اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه Activate MMS 2G

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه Activate MMS 2G

قابل توجه دوستانی که آیفون 2G دارند و فیرمور خود را به 3.0 ارتقا داده اند
    همانطور که حتماً می دانید قابلیت MMS برای گوشیهای 3G در فیرمور 3.0 فعال است اما برای گوشیهای 2G خیر.
    با این برنامه جدید که در Cydia ریلیز شده (در سورس ispazio) می توان این قابلیت را هم به آیفون 2G اضافه نمود.
    امیدوارم موفق باشید

ویرایش توسط zenon : https://i-phone.ir/forums/member/102-zenon در ساعت 28-06-2009, 11:40 PM

کسی امکانش هست فایل Deb این برنانه رو قرار بده؟

نظر

خوب من این رو اینستال کردم حالا باید چی کار کنم؟

نظر

كسي تست كرده ؟ سالمه ؟ منظورم مشكلي پيش نياد؟

نظر

نوشته اصلی توسط Kouros نمایش پست ها
          كسي تست كرده ؟ سالمه ؟ منظورم مشكلي پيش نياد؟
          نه مشکلی پیش نمیاد من تنظیمات رو هم از روی تاپیک تنظیم mms برای firmware 3 هم انجام دادم ولی نمی دونم حالا باید چی کار کنم! با چه برنامه ای باید mms بفرستم؟اصلا باید توی مخابرات ثبت نام کنم؟

نظر

شما اول باید تو سایت mci.ir بری و GPRS ت رو فعال کنی
            تا بتونی MMS سند کنی

نظر

gprs که دارم فعاله باهاش تاحالا کلی توی اینترنت رفتم . حالا چه جوری سند کنم؟

نظر

اقا اصلا من یه سوال دارم کسی تونسته با این برنامه mms بفرسته؟؟
                روزبه می گه که فکر می کنه این برنامه الکی باشه می گه اگه 2g قابلیت ارسال mms داشت توی فرم ور 3 اضافه می کرد همون طور که به 3g اضافه کرد

نظر

نوشته اصلی توسط hirad نمایش پست ها
                  اقا اصلا من یه سوال دارم کسی تونسته با این برنامه mms بفرسته؟؟
                  روزبه می گه که فکر می کنه این برنامه الکی باشه می گه اگه 2g قابلیت ارسال mms داشت توی فرم ور 3 اضافه می کرد همون طور که به 3g اضافه کرد
                  فعلا که وضعیت mms و sms و بقیه چیزها قاطی هست. مثلا gprs منکه کار نمی کنه توی این 2 هفته اخیر!
                  کسی روی 3g می تونه mms بفرسته؟ اگه جایی هست که می تونه، یه گوشی 2g رو هم باید اونجا تست کرد تا معلوم بشه!

اینکه اپل توی فریمور جدید واسه 2g ها قابلیت ارسال mms رو نگذاشته، بیشتر واسه سیاست فرصت طلبانه ی اپل هست تا مشکل سخت افزاری! وگرنه مدتهاست که با برنامه swirlymms میشه روی 2g هم mms فرستاد! که اگر کمبود سخت افزاری بود که نباید میشد!

نظر

نوشته اصلی توسط elessar نمایش پست ها
                    فعلا که وضعیت mms و sms و بقیه چیزها قاطی هست. مثلا gprs منکه کار نمی کنه توی این 2 هفته اخیر!
                    کسی روی 3g می تونه mms بفرسته؟ اگه جایی هست که می تونه، یه گوشی 2g رو هم باید اونجا تست کرد تا معلوم بشه!

اینکه اپل توی فریمور جدید واسه 2g ها قابلیت ارسال mms رو نگذاشته، بیشتر واسه سیاست فرصت طلبانه ی اپل هست تا مشکل سخت افزاری! وگرنه مدتهاست که با برنامه swirlymms میشه روی 2g هم mms فرستاد! که اگر کمبود سخت افزاری بود که نباید میشد!
                    کاملاً موافقم، وقتی نمیشه sms فرستاد،چطور میشه mms فرستاد یا از gprs استفاده کرد؟؟؟!!!!
                    پس تا وقتی در شرایط عادی نشه امتحان کرد این برنامه رو بطور دقیق نمیتونیم ارزیابی کنیم

نظر

خوب sms ها که راه افتاد یکی تست کنه ببینه درسته؟

نظر

sms رو تست کردم ، موردی نداره ولی هنوز GPRS وصل نیست !!!

نظر

نوشته اصلی توسط hirad نمایش پست ها
                          خوب sms ها که راه افتاد یکی تست کنه ببینه درسته؟
                          متاسفانه سرویس gprs و به تبع اون mms راه اندازی نشده،سه هفته گذشت!!!!!!!

نظر

با سلام
                            من برنامه Activate MMS 2G رو نصب کردم و نتظیمات رو انجام میدم وقتی میام بیرون تنظیمات APN , usernmae, password پاک مشیه ؟!؟!؟!

نظر

حالا حالا ها این قعطی ها ادامه داره پس فعلا زیاد خودتون رو درگیر این چیزا نکنید
                              i-phone.ir
                              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
                              X