميخوان تهيه كنن ممكن اين سريال تو جايي كه باطري ميخوره باشه .ظاهرا شركت بيت براي هر منطقه جاي سريال تغيير ميده
                          ویرایش توسط behnam_assadi : https://i-phone.ir/forums/member/81642-behnam_assadi در ساعت 04-01-2012, 07:54 PM دلیل: غلط تايپي

نظر

فروشگاه کنج که کناره درب ورودی پایتخت بود به تازگی تغیر دکوراسیون داده و داره مانستر یا به قولی بیتز بای دره کار میکنه میتونید تست هم بکنید تازه،نمایندگی dc هم همه کاراش اورجینال هست.مرکز اپل ایران هم که چند تا شعبه داره اورجینال هست،امدل های دیگشم که ادیشنه لیدی گاگا و جاستین بیبر هست موجود دارن همشون

نظر

نوشته اصلی توسط pouyaeminem
                              سلام بر همه.من 3 ماهه دارم تحقیق می کنم راجع به هدفون های beats.
                              خلاصه اگه می خواین از ایران بخرین فقط یه جا جنساش اصله اونم بعضی از نمایندگی های dc هستن.
                              دیگه جای دیگه دنبالش نرین چون همش فیکه.
                              نمیاندگی dc هم کلا فقط studio داره که اونم میده 570
                              با این قیمت دلار همین که هدفون 400 دلاری رو میده 570 معلومه جنس هاش چیه !!!
                              تاره بدون گمرک و هزینه ارسال
                              الان همون های کپی هاشو که خودشون بهت میگن اصل نیست و زیر 400 نمیدن

نظر

بابا شما یعنی تشخیص یه بارکد نقره ای رنگ پایین جعبه انقدر واستون سخته ؟؟؟
                                خوب آقا اگه دیدین نداره نگیرین دیکه اون فیکه 100%

نظر

صبر کنید ..
                                X