اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نرم افزار اطلاع از دوربین های کنترل سرعت و پلیس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نرم افزار اطلاع از دوربین های کنترل سرعت و پلیس

سلام
    امروز میخوام براتون یک نرم افزار قرار بدم که به کمک اوون میتونید شما از دوربین های کنترل سرعت یا پلیس مطلع بشید

کار نرم افزار به این صورت هست که هر فرد می تواند بر روی نقشه مکان هایی که دوربین کنترل سرعت یا موارد دیگر هست را ثبت کند و هر کس که نرم افزار را باز کند قادر به مشاهده این مکان ها خواهد بود

اسم نرم افزار Trapster هست

ابتدا نرم افزار را از لینک زیر دانلود کنید :

Trapster® iPhone App

سپس نرم افزار را نصب کنید و در این مرحله نیاز به اینترنت دارید که اطلاعات خود را در سایت نرم افزار جهت لاگین کردن ثبت کنید

پس از ثبت اطلاعات و تکمیل مراحل عضویت و لاگین کردن با این صفحه روبرو می شوید :

در این صفحه که صفحه آغاز برنامه هست شما نقشه محلی که در آن قرار دارید را مشاهده می کنید و دوربین ها و مکان های ثبت شده توسط خود و دیگران در اطراف خود را مشاهده می کنید

هنگامی که به یکی از موارد ثبت شده نزدیک شوید به صورت صوتی و ویبره به شما اطلاع داده می شود که در فاصله ... شما یک مورد بطور مثال دوربین ثبت شده می باشد و مانند تصویر زیر آیکن مورد نظر در نزدیکی شما بزگتر می شود :

در قسمت تنظیمات شما می توانید کارهای زیادی انجام دهید :

• نوع نمایش نقشه ( عادی ، ******* ای و ... )
    • اطلاعات نمایش داده شده در نقشه
    • تنظیمات صدای هشدار
    • مشخص نمودن فاصله مورد نظر جهت هشدار ( بطور مثال 800 مترقبل از دوربین به شما اطلاع بدهد )
    • و .....

جهت ثبت یک دوربین یا ..... در ماکن مورد نظر بر روی گزینه Report زده و از صفحه باز شده یکی از موارد را انتخاب کنید ( بطور مثال برای دوربین کنترل سرعت Fixed Speed Camera باید ثبت شود ) :

بعد از انتخاب روی نقشه می توانید جابجا کنید و پس از قرار گرفتن آیکن در محل دقیق Confirm را انتخاب نمایید :

هنگامی که شما از یک مکان که در آن هشداری ثبت شده باشد عبور میکنید از شما سوال پرسیده می شود که آیا این مکان را تایید می کنید یا نه که اگر تایید شود به تاریخ انقضا آن افزوده شده و اگر تایید نکنید در تاریخ اعلام شده از سرور حذف می شود :

نقشه برنامه با Maps گوشی یکسان هست و من چند روزی هست تست کردم و مشکلی نداشتم باهاش

امیدوارم برنامه براتون کارایی داشته باشه

موفق و پیروز باشید
    ویرایش توسط farzad_sh_2020 : https://i-phone.ir/forums/member/24013-farzad_sh_2020 در ساعت 11-05-2011, 06:33 PM

جی پی اس آفلاین می خواد؟

نظر

آنلاین هست نرم افزار

نظر

ممنون دوست عزیز
        ولی قبلا معرفی شده بود.

نظر

تهران رو نشون میده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
            تهران رو نشون میده ؟
            بله نشون میده . با خود برنامه Maps گوشی نقشه هیچ فرقی نداره

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
            ممنون دوست عزیز
            ولی قبلا معرفی شده بود.
            قبلاً درخواست داده بودم که دوستان لینک گذاشتن و من با توضیح کامل نوشتم

نظر

خیلی خوب بود ممنون

نظر

برای آیپاد تاچ که جی پی اس نداره کار نمی کنه؟؟؟؟

نظر

فکر کنم اینو من قبلا معرفی کرده بودم.

نظر

تو ايران هم ايستگاه هاي پليس رو نشون ميده؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط hooman_gta نمایش پست ها
                      تو ايران هم ايستگاه هاي پليس رو نشون ميده؟؟؟؟
                      پست 6 رو بخونید..

نظر

یعنی باید اول بریم ایستگاههای کنترل سرعت رو پیدا کنیم و بعد ثبتشون کنیم .تا دفعه بعد که ازشون خواستیم رد شیم بهمون الارم بده ؟منظورشما همینه ؟ اینطوری که خیلی سخته

نظر

دوستان این نرم افزار خیلی خیلی به درد بخوره خواهش میکنم نصب کنید و دوربینها رو ثبت کنید تا همه بتونن استفاده کنن
                          من خودم هر جا که دوربین یا پلیس میبینم ثبت میکنم
                          نرم افزارش هم مجانیه و هم کار کردن باهاش خیلی سادست

نظر

ای بابا جدبدا به پلیس ها گفته شده که جاهاشون رو مرتب تغییر بدن.این که به درد نمیخوره!

نظر

دلتون خوشه ها اینا همش جاشونو عوض می کنن فایده ای ندارهیه ۱۱۰۰ بگیرین یه چوب کبریت بکنین توش بهتر جواب میده خودمم امتحان کردم جواب داد از رو بیسیم فکر کنم میفهمه

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                              X