اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل ارور 3194 آیتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

استاد
    داخل سیستم من این آدرس iPod Software Updates 0r iPad Software Updates وجود نداره
    کابل وپورت usb رو هم عوض کردم فایروال هم غیرفعاله باز هم ارور میده
    و سیستم دیگه ای ندارم
    راه دیگه ای نداره

نظر

سلام ، من یه آیپد 2 gsm دارم که وقتی روش میشه اون صفحه کابل و آیکون آیتونز میاد...

یکی اینکه میخوام ریستور کنم به آخرین ورژن ios 7.1 ولی این خطای 3194 بیخیال نمیشه. هرکاری هم بگین کردم. با وی پی ان ، بدون وی پی.. اون فایل هاست رو تغییر دادم ، پورت یو اس بی رو عوض کردم. این کارارو هم در حالت dfu هم انجام دادم..

کار دیگه ای جز این بحث ریستور هست که این آیپد از این حالت کابل و آیکون آیتونز خارج بشه ؟
      کسی راه حل خاصی داره چه باید کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط sadeghi8579 نمایش پست ها
        سلام ، من یه آیپد 2 gsm دارم که وقتی روش میشه اون صفحه کابل و آیکون آیتونز میاد...
        یکی اینکه میخوام ریستور کنم به آخرین ورژن ios 7.1 ولی این خطای 3194 بیخیال نمیشه. هرکاری هم بگین کردم. با وی پی ان ، بدون وی پی.. اون فایل هاست رو تغییر دادم ، پورت یو اس بی رو عوض کردم. این کارارو هم در حالت dfu هم انجام دادم..
        کار دیگه ای جز این بحث ریستور هست که این آیپد از این حالت کابل و آیکون آیتونز خارج بشه ؟
        کسی راه حل خاصی داره چه باید کرد؟
        نمیتوانید مجدد به ۷.۱ ریستور کرده و باید به آخرین نسخه ( ۷.۱.۱ ) ریستور کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
          نمیتوانید مجدد به ۷.۱ ریستور کرده و باید به آخرین نسخه ( ۷.۱.۱ ) ریستور کنید.
          ممنون از پاسختون ..
          ولی مشکل اینجاست که آخرین ورژنی که واسه آیپد 2 پیدا کردم همین 7.1 هست. از کجا میشه 7.1.1 رو پیدا کنم ؟

من از سایت iosday.com اینو پیدا کردم...

نظر

ممنون از پاسختون ..
            ولی مشکل اینجاست که آخرین ورژنی که واسه آیپد 2 پیدا کردم همین 7.1 هست. از کجا میشه 7.1.1 رو پیدا کنم ؟

من از سایت iosday.com اینو پیدا کردم...
            در تاپیک http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html ، با توجه به مدل آیپد خود، نسخه ۷.۱.۱ و دانلود کرده و ریستور کنید.

نظر

در تاپیک http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html ، با توجه به مدل آیپد خود، نسخه ۷.۱.۱ و دانلود کرده و ریستور کنید.
              آیا مطمئن هستین که مشکل برطرف میشه ؟ یعنی فقط مورد همین 7.1.1 هست به نظرتون ؟
              اصلا به جز ریستور آیا کار دیگه ای هست که انجام بدیم که این آیکون کابل و آیتونز برطرف بشه ؟

نظر

آیا مطمئن هستین که مشکل برطرف میشه ؟ یعنی فقط مورد همین 7.1.1 هست به نظرتون ؟
                اصلا به جز ریستور آیا کار دیگه ای هست که انجام بدیم که این آیکون کابل و آیتونز برطرف بشه ؟
                شما نمیتوانید به نسخه های قبل تر از ۷.۱.۱ ( جدیدترین نسخه ) ریستور کرده و بنابراین با ارور ۳۱۹۴ برخورد میکنید. نسخه ۷.۱.۱ و دانلود، بعد ریستور کنید. مشکل برطرف خواهد شد.

نظر

شما نمیتوانید به نسخه های قبل تر از ۷.۱.۱ ( جدیدترین نسخه ) ریستور کرده و بنابراین با ارور ۳۱۹۴ برخورد میکنید. نسخه ۷.۱.۱ و دانلود، بعد ریستور کنید. مشکل برطرف خواهد شد.
                  سپاسگزارم .. امتحان میکنم ببینم درست میشه یا نه. برمیگردم خبرشو میدم.
                  فقط یه سوال خارج از موضوع : من وقتی اینجا جواب میگیرم چطوری متوجه بشم ؟ نه نوتیفیکیشن میاد نه ایمیل که در این تاپیک پاسخ جدید هست ! ممنون

نظر

سپاسگزارم .. امتحان میکنم ببینم درست میشه یا نه. برمیگردم خبرشو میدم.
                    فقط یه سوال خارج از موضوع : من وقتی اینجا جواب میگیرم چطوری متوجه بشم ؟ نه نوتیفیکیشن میاد نه ایمیل که در این تاپیک پاسخ جدید هست ! ممنون
                    میتوانید از اپلیکیشن Tapatalk استفاده کنید. پاسخ پست داده شود به شما اطلاع خواهد داد.

نظر

سلام، آقا من واسه ریستور کردن این دفه خطای 4013 رو دریافت میکنم
                      گوشی آیفون 5 هست و فریم ویر هم 7.1.2 آیتونز هم آخرین ورژن.

دلیلشو میدونین؟

نظر

سلام، آقا من واسه ریستور کردن این دفه خطای 4013 رو دریافت میکنم
                        گوشی آیفون 5 هست و فریم ویر هم 7.1.2 آیتونز هم آخرین ورژن.

دلیلشو میدونین؟
                        انتی ویروس یا فایروال اگه دارید غیر فعال کنید
                        اگه اخرین ورژن ایتونز رو ندارید حتما نصب کنید
                        از اینکه ویندوزتون اپدیت باشه مطمئن باشید
                        از چیز پی ان استفاده کنید
                        از یه کابل دیگه استفاده کنید
                        از یه پورت دیگه استفاده کنید
                        و اگه نشد با یه pc دیگه تست کنید چون این ارور مربوط به این چیزها میشه
                        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                          انتی ویروس یا فایروال اگه دارید غیر فعال کنید
                          اگه اخرین ورژن ایتونز رو ندارید حتما نصب کنید
                          از اینکه ویندوزتون اپدیت باشه مطمئن باشید
                          از چیز پی ان استفاده کنید
                          از یه کابل دیگه استفاده کنید
                          از یه پورت دیگه استفاده کنید
                          و اگه نشد با یه pc دیگه تست کنید چون این ارور مربوط به این چیزها میشه
                          تشکر میکنم از راهنماییتون.
                          این کارارو کردیم ، ولی خطای جدید 9 رو میده !!! این چیه دیگه ؟

نظر

تشکر میکنم از راهنماییتون.
                            این کارارو کردیم ، ولی خطای جدید 9 رو میده !!! این چیه دیگه ؟
                            متاسفانه ارور ۹ همانند اررور ۴۳ هست و از منبع تغذیه نشات میگیره.

نظر

نوشته اصلی توسط nimakarimi95 نمایش پست ها
                              متاسفانه ارور ۹ همانند اررور ۴۳ هست و از منبع تغذیه نشات میگیره.
                              یعنی ممکنه این آیفون مشکل سخت افزاری داشته باشه ؟

اگر احتمالش هست ، جایی هست که تعمیر کنن تو تهران یا اصفهان ؟؟ ممنون.

نظر

یعنی ممکنه این آیفون مشکل سخت افزاری داشته باشه ؟

اگر احتمالش هست ، جایی هست که تعمیر کنن تو تهران یا اصفهان ؟؟ ممنون.
                                بله امکانش هست
                                شما با سیستم دیگه امتحان کنید برای ریستور
                                اگه نشذ به دفتر انجمن ببرید
                                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                                X